Dungeon Finder

sky121

New member
Dungeon Finder

האם זמן ההמתנה, ב-Dungeon Finder אחרי טלאי 4.1 התקצר ל-DPSים?

כן

אבל אני לא בטוח שזה ימשייך לנצח. בעקרון הטלאי הביא לפחות 2 דברים שבזכותם זמני ההמתנה קצרים:1) מערכת הפרסים לטנקים/הילרים . 2)אפשרות לקבל את כל הואלור שלך ביום 1. למרות הכל אני חושב שזה זמני בגלל שאחרי טלאי תמיד יש נהירה של שחקנים לחומר חדש , ולמרות 2 הדברים אחרי שאנשים התרגלו לזה, זה פחות או יותר יהיה אותו הדבר. (בגלל שהם ייאזנו אחד את השני מאידך כאלה שלא רצו להיות טנקים יכנסו בגלל הפרסים ומצד שני טנקים שירצו לסיים את כל הואלור ביום 1 .

אפרופו דאנג'ן פיינדר

הולך לצאת בטלאי הבא Dungeon Journal . שזה כלי שייתן לך מידע על כל בוס ואיזה לוט הוא יפיל זה עדיין בפיתוח אבל הבנתי שבטלאי הבא ייצא חלק. בימינו יש אדונים שמחקים את זה אבל תמיד נחמד שיש לך את זה מבוסס ממשק.

אפרופו דאנג'ן פיינדר

הולך לצאת בטלאי הבא Dungeon Journal . שזה כלי שייתן לך מידע על כל בוס ואיזה לוט הוא יפיל זה עדיין בפיתוח אבל הבנתי שבטלאי הבא ייצא חלק. בימינו יש אדונים שמחקים את זה אבל תמיד נחמד שיש לך את זה מבוסס ממשק.

amirtc

New member
לא בהרבה כמו שחשבתי

לפני הפאץ' הייתי צריך לחכות בין 15 ל30 דקות בשביל דאנג'ן. אחרי הפאץ' בימים הראשונים של השבוע זמן ההמתנה היה בין 7ל9 דקות ומיום ראשון זמן ההמתנה קפץ ל20 דקות אני גם מחשיב את העובדה שיש לנו עכשיו דאנג'נים חדשים וכולם רוצים לנסות אותם ולהשיג ציוד. לדעתי עוד כמה שבועות זמן ההמתנה יהיה יותר ארוך, ואולי אפילו יחזור למצב הרגיל. מה שקורה בסוף זה שדפסים מחכים בדיוק אותו זמן, ובינתיים טנקים והילרים מקבלים פרסים מגניבים רק בגלל שהם עושים דאנג'נים כמו כולם

Kingeh

New member
יש עוד עניין...

לאחרונה בגלל הפרסים לטנקים וכיוון שאפשר לקבל אותם אך ורק אם הולכים לבד לאינסטנסים, לכן הטנקים שלנו מעדיפים ללכת לבד הרבה פעמים מה שמשאיר אותנו בחוץ. בעיקר בגלל שאנשים אצלנו כבר עם Exalted הם מעדיפים ללכת לבד ולא ללכת עם הגילדה. זה קצת מעציב אותי. לגבי זמני ההמתנה... הם משתנים בהתאם לזמן ביום. כבר יצא לי בתור DPS לחכות פחות מ5 דקות לקפיצה של queue ולפעמים יצא לי לחכות אותו זמן. מה שמטריד אותי זה שאנשים רוצים לעשות אך ורק את ZA/ZG מה שאומר שתוך שבועיים בערך לא יהיה לאף אחד כוח או רצון לעשות את המקומות האלו. הם ימאסו מאוד מהר על כולם.

Fanty S

New member
מה חדש?

תמיד כשיוצאים אינסטנסים חדשים אנשים חורשים להם את הצורה, ושבועיים אחר כך אף אחד לא מוכן לעשות בוסים שניתן לדלג עליהם. אנשים לא יודעים לעשות דברים במינון נכון

adidi52

New member
לא ממש

לא שיפר בהרבה את זמן ההמתנה, כך שזה די מאכזב ממוצע של 15 דק' ל- DPS

למעלה