DVD - הסרט והעונות

jess r

New member
DVD - הסרט והעונות

כמה שאלות: כמה סרטים בעצם יצאו של "איש משפחה"? איך קוראים להם? איפה בארץ אפשר לקנות DVD של הסרטים האלו? איפה בארץ אפשר לקנות את ארבעת העונות בDVD? כמה עולה כל הנ"ל?

BrEt HaRt 4eVeR

New member
תשובה חלקית:

יצא רק סרט אחד ככל שידוע לי, ושמו הוא: Stewie griffin: the untold story בשנת 2005. לגבי ה- DVD - סורי אין לי מושג.

jess r

New member
תודה ../images/Emo13.gif

אני כמעט בטוחה שיש סרט על חג המולד, או משהו כזה. בכל אופן, תודה
עוד מישהו?...

AndreaCorr ©

New member
כמה תשובות

באתר הרשמי מאוזכר רק הסרט של סטואי. בארץ - אני מכירה רק חנות אחת שמוכרת מוצרים של הסדרה, והיא ממוקמת בדיזנגוף סנטר. אחלה חנות. שווה לנסות שם, או אפילו לנסות להזמין משם. לגבי עלויות אין לי מושג.

האוזן השלישית../images/Emo126.gif../images/Emo194.gif

באתר שלהם רשומים כל המוצרים שהם מוכרים

AndreaCorr ©

New member
לא לא, לא התכוונתי לאוזן השלישית

יש חנות בסנטר שמוכרת כלמיני מוצרים של הסדרה - בובות, משחקים וכאלה. לא זוכרת איך קוראים לה, אבל לא בעיה למצוא אותה.

prongs3

New member
תשובות מלאות:

1. יצא רק סרט אחד של איש משפחה 2. Family Guy Presents: Stewie Griffin: The Untold Story (ה-DVD שדיברת עליו עם חג-המולד הוא ה-Family Guy Happy Freakin' Christmas, שזהו לקט של פרקים) 3+4. אפשר לקנות את ה-DVD's בחנות האוזן השלישית בת"א, ובחנות לייזר-קלאב בהרצליה פיתוח (אני קניתי את עונה 4 [מארז 3] ב"אוזן...") 5. העונות יעלו לך במחרי שנע בין 150 ל-250 ש"ח. כדאי לך להזמין מהאינטרנט (אמאזון זה הכי טוב, והם שולחים לארץ DVD's) כי זה ייצא לך יותר זול.

למעלה