end note בעד ונגד? חוץ מהמחיר...

22ק ו ס ם

New member
אני לא מכיר שום טיעון רציני נגד

אלא אם כן את לקראת סוף הכתיבה שלך ולהכניס את כל הביביליוגרפיה עכשיו יהיה לא מעשי. זו התוכנה הכי נפוצה בתחום ומאוד יעילה. היא עוזרת לא רק בכתיבת ביביליוגרפיה, אלא גם מאפשרת חיפוש יעיל בין המקורות שלך. אפשר לסכם את המאמרים (או להכניס את התקצירים שלהם) ולהכניס מילות מפתח וככה לא צריך לדאוג שמאמרים ישכחו.

mummy

New member
נקנה יחד אולי יעשו לנו הנחה ../images/Emo3.gif

אני גם התקמצנתי ונראה לי שאני הולכת להצטער על זה בענק. נראה לי שזה דווקא אחד המקומות שבהם לא כדאי לחסוך, בייחוד לאנשים כמוך שברור להם שהם ממשיכים באקדמיה
לזכותי יאמר שהשיקול של הכסף גובה בשיקול של זמן כי כזכור היו לי בדיוק שתי דקות לבנות את כל הרשימה רגע לפני ההגשה, אבל עדין, במבט לאחור יכול להיות שזו היתה טעות. רק עכשיו כתבתי את ההצעה לפוסט ובזבזתי שעות יקרות על להוציא את הרשימה הבבליוגרפית וכמובן שהיו לי מיליון טעויות, וזה ממש מטופש לבזבז על זה זמן יקר (שעכשיו יש לי אמנם בשפע ובכל זאת...).

מאי261

New member
שני דברים:

1. כבר היה על זה שרשור בעבר, בקומונה - חפשי בהודעות האחרונות שרשור של "שרשורים מובחרים" של אבניירו - יש שם שרשור על אנדנוט (בטח אפשר לעשות לזה לינק אבל אין לי מושג איך...) 2. אפשר להוריד מהאתר שלהם גרסת ניסיון בחינם למשך 30 יום - מומלץ כדי לראות איך התכנה עובדת (ולנצל את ה-30 יום האלה כדי להכניס כמה שיותר פריטים! בתום התקופה הקובץ הופך לריד-אונלי, כך שמה שעשית נשמר אבל אי אפשר להוסיף עוד.)

mummy

New member
לגבי 2 חבל שלא ידעתי את זה לפני חודשיים ../images/Emo3.gif

או שאולי בעצם כן ידעתי אבל הדחקתי? לא משנה. לא בוכים על חלב שנשפך.

מאי261

New member
נכון, מצטערת שלא אמרתי - גיליתי את זה רק אח"כ

כשהווינדוס שלי הלך, ויחד איתו האנדנוט, והתכנה המקורית נמצאת אצל מי שהתקין לי אותה בחו"ל... (אפרופו שרשור הגיבויים...)

mummy

New member
לא התכוונתי לזה כהאשמה אישית, חלילה

אם כבר אני יכולה להאשים רק את עצמי על שלא בדקתי מספיק לעומק (למרות שיש לי איזה זכרון עמום על שוטטות באתר שלהם ונדמה לי שניסיתי להוריד את הדמו אבל נתקע או משהו כזה... הכל משמיים
)

משוש30

New member
השאלה אם זה עובד טוב עם עברית

הודרתי את התוכנה וניסיתי להוסיף הערה בגוף המסמך בוורד בעברית (הערת שוליים באנגלית) ויצא ברדק נוראי האם?

מממאיה35

New member
לדעתי התוכנה לא תומכת בעברית

אבל חוץ מזה - היא ממש ממש ממש מומלצת! עושה סדר ונוחה מאוש לתפעול ולשימוש, קל ושפוט, בעיקר ייבוא רפרנסים מיידית לתוך הקובץ וורד ובאיזה סגנון של עיתון שרוצים. וגם - אם במקרה אחרי שבחרנו סגנון רוצים לשנות (למשל לשלוח לעיתון אחר) - לחיצה אחת והכל השתנה, ולא צריך לשנות ידנית רפנס רפרנס. בקיצור - החיים הרבה יותר קלים עם התוכנה הזו.

Unicorn98

New member
לא מתאימה לעברית במיוחד,

לא כי היא לא תומכת בפונט, אלא כי כל המבנים הם משמאל לימין. לי יש גרסא קצת ישנה, אולי הוסיפו בחדשות templates שמתאים לעברית, אבל משום מה לא נראה לי סביר. אני אישית עובד עם טמפלייט של APA, ואז בטח אי אפשר לכתוב מאמרים בעברית. מצד שני, הצורך לזה הוא מינימלי. הבעיה היותר מציקה שקשה לשלב רפרנסים אוטומטיים עם הכנסה ידנית של מאמרים (נניח בעברית), ואז צריך קצת להסתבך עם זה.

מעיןבר

New member
לא יכולה בלעדיה

מנהלת את כל הביבליוגרפיה שלי עליה עוד מאז המאסטר. מה שמבאס זה שהבוס הנוכחי שלי מכיר רק גרסאות הרבה יותר ישנות ולא בוטח בתוכנה אז זה מסבך לי את החיים
כי למעשה נדרשת עבודה כפולה (אני מקבלת ממנו קבצים שהרפרנסס הוקלדו אליהם ידנית והרבה יותר קשה לי לעקוב אחרי שינויים, תוספות והשמטות ומצד שני הוא מסתבך עם לקבל קבצים ממני). מה שכן, אין לי מושג לגבי עברית, כל הביבליוגרפיה שלי היא באנגלית.

למעלה