Enigma - Voyageur - חלק ב'

א ו ח נ ה

New member
Enigma - Voyageur - חלק ב' ../images/Emo99.gif

אז לאחר שחרשתי במשך 3 ימים על האלבום החדש של אניגמה, הוא מוצב אצלי כאלבום השני הכי טוב שמישל קרטו הוציא (כשבראש כמובן עומד אלבום הבכורה). האלבום שונה מאוד מכל מה שיצא מאז האלבום השני שלהם, The cross of changes . אין בו סימפולים אתניים לשם שינוי והוא מאוד אלקטרוני! הקטעים הבולטים בו הם: הסינגל הראשון, Voyageur , טראק מספר 2 באלבום (לאחר פתיחה אינסטרומנטלית יפיפיה). שיר דיי מוזר, אבל כל סינגל עם גניחות וליחשושים של סנדרה עושה לי את זה, ככה שאני די משוחד. ואגב, יש לשיר קליפ מגניב! טראק מס' 7 באלבום, The look of today - ביטים גבוהים מהרגיל, ושיר מאוד קליט שמשותף בו Andru Donalds . טראק מס' 10, The piano - נעימה אינסטרומנטלית ה ו ר ס ת . אין לי מילה אחרת. והטראק שנועל את האלבום ופשוט חייב לצאת כסינגל, שיר מס' 11: Following the sun . מילות השיר מדברות על הצורך ללכת בדרך שאנחנו בוחרים בה עד הסוף ולהגשים את כל החלומות שלנו...שירה מדהימה של Ruth Ann , ההיא מ-Olive - You're not alone . שורה תחתונה: האלבום שווה כל שקל שהשקעתי בו.

משום מה

כל פעם שנדמה לי שאני הולך לשמוע את אחד השירים האלה , הווינאמפ מגנן לי את Return to innocence . מסקנה : לעלות לירושלים.

א ו ח נ ה

New member
חחחח....קרליטוס../images/Emo6.gif

באמת אי אפשר להוריד את השירים...הכל מסכם בשיר שציינת אבל האלבום הזה באמת שווה קנייה! רק אזהרה: אי אפשר לשמוע אותו בכונן המחשב הם עשו הגנה מוזרה שכזאת...קטע מעצבן!

Raz male

New member
מה כבר יצא הדיסק???!!!

דווקא הייתי היום בטאוור רקורדס ולא ראיתי את הדיסק חוצפה!!!

למעלה