EvE online

ronen1981

New member
EvE online

יש כאן אנשים שמשחקים בו במקרה ?

במידה ולא ומתעניינים אז :

אני משחק חודשיים וקצת ב EVE Online וזה משחק מעניין מהנה ומאתגר שאני ממליץ עליו .

אתה משמש טייס בגלקסיה רחוקה , המשחק כולל המון מרכיבים הרבה סוגי חלליות (קרב,מסחר,תובלה ,ריגול....) , יש בו מסחר , משימות קרב נגד מחשב וכן נגד שחקנים אחרים , איסוף משאבים , מחקר ופיתוח קרבות בין גילדות (נקראות במשחק "קורפ" ),שיבוטים ועוד ..
הטייס רוכש מיומנות על-ידי זה שפשוט חולף הזמן ואתה יכול לשלוט איזה מיומנויות אתה רוצה שילמד. (ללמוד הכל ייקח שנים אז מומלץ להתמקד בסגנון שמוצא חן בעיניך )

מי שמתחבר מהלינק שלי זוכה ב21 ימי ניסיון חינם (במקום 14 כפי שהיה במקרה שלי שנתקלתי במשחק במקרה ) בהם אתה יכול לבדוק אם המשחק מוצא חן בעיניך.

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=1804eff5-b00c-4cb1-8b35-b2d2f75beb16&action=buddy

מי שיתחבר יכול לשלוח לי הודעה ואני אוסיף אותו לרשימת חברים ואוכל לייעץ לו ממה שאני מכיר .

אחרי ה21 ימים יש אפשרות להמשיך לשחק תמורת תשלום (הסכום משתנה אבל הוא בערך 8-10 דולר שזה יוצא עלות של כרטיס לסרט בחודש ) , או לחלופין אפשר לקנות עם כסף של המשחק זמן משחק ואז לשחק בחינם . (חודש משחק עולה בערך 620 מיליון כסף של המשחק , אני כבר הצלחתי לרכוש לי זמן משחק כדי לחסוך בכסף אבל זה לא קל )
ואם החלטתם לא להמשך לשחק זה לגיטימי ולא הפסדתם שום דבר .

חשוב מאוד המשחק באנגלית , וכמות הדברים שצריך לקרא ולהכיר די גדולה בהתחלה אבל אחרי שנכנסים לעניינים קל לשחק בו והוא מהנה ומאתגר .

למעלה