Fאנק למתחילים

or001

New member
Fאנק למתחילים

קודם כל, ברכות על פתיחת הפורום! רציתי לדעת מהם שלושת האלבומים שעליהם הייתם ממליצים לשמוע לשומע הFאנק (Fאנקיסט?) המתחיל. משהו כמו: "אתה לא יודע מה זה Fאנק? שמע את 1, 2, 3 ותקבל מושג על כל העניין".

Steezo

New member
המממ

אני לא כל כך מסכים. סה"כ הרבי ענק, אבל אני לא רואה רשימה של פאנק בלי JAMES BROWN ו GEORGE CLINTON . פשוט לא אפשרי.. מיילס... קשה לי להגדיר אותו כפאנק או כאחד מהאמנים שיראו לך מה זה פאנק... אני אחשוב קצת ואתן רשימה משלי אולי.

Steezo

New member
כן שראיתי את ההודעה כזה עבר לי

WTF גדול בראש... חשבתי שאולי לא שמעתי את האלבום הרבה זמן ואני לא זוכר אותו.. אז שמעתי אותו עוד פעם... ואני עדיין חושב אותו דבר.

דוויק

New member
../images/Emo45.gif

ככלל Birth Of The Cool אולי יכול ללמד משהו על הבי-בופ, אבל בטח לא על הFאנק. דוויק

mr oysterhead

New member
גם לא

להפך הקול ג'אז (שאכן נולד באלבום הזה) בא כניגוד מוחלט לזרם הבי-בופ. הקטעים היו הרבה יותר מעובדים, מתוזמרים, פשוטים יותר מבחינה הרמונית, נתנו הרבה יותר חופש למאלתר. ואלו רק חלק ממהבדלים בין הקול ג'אז לבין הבי בופ. אבל זהו דיון לפורום ג'אז ובלוז....

or001

New member
חשוב לציין!אלו לא 3האלבומים האהובים

עליכם בהכרח, אלו 3 האלבומים שמגדירים הכי טוב מהו Fאנק. יאללה שתפו פעולה, יכול להיווצר כאן שרשור מעניין..

onerski

New member
....

תוריד שירים של tower of power וjames brown וסתם שיר נחמד george clinton - stomp לא אלבומים אבל שירים..

שבלוז

New member
המלצות

Foundations Of Funk: A Brand New Bag 1964-1969 - James Brown זה אוסף של James Brown שנותן תשובה על שורשי הFאנק, בתקופה שהוא המציא את הסגנון המוזיקלי הזה. Make It Funky: The Big Payback 1971-1975 - James Brown זה אוסף בביצוע יוצר הסגנון James Brown מהתקופה שהמוזיקה הזו כבר הפכה לפופולארית. One nation under A Groove של Funkadelic או איזה אוסף שלהם מאמצע-סוף שנות ה 70.

Flawskee

New member
עזרה

גיליתי אתמול (אין כמו ארוחות חג בשביל דברים כאלה) שבני דודים שלי חולים על פאנק וגא'ז אני צריך כמה שיותר שמות של אלבומים שכיף לרקוד עליהם, ואני אנסה להשיג אותם... תודה לכם, ושנה טובה

Papito

New member
נצל"ש

מזל טוב על הפתיחה של הפורום אני בתור אחד שאוהב להפתח לסגנונות חדשים די מאוד טרי בעסק של הפאנק יש לי רק אלבום אחד של טאוור אוף פאוור שאני נהנה ממנו. אבל אני מקווה ללמוד עוד הרבה בזכות הפורום. אגב אני קרוב משפחה שלכם
אני גם בא ממוזיקה שחורה, אני בלוזיסט יאללה חבר'ה תהנו מהפורום ותמשיכו במסורת של המאמרים כי זה מרתק וזה מלמד אותך הרבה דברים

דוויק

New member
לדעתי ללא ספק:

Funkadelic - Music For Your Mother 1993 זה אוסף של הסינגלים והלהיטים של Fאנקאדליק. מעולה ממש, נותן גם סקירה יפה של התפתחות הצליל של פאנקאדליק ובעקיפים, ה-Fאנק. דוויק

למעלה