Full house כולם בבית. לגדולים יש דיעות כמובן מה ואיך

Full house כולם בבית. לגדולים יש דיעות כמובן מה ואיך

דברים צריכים להתנהל. האחת לא מבינה למה צריך לשמור,2 מזרנים ( אחד נקנה במיוחד בשבילה כשהיתה במעונות כי כאב לה הגב...כואב לה הגב תמיד בלי קשר למזרן אבל לילדה כואב מה לעשות...) בסוף לא היתה צריכה אותו. קנתה מזרן גדול ב-4000₪ ועכשיו ומשלא הצלחנו למכור את המיותר גם במחיר אפסי הוחלט להשאיר. בנתיים שלוש שנים הבן נהנה מהמזרנים העודפים כשאירח חברים אבל היא לא מבינה למה צריך לשמור הכל. ההסברים נופלים על צלקות של קנאה חסרת בסיס. שויין.

הם החליטו ביניהם להחליף חדרים וזה יוצר לי כאב ראש כי אני לא יודעת איפה דברים נמצאים עכשיו.

המיטה שלו לא נוחה לה. אז להחליף/לזרוק כי היא מביאה את המזרון שלה מהדירה השכורה והיא חוזרת הביתה לאלוהים יודע כמה זמן ושאלוהים ישמור אותי מכל זה.

לא מספיק כל מה ששילמנו על הלימודים והשהיה שלה שם, עכשיו היא אומרת "אני עם אמנות גמרתי". זה אומר עוד לימודים ועוד זמן בבית. את ירושלים היא עוזבת. נמאס לה. אין עבודה בלה בלה בלה תמיד טענות.

אני חושבת שאני רוצה מידי בשבילם לכן מסתבכת שוב ושוב

תמיד האמהות אמרו לי לדבר כמה שפחות להתעלם לא לענות ככה זה ילדים חחח זו אני שלא נכנעת.

לכולם יש דיעה...ומנסים לכופף אותנו. לא שנוותר אבל זה פשוט מיותר.

פרופורציות....

בריאות וחג שמח

גם לך

חג שמח!

אנחנו בבית עם שני הילדים הקטנים, התלמידה והסטודנט שחזר הביתה. שני הגדולים כבר התחתנו, ונשארו כל אחד בביתו.
בטוחה שאם גם הגדולים היו חוזרים הביתה, היינו במצב דומה לשלכם. כרגע נראה שהצעירים מסתדרים יפה, ואנחנו מחזיקים אצבעות שימשיך כך.

mykal

New member
זהו מצב חריג,

אבל למדתי שאפשר לעזוב--לא הכל צריך להיות כמו תמיד.
הבנים הנשואים עם משפחותיהם בבתיהם.
הבנות איתנו. אחת תחזור לביתה ביום ראשון.
אז אנחנו מעט. ומתגעגעים מאוד. מקוים לטוב.
מאחלת לכולם הרבה בריאות ונחת.
חג שמח.

זו תקופה קשה לכולם, מאמינה שברגע שהשגרה תחזור

גם הם יתאפסו על עצמם בחזרה
ומלחמות צריך לבחור

תודה לכולם... בנתיים כולם נרגעו

הבהרתי שוב שאנחנו ההורים מחליט מה לזרוק מה לקנות או לא ומספיק עם הדיבורים האלה כל שני וחמישי ושזה בידיים שלהם האם אנחנו מבלים את התקופה הזו בסבבה כמשפחה או לא.
&nbsp
כולנו צריכים לעשות התאמות. לא פשוט. במיוחד למי שקשה לא להתגמש

&nbsp
חג שמח לכולם

למעלה