Game Over: סיום הדרך של פורום מנג'ר

Game Over: סיום הדרך של פורום מנג'ר ../images/Emo201.gif

ב-14/11/04 הכריז Thierry Henry (רז) ש"פורום מנג'ר נפרד מהאטריק!", מאז עברו 4 וחצי שנים שבהם הכרנו אנשים, סיפרנו חוויות, עזרנו אחד לשני, חלקנו שיטות משחק, לכלכנו על CM, קברנו את TCM, ונהננו לחלוק את חווית המשחק הכל כך אהוב עלינו, עם אחרים. היום לצערי, אני נאלץ להודיע על סגירת הפורום. כפי שידוע, בחודשים האחרונים הפורום כמעט ולא היה פעיל. העלתי מספר פעמים את הנושא בפורום כדי לנסות ולהחזיר את החיים לפורום, אך ללא הצלחה. כשלקחתי על עצמי את הפורום שהיה ללא מנהל, היו לי תוכניות והרבה זמן פנוי, אך לאחר השחרור מהצבא דברים השתנו והיום המצב כזה שבקושי יש לי זמן למשחק עצמו, אז בטח ובטח שיהיה קשה להשקיע בפיתוח הפורום. אנחנו המנהלים, מנהלים את הפורום בהתנדבות, מתוך רצון טוב לתרום לתחום מסויים שאנחנו אוהבים. כמו שקרה הרבה בעבר, כשלמנהל לא היה את היכולת להשקיע, הוא פינה את מקומו, אך הפורום הגיע למצב כזה שלא היה לי גם למי להשאיר אותו, אז קיוויתי פשוט שהתקופה הרעה היא רק תקופה שתחלוף. תפוז החליטו לסגור את הפורום, בסה"כ אני מקבל את החלטתם, אולי באמת עדיף שהפורום יסגר כרגע, ואולי בעתיד נחזיר אותו, מי יודע. אני רוצה רק להגיד שאני נורא נהנתי מכל רגע, |אריק מתחיל לגמגם, עיניו מאדימות| הפורום הזה הוא דף הבית שלי, הוא נורא נורא יחסר לי |הינה, אריק מתפרץ בבכי!|, שמחתי להיות בחברת האנשים שהיו פה, שמחתי לבנות פה מיני פורום של אוהדי בארסה, זהו הפורום הראשון שניהלתי בתפוז, וזו היית חוויה. |אריק מקנח את האף בפרעות| אני רוצה להודות לאנשים שהיו פה במשך השנים, לרז (Thierry Henry) שפתח את הפורום, לאבישי‬ (פרנק ב פרקר) שהיה שותף איתי להנהלה לתקופה מסויימת, לתומאש(tomash11) שגם כן היה מנהל פה, ליוספיוס פלאביוס שהיינו בייחד צוות המומחים למשך זמן, כמובן גם לסער (sok777) שהיה שותף להנהלה עד לא מזמן ותרם המון לפורום. אני מודה גם לחברים הותיקים שהיו פה (סליחה מאלה שלא ציינתי,זה ברפרוף), : OFIR 10, ofir91, positive energy, יושב ראש הועדה, Big Joni1, Asify, mongol1, שומו, nWkobi, The Bz, X Slider, Benn Is Kane, נציג של קופמן, חכם חנוכה המקורי, BarcaBoy2, nir2107, DrBall20, GIOVANINI, shlomi 123, AmericanDragon, aviv19945 ועוד. בקשר לעתיד, הפורום יסגר בימים הקרובים, אם יש אנשים שרוצים לעשות משהו בקומנה, אפשר לדבר על זה בפרטי אולי אני יוכל לעזור, למרות שאני נוטה כרגע לא להיכנס לזה. אם בעתיד יהיה ביקוש (קומונות פעילות בנושא) אז אולי הפורום יפתח שוב. אוהב אתכם אריק הבולדוג

shlomi 123

New member
עצוב לשמוע

אני אישית כבר לא ממש בעניינים ובהחלט צר לי לשמוע שהפורום הזה נסגר, היו לנו הרבה דיונים וסיפורים מעניינים בעבר וחבל שלא תהייה לזה המשכיות. נותר לי רק להגיד תודה למנהלים שהחזיקו את הפורום ותיחזקו אותו בצורה הטובה ביותר שיכלו. שבוע טוב לכולם.

AmericanDragon

New member
תודה למי שתרם לפורום ../images/Emo45.gif

נהנתי מאוד לקרוא ולשתף. מתישהו נתקמבק

sok777

New member
היה לי לכבוד להשתתף בפורום הנהדר הזה,

נהנתי מאוד לתרום הן כגולש והן כמנהל לפורום הנהדר הזה. עברתי פה הרבה סיפורים, חוויות, צחוקים ואפילו קצת עצבים.. כמו שצריך (-; תמשיכו לשחק ולהנות ! היה כיף. וכל הכבוד ע-נ-ק-י לאריק התותח שגם כשאין לו זמן - יש לו זמן לפורום. בנאדם דגול וגדול. סער

קצת נוסטלגיה ../images/Emo13.gif

"יש לי שחקן מצוין בשבילכם!!"- סער מצא ב2005 שחקן אלמוני, והוא מצא גם לאיזה קבוצה להביא אותו. "השחקן הטוב בעולם" אי שם באמצע 2005, הייתי בטוח שאנחנו מדברים על לפחות השחקן הכי טוב בעולם, כמה הזוי זה נשמע היום.
"מה דעתכם?"- אריק מפעיל את המוח היהודי, ומרוב שהוא דואג לכסף (ועוד וירטואלי) הוא עושה אפילו עסקים עם השטן!

../images/Emo201.gif

העברתי פה קצת זמן, אין ספק. אני זוכר, שנה שניה באוניברסיטה, יושב בשיעור, במקום לסכם את ההרצאה אני תופס את עצמי שלא לקלל בקול רם אחרי שבופון נפצע לי לחצי שנה. חייב להגיד, המנג'רים החדשים - אין לי סבלנות אליהם.

Asify

New member
מצער לקרוא

באמת מצער לקרוא היום על ההחלטה לסגור את הפורום, למרות שהיא הייתה צפויה ודי הגיונית, בהתחשב בפעילות המעטה שהייתה פה לאחרונה. אני נמצא בפורום מיומו הראשון (וגם לפני, כשהיה עם האטריק) ועדיין משתדל להיכנס כל יום, כדי להתעדכן ולראות מה חדש. יש פה אחלה כותבים ובעיקר מנהלים, והיה כיף לשתף פעולה. מאמין שהפורום יחזור מתישהו, בצורה כזו או אחרת...אז נתראה.

DrBall20

New member
אני מאשים בלי ספקות בכלל את המשחק החדש

כל הבאגים והפציעות גרמו לי ולעוד המון לשחק בו פחות, ואז הפורום היה פעיל פחות.. אמממה, כשיסדרו את זה ב2010 לאיזה פורום נלך? איפה נתלהב שנתנו למדריד בברנבאו 6? (אה זה קרה כבר?
) הפורום הזה יחזור בגדול! תודה לכולם שקראו הגיבו וכתבו על העונות שלהם, על המציאות שלהם ועל הפציעות שלהם.. היה כיף גדול! ותודה לאריק ולסער הקמצן שלא מעז להוציא 20מיליון יורו גם אם זה מסי

sok777

New member
חחח

רק שתדע שחזרתי לשחק אחרי מספר לא מבוטל של חודשים לפני כמה שבועות, והבאתי לברצלונה בעונה השניה את ריברי ב30 מיליון
היה לי כואב, אבל הייתי כ"כ עשיר שלא היה לי כ"כ אכפת. :) אבל כן, אני קמצן חחח

DrBall20

New member
30 מיליון???? על שחקן אחד? עם שתי רגליים?

פששש, שיחקת אותה. נקווה שהמנג'ר הבא לא יהיה כל כך מלא פציעות כדי שבאמת נוכל לשחק במשחק ולהנות ממנו

אני זוכר שהבאתי אותו בחינם כשנגמר לו החוזה../images/Emo3.gif

עכשיו אתה בטח אומר לעצמך "יא אללה, יכלתי לחסוך 30 מליון! יכלתי לקנות יאכטה!!!"

Big Joni1

New member
למרות שלא הייתי פה בחודשים האחרונים

מבאס לשמוע...
מנהלים הייתם תותחים! חוץ מזה, היו פה אנשים גדולים שעד היום שמורים לי במסנג'ר ומידי פעם אפשר לתפוס איתם שיחה על מנג'ר או על כדורגל בכלל
אז... אפשר לפתוח פורום פרו אבולושיין?

tomash11

New member
תודה לך אריק, זה אכן רגע עצוב

קודם כל, הסטוריה קטנה, התחלתי לשחק במנג'ר 3 שהיה מנג'ר 98-99, ונהניתי ממנו בטירוף. ההתלהבות נעצרה אי שם עם מנג'ר 00-01 או מנג'ר 4 (או שזה אותו אחד...), שהיה לא כל כך מוצלח. אחרי ההתפצלות של איידוס והחברה השניה (SE גיימס?), זכינו למשחק משופר בדמות FM06 ואחר כך 07 וכולי, אבל למרות שהצלחתי לשחק שתי עונות שם בערך, האימונים המסובכים בטירוף, הקושי למצוא שחקנים, ובכלל כל מיני דברים שהשתנו לא היו כל כך טרוייאליים והצריכו ממש להבין איך זה עובד....אני חושב שהם שיפרו את זה ב07 או 08, אבל כשעובדים....זה כבר מאוחר מדי... רציתי להגיד תודה רבה לאריק הבולדוג שלקח על עצמו את הפורום הזה אחרי שפורום האטריק ומנג'ר התפצלו לשני פורומים שונים. תודה רבה לכל מי שנשאר פה והיה פה במהלך השנים, גם בתקופה שהפורומים היו מאוחדים, גם אחרי הפיצול, ותרם מהזמן שלו לטובת אחרים ולטובת הפורום הזה. היו פה חבר'ה מדהימים פעם, עם חיבור טוב ואני בטוח שהחיבור הזה נשאר גם בזמנים שלא הייתי כאן. שיהיה לכולכם בהצלחה בהמשך ותודה שהייתם כאן:)

gilrel

New member
אולי אפשר לאחד את הפורומים בחזרה?!

גם פורום האטריק הוא לא ממש פופולארי בתקופה האחרונה...

אני לא נמצא בפורום הזה כי אני לא משחק האטריק

אבל אפשר לדבר עם ההנהלה שם בקשר לזה. זה יכול לתת אינדיקציה לגבי כמות ההודעות והאנשים שמתעניינים במנג'ר, כך אפשר לדעת מתי יש מספיק אנשים כדי לפתוח שוב את הפורום. האפשרות השניה היא לפתוח קומונה.

למעלה