GAROU - השלישי! הסקירה המלאה....

roypeles

New member
GAROU - השלישי! הסקירה המלאה....

טוב....לאחר מספר רב של האזנות לאלבום החדש, הינה זה בא.. אז ככה, ציפיתי המון מהאלבום הזה, אחרי REVIENS, ואחרי SEUL שהיה נהדר (אחד הטובים יצויין) הגיע האלבום השלישי שנקרא פשוט - GAROU. לאחר מספר האזנות, אני ממש אוהב את האלבום. שווה את הקניה! העיבודים נהדרים, חיים, ונשמעים ממש טוב. בכל שיר ושיר. גארו עצמו נשמע טוב. אמנם היו מספר פעמים שהרגשתי צורך לגרגר, או לפחות להשתעל בשבילו (תופעות שלא היו לי קודם אצלו יש לציין), אבל זה גארו. אולי עם פחות סיגריות המצב יהיה טוב יותר.... והינה לשירים: Le temps nous aime - ונרוסו במיטבו.... אחלה פתיחה לאלבום, ומנבא רק טוב להמשך Je suis le meme - אם אינני טועה, זה אמור להיות הסינגל הבא מהאלבום. בלדה טובה, קליטה, בהחלט אחד מהטרקים הטובים באלבום. Plus fort que moi - מאוד מחבב את השיר. קיצבי, נשמע נהדר... L'injustuce - הסינגל הראשון מהאלבום. אולי הטראק הכי פחות אהוב עלי באלבום. שיר חלש, גארו נשמע לא במיטבו בשיר (העניין עם השיעול...). ובהחלט פסקל ידע ימים טובים יותר (פסקל - לתשומת ליבך...). לדלג... Que le temps - עוד בלדה... חביב, וזה הכל... Meme par amour - שוב פסקל. שיר טוב יותר מהתרומה הקודמת לאלבום.פסקל הקלאסי. אולי אצל נטשה זה היה נשמע טוב יותר?! Dis que tu me retiendras - עוד בלדה. אהבתי מאוד... Trahison - לו פלמנדו. ככה...... Millies de pixel - לא טעמי כל כך... Je suis debout - שוב ונרוסו. כבודו במקומו ולכן אין תגובה. Viens me chercher - טוב. הינה לכם כאן שילוב (מנצח יש לומר) בין ג'ג'ק (ג'אן ג'ק גולדמן לחדשים בינינו) לבין ונרוסו. כגודל הציפיות, כך הטראק שקיבלנו. שיר נהדר. אחד הטובים באלבום. ואם תתאמצו טוב, ו/או אם תהיו טובים, אולי תוכלו לשמוע את ג'ג'ק ברקע... מי יתן ונזכה לשמוע עוד מהשיתוף פעולה המבורך הזה... Quand je manque de toi - ונרוסו חוזר בבלדה. לפי השמועות, זה אמור להיות הסינגל השלישי שישוחרר לרדיו מהאלבום. ואם אכן כך, אנו רואים שגארו רוצה לצייר את עצמו כבאלדה קווין... אין לי מושג מהי הסיבה, כי לא חסרים לו טראקים קצביים, קליטים וטובים באלבום. לסיכום: אלבום טוב, עמד בציפיות. מומלץ בחום!!! מחכה לתגובות שלכם....

ניקוליה

New member
שמע..

אמנם שמעתי את הדיסק בקושי פעמיים ואולי הוא עוד גרואו און מי.. בעזרת ה'.. אבל אני-כמעריצה שרוווווופה של גרו, לא מתה על האלבום הזה. את 2 השירים הראשונים אהבתי, פסקל... הוא..... הוא צריך לצאת להפסקה קצת, לקחת כמה קורסים בהלחנה ולשוב אולי זה יעזור לו קצת.. (או לא לשוב כמלחין..) את השירים של ונרוסו/גולדמן די אהבתי. אבל אני מרגישה שבדיסק הזה יש יותר מידי בלדות ולא כולן משו משו, וזה לא גארו המשיגנע והשובב הזה שמפתיע בכל שיר.. ואיפה השירים השטותיים כמו פונדון קה מה שובו פוס.. ושלא נדבר על זה שהוא נראה מסטול על העטיפה.. קיצר, לא יודעת... כמו שאמרתי, אולי אם אקשיב לו יותר פעמים אני אוהב יותר.. אבל את Suel ו Reviens אהבתי מיד.

מרי לי

New member
my thoughts exactly../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif

אכן נראה מסטול על העטיפה..... אני אישית, חשבתי שהוא ילך יותר לכיוון הלייב שלו - כמו CRIMINEL וGAMBLER באלבום SEUL... אלה השירים הכי אהובים עליי העיבודים טובים מאוד, אבל הם כבר נעשו כ"כ הרבה פעמים שזה כבר לא בולט בשום דרך שני השירים היחידים שבולטים לי באלבום, ואפילו הם חוזרים על עצמם באלבומים של גארו ובצרפתים של סלין דיון.. זה LE TEMPS NOUS AIME וJE SUIS DEBOUT - שהוא כ"F נשמע כמו משהו שסלין הייתה צריכה לשיר.... (לא שגארו לא שר את זה טוב...רק זה נשמע לי משהו מהאלבום S'IL SUFFISAIT D'AIMER או משהו...) QUAND JE MANQUE DE TOI זה שוב חוזר על עצמו. TRAHISON השיר הכי גרוע באלבום כי הוא גם חוזר על עצמו וגם הוא נשמע כמו שיר שילד בן 4 כתב לו את המלים.. אמנם פלמונדון הוא בן 4 מוכשר ביותר, אבל בכל זאת...... בקיצור, לדעתי זה האלבום הכי גרוע שלו עד היום... בגלל זה בזמנו בקומונה לא אמרתי כלום מדעותיי אלא שאלתי קודם אחרים.... והרציני היחיד שלא הייתי שלוחת ללמוד הלחנה בניגוד לפסקל הוא ונרוסו
והסגנון שלו הוא היחיד שיש בו חתימה (אמנם בהתחלה חשבתי שזה כ"כ גולדמן והסתבר שכל מה שחשבתי שזה גולדמן זה בעצם ונרוסו....) בואו נגיד שהשורה התחתונה היא שSEUL היה חזק ביותר ולכן הוא גם החזיק מעמד יותר משנתיים REVENS החזיק לי בערך שנה ואז כבר נגמרה לי הסבלנות ורציתי אלבום חדש, ומה שיצא עכשיו לא מפצה על הציפייה וגם לא נראה לי יחזיק חצי שנה.... מקסימום שנה, ואז הוא ייאלץ לטוס לסטודיו ומהר וכדאי מאוד שלא יעבוד עם פסקל.... שיעבוד עם Franck Langolff שהלחין את CRIMINEL ועםChristophe Rose שהלחין את GAMBLER

nimix

New member
../images/Emo207.gif רועי תודה על התשובות!

בפורום תרבות צרפת.. לא רציתי לפתוח הודעה חדשה אז שרשרתי לכאן למי שלא יודע שאלתי מה אפשר לעשות בפריז בחצי יום, כי אני אהיה ביום שישי הקרוב בפריז, ואז ביום שבת ממשיך למדגסקר.... אז תודה על התשבה המפורטת, אני מאמין שאסתדר עם הצרפתית הרעועה שלי ועם האנגלית שלהם ואני חושב שאקח את הצעתך להתמקד ביורודיסני.. או דיסניוורלד איך שקוראים למקום אני צריך לחשוב מה אני עושה ואין לי זמן :-\

roypeles

New member
בכיף...

שתהיה נסיעה טובה ותעשה המון המון כיף..... ושוב, אתה צריך לחשוב טוב מה עדיף... וזו דילמה לא קלה...

roypeles

New member
מסכים עם שניכן...

אכן פסקל צריך הפסקה (גם בנוגע לאלבום החדש שלו עצמו...) ויפה שעה אחת קודם...

למעלה