Greetings!

Greetings!

ברוכים הבאים כולם, הגעתם לפורום עם הכי הרבה וייבס בתפוז, פורום רגאיי. על פניו מוגדר הז'אנר רגאיי תחת הז'אנר העצום מוסיקה שחורה, אך אין לזלזל בו כז'אנר בפני עצמו לכל דבר, בעל סיגנונות ומקצבים שונים רבים ומגוונים, וכמובן אל לשכוח את התרבות עוצרת הנשימה שצמחה באי ממנו הגיע, ג'מייקה. לפורום קדמה קומונת הרגאיי שפעלה בהצלחה רבה כשנה, במקביל לפורום רגאיי, דאב ורוטס בוואלה, פורום הרגאיי הרשמי בישראל עד היום, בו כותבים גדולי היוצרים ובעלי התפקידים בקהילת הרגאיי הישראלית(BIG UP), כמו גם הקהילה עצמה. הייתי מעוניין שהפורום יכלול דיונים מעניינים על זמרי רגאיי קלאסיים, בין אם מדובר בבוב מארלי או דניס בראון, אלפה בלונדי או snow, ובין אם בברינגטון ליווי, או אומנים שפועלים עד היום, כמו בוג'ו בנטון, סיזלה קולונג'י, באונטי קילר והרשימה לא תיפסק. דיבורים על מקצבים(רידימים), על אלבומים אהובים או הכי חדשים, מפיקים, אולפנים בג'מייקה, רגאיי מסביב לעולם, מושגים לא מובנים או דורשים הרחבה. וגולת הכותרת בעיניי-הרגאיי שיש לנו בארץ, רגאיי מדהים השואב כה רבות משאר המוסיקה הישראלית את השראתו. להקות כמו איאם, קנגרו, התקווה 6, מלכה באיה-על כולם ינתנו פרטים כמו הופעות, אלבומים וסינגלים. היום ומחר יתמלא הפורום בתוכן-גלריות, טאגליינס, קישורים, יתחיל לפעול מילון מונחים באנגלית ג'מייקנית(פטואה), שאלות נפוצות על הראסטה, באבילון וכו', וביום ראשון הפורום יעלה לאוויר, so tune in. קצת עליי-שמי גיל שיי-די למי שלא מכיר, כותב בתפוז כבר 3 שנים. במהלך הזמן התאהבתי ברגאיי, בסיגנון המופלא ומועשר התוכן הזה. בשנה שעברה הצטרפתי ללהקת רגאיי כפר סבאית מתחילה בשם טראבין. הספקנו להופיע בפסטיבלים בוםבמלה וארץ המכתשים, בבארבי כפ"ס ועוד. אשמח לתת גם פרטים על הלהקה בפורום, כשיהיו כאלה :) אני מנהל יחד עם מיכל, שמנהלת ברוב הצלחה את פורום מוקי ושב"ק מיוזיק, והפעילה שם פינה ללימוד פטואה, ומבינה בניהול תפוז יותר ממני כרגע מן הסתם. המשאלה שלי לפורום היא שתיווצר קהילת מאזיני רגאיי ענקית בה לכל אחד יש מה ללמוד(נעזור לכם עם פינות שבועיות קבועות), וכמובן מה ללמד, לחלוק את הידע שכבר יש לו. אז שיהיה לנו בהצלחה, גיל.

dweck2k

New member
מזל טוב!!!!

שיידי סחטיין, המון מזל טוב... נראה את כולם מחר בבארבי עם אקסום שעושים דאנסהול מדהים ופישי הגדול (אדם יוסף בן לביא) והטרופרים? דוויק

יש לי תאוריה בוקר אחרי בחולון

אז לא מסתדר לי עם התיזוזים. אבל אני מאמין לחלוטין שיהיה מפציץ, ההופעה הזו נשמעת לי שילוב מהסרטים! מקווה לעוד ערבים כאלה של רגאיי והיפ-הופ משובח! אה ותודה.

Nechi Nech

New member
אחח... גיל, אני זוכר את היום

בו שלחת לי הודעה באייסיקיו שאתה פותח קומונת רגאיי.... מי היה מאמין שנגדל לפורום?
ביג אפפפ ומזל טוב!!!!!!!! הגיע הזמן! רביד AKA נצ'י נץ' AKA אליק בליק בום.

RunNGun

New member
../images/Emo49.gif שיי-די!!!!

כ"כ שמח בשבילך שזה נפתח.... אני אקפוץ לבקר מדי פעם
בהצלחה!

ZeusMan

New member
הינה זה מתחיל !!!!!!

YEAH MAN !!! BIG UP SHADY !!! I & I HOPE THIS FORUM WILL BRING GOOD PEOPLE TOGETHER... THIS IS THE REGGAE GOOD VIBRATION FORUM... NO VILENCE, NO FIGHTING ONLY ONE LOVE...

SaBaGMaN

New member
מזל טוב!!!

מזל טוב על הפורום! מקווה שזה יחשוף עוד ועוד אנשים לרגאיי!!! שמחתי לכחת חלק בקומונה ואני אמשיך לכחת חלק בפורום הזה! אז יאלה שיהיה במזל ומקווה שזה רק יעלה! המון כבוד גיל! !Bless u all

הוד11

New member
מזל טוב!!!

סופסוף פורום למוזיקה הנהדרת הזו אחרי שנים בהם אני הייתי ההודעה היחידה בקומונת בוב מארלי. מקווה שהפורום הזה יצעד פה עוד הרבה שנים אני ישתדל לכתוב פה ושם

מזל טוב לכולנו, המון בהצלחה ../images/Emo140.gif

המון כבוד לגיל על היוזמה והרצון!!! רק שתדעו הפורום הזה הוא שלכם ובשבילכם אז אם יש לכם רעיונות, בקשות, טענות, הצעות וכו'.... אתם מוזמנים לפנות אלינו במסרים!
שבת שלום

למעלה