hallo . . . . . . . . . ??? god

Hanoi

New member
"אלוהים הוא גדול"

וגם התמונה - אולי תקטין אותה קצת. רעיון מאוד יפה, מה היו תנאי התאורה ? נראה כמו אחרי שקיעה החמה - קצת חשוך.

vetruven

New member
רעיון באמת מעולה../images/Emo45.gif

אבל משהו עדיין מציק לי - זה רק נראה לי או שבאמת חסר חדות בתמונה? אבל ככה תמונה מעולה - אין מה להגיד.

קאמרה

New member
כותרת מעניינת ומה עם צילום?

לטעמי לא מתרחש מאומה בצילום. נזיר או כומר נגשים לטלפון ציבורי נו אז מה? מה מיוחד בדיוק בסיפור הזה? למה זה גורם לצילום להיות מעניין מרתק מושך או בעל עניין? זה סוג של אטרקציה? מצטער שאני קצת תקיף אך במסגרת צילום כדי לכלול משהוא שיהפוך את הצילום לעוד משהוא, אולי סקרנות אולי ... תבחר לבד. סקרנות למי האדם מתקשר? נו ואם נגלה שהוא הזמין פיצה אז מקסימום נוכל לומר בתאבון

oren*

New member
הישראלי הממוצע לא נתקל בכומר מדי

יום ומבחינתנו זו בהחלט אטרקציה שווה צילום (בדומה לבחור שצילם סט תמונות של נזירות בירושלים) באותו אופן, ברוב הפעמים שמחפשים מאפיינים של ישראל בטלוויזיה והעיתונות הבינלאומית, משתמשים בתמונות של חרדים מתפללים בכותל או יהודים בלבוש דתי ייצוגי ולא "סתם" גבר עם חליפת עסקים. וכן, אותי התמונה הלהיבה ומבחינתי אפשר להחליף את הכומר בבודהיסט עם חליפה כתומה או חרדי בבגדים שחורים - עדיין לא כל יום יוצא לתפוס אדם בלבוש דתי מסורתי מדבר בטלפון ציבורי של "בזק" הישראלית

קאמרה

New member
אתה מוזמן כל יום

בשעות האור למאה שערים(דתיים מתקשרים)לירושלים המזרחית ,נצרת,העיר התחתית בחיפה ,צפון הכנרת ועוד יש סיכוי לנזירים מדברים. ואם זה נזיר לבוש כתום אז זה מעניין?

yonba

New member
מודה לכם על התגובות

קאמרה היקר בזמן הקצר שנותר לי להיות בארץ אעשה את מירב המאמצים למצוא תמונה שתספק את היצירתיות שלך. אולי משהו בסגנון האדם החושב. צפה להפתעה.

למעלה