happy new BEER פורום פרל ג'אם!

בדנתמ

New member
happy new BEER פורום פרל ג'אם!

שתהיה לכולכם (ובעיקר לכותבים הקבועים שלנו, one pearl והנהלת הפורומים
נאאא... לכוווולם) שנה מופלאה! שנה של הופעות גראנג' לפנים, שנה של וייסביר בשפע... תרוויחו ימבה כסף ותבזבזו אותו על טיול מסביב לעולם
ושיפסיקו כבר ליפול טילים על הדרום
שהילדים של השנה הבאה, כשיגידו להם "חמאס" יחשבו שאתם מדברים על ממרח צהבהב כזה שמנגבים בו פיתות
והעיקר, שיהיה לכולם כיף

בדנתמ

New member
היי!

לפחות אני לא מאלה שקוראים לזה סילבסטר... אכן מוזר שבכל העולם המערבי הנוצרי קוראים לזה new year's eve, ורק במדינת היהודים קוראים לזה ע"ש איזה כומר רודף יהודים אחד... אבל אני מבחינתי, מתייחס לזה לא מבחינה גויית, אלא פשוט כעוד סיבה למסיבה... מסיבה שדווקא היתה ממש שווה ואני ממש מצטער שהנהג צריך לקום עוד 5 שעות ורצה לעוף משם כ"כ מוקדם

one pearl

New member
אתה טועה...

דווקא בפולין החג אכן נקרא "סילבסטר". היו די הרבה סילבסטרים בהסטוריה הנוצרית, סילבסטר הראשון השני והשלישי לפחות היו אפיפיורים. השם של החג הפולני, הוא על שמו של סילבסטר הראשון, שלפי המסורת, אגדה שהם מספרים לילדים. הוא נלחם בדרקון נורא וניצח אותו בעזרת אלוהים. לא מוזכר שם יהודים ולא נעלים. במשך כל זמן שיהודים חיו בחברה הנוצרית, בוצעו בהם פוגרומים, חרמים והתעללויות רבות ומגוונות. אני לא חושבת שאפשר להצביע על איש אחד שהוביל את זה. בכל אופן, חוגגים את השנה החדשה בגלל שיש סיבה למסיבה, ובגלל שכולנו משתמשים בלוח השנה הלועזי. לילה טוב

בדנתמ

New member
אגב...

בתור כותבת ההודעה הראשונה ל2009, תני לעצמך איזה פרס בשם הפורום
רצוי שיהיה נוזלי, זהוב, עכור ומבעבע, או מוזיקלי. ושתהיה שנה אזרחית פרודקטיבית וטובה

hitchhiker218

New member
חחח תודה תודה...:)

לגבי "מנהג הגויים" שכתבתי- מדובר בסה"כ בציטוט של הרבנים מבית ספרי...השתעשעתי לי

one pearl

New member
../images/Emo139.gifסנובי גודם, סונבי שסטים

שנה חדשה, אושר חדש לכולם :) (אני יודעת משפט שלם ברוסית!!! :))

one pearl

New member
למה בירה? הרבה וודקה :)

לכבוד השנה הבאה, שיהיה רק טוב, לכולם. שאנשים יתעוררו סוף סוף ויבינו שבעזרת כוח, בעזרת טרור, לא משיגים כלום. למרות שנראה שרק נס יוכל לגמור את כל הבלאגן באזור שלנו בלי לשפוך יותר מדי דם מבוזבז, הייתי רוצה לקוות שזה אפשרי. שפרל גאם תגיע לארץ, ולא מפריע לי אפילו אם הם יקחו את אביב גפן כזמר אורח. שאני אשתחרר כבר מהצבא, והילדים שלי ילכו לצבא רק בשביל לעשות קצת צעידות ולרדת במשקל (האומנם?) ושימציאו נעלים עם פלטפורמות שלא הורסות את הרגלים וחצאיות שלא עפות ברוח... ו... העיקר שיהיה טוב :) שנה טובה

למעלה