Hello there!!!!!!!!!!!!!

behappy

New member
Hello there!!!!!!!!!!!!!../images/Emo9.gif

אהלן אנשייייייים מה קורה? אני שיר מפורום דיאטות והשמנה כאן בתפוז<האמת אני משתתפת בעוד פורומים אבל שם זה הכי הכי.....
> בכולופן בהתחלה לא ממש הבנתי מה הקטע של שני פורומים והייתי עצבנית אבל את מי זה מעניין בכלל??? העיקר שאתם נהנים פה ואולי גמני אקפוץ מדי פעם לאיזה מה העניינים וקצת לבלבל לכם את המוח<חחח איזה מסכנים על ההתחלה אני מענה אותם.......> בכולופן שיהיה במזל"ט ותעשו חיים ואל תשכחו לרזות בדרך!
ודרך אגב.........למה "בראש אחר"?
מה רע בראש ......הממ...זה שיש בדרך כלל??? סתם תהיות של מסטולית חסרת שינה שכמוני.....לא לשים לב.. טוף, ביי לכולם ותתחדשו!
שיר

שלגיה**

New member
היי שיר ברוכה הבאה

השם בראש אחר מתאים לפורום כי הוא שונה מכל פורום דיאטות אחר ואם תהיי בו קצת זמן אז תביני... את יכולה לגשת בנתיים לוואלה ולקרוא קצת על הפורום וגם לקרוא כאן את מכתב הפתיחה של דליה המנהלת בהא הידיעה !!!!! בהצלחה

אביטל +

New member
בוקר טוב ../images/Emo13.gif

תודה על הברכות לרוב הראש של הדיאטה זה לרזות הכי מהר שאפשר ולרוב אין מחשבה להשפעה על הבריאות, על הנפש, על הסיבות שהביאו אותנו להשמנה, ועל העתיד אנשים לרוב עושים דיאטה כי (סתם דוגמאות) מגיע קיץ ורוצים להראות טוב בבגד יש אירוע ורוצים לדפוק הופעה בעיקרון אין רע בזה, אבל לרוב לא נזכרים בזמן ואז מגיעים למצב שבו רוצים להוריד 10קילו בחודשיים שמשתמשים בכל מיני אמצעים להגיע למטרה. בלי לשים לב מה קורה בדרך. אז זה הראש הרגיל של הדיאטה, אצל רוב האנשים בכל מקרה. אני בעד בריאות, תהליך הרזיה איטי ובריא לגוף ולנפש. מכתב הפתיחה של דליה לפורום אומר את הכל.

behappy

New member
אם זו הכוונה......../images/Emo9.gif

אז זה בהחלט שם מתאים! אחרי הרב דיאטת כסאח וכל מיני מעשים לא ממש חכמים שעשיתי גמני הגעתי למסקנה הזו שכנראה שהיא הדרך היחידה לרזות.
בכל אופן יישר כוח! ביי שיר

למעלה