HOT הפסיקו לשדר את פרקי עספור באינטרנט

i c u 2

New member
HOT הפסיקו לשדר את פרקי עספור באינטרנט

הוט הורידה את היכולת לצפות בפרקי הסדרה באתר שלהם. מישהו שמע על זה משהו? למה הם הורידו? האם הם רוצים לחסום את האופציה הזו בפני לקוחות yes? נראה לי צעד הזוי ומיותר לחלוטין.

כנראה באמת בגלל שהם לא רוצים שלקוחות yes

יצפו דרך האינטרנט .. תכלס הוט צודקים הם רק מפסידים מזה. לקוחות שחשבו נגיד לעבור להוט בגלל הסדרות שלה ובין היתר בגלל עספור , מבטלים את האופציה הזאת בגלל שהם יכולים לצפות דרך האינטרנט .. זה רק למטרות רווח .. לפחות ככה נראה לי.

i c u 2

New member
אבל

מה הסיכוי שמישהו יעבור חברה {במיוחד שמדובר בד"כ על התחייבויות וכו'} בגלל סדרה? לדעתי הסיכויים היותר גבוהים הם שהוא יגיע לסדרה בדרך לא חוקית כלשהיא.

אני חושבת שזאת החלטה נכונה!!

גם לנו מגיעה סדרות משלנו.. למה אנחנו ראינו דני הוליווד או דאוס? תכלס אני הכי מבינה את הוט כי כמעט הרוב רואים באיטרנט והם סך הכל רוצים שעוד אנשים יצתרפו להוט.. ואיי הרבה זמן לא ההיתי כאן

i c u 2

New member
היית חסרה ../images/Emo7.gif

אממ... הצעד של הוט שטותי, כמו שרשמתי כבר בהודעה הקודמת. בתכל'ס, לקוחות יס יתחילו להוריד ת'סדרה באינטרנט {כמובן שאנחנו נגד וכו'} אבל זה מה שלדעתי יהיה.

גיל3333

New member
הם לא הורידו!

יש לי יס ואני רואה עספור באינטרנט כל יום מעלים פרק רוצה קישור?

i c u 2

New member
באתר של הוט

או באיזה הורדה או שקר כלשהוא לא חוקי אחר?

גיל3333

New member
זה אתר בלי הורדה צפייה ישירה במגה וידיאו

כל יום פרק חדש..

i c u 2

New member
......

מה שדיברתי עליו זה באתר של הוט, בעבר היה ניתן לראות שם פרקים מלאים באופן חוקי. שאר האתרים אינם חוקיים לדעתי.

iritki

New member
כבר מפרק 10 הם לא מעלים

ואני כן חושבת שהם היו מרוויחים מפרסומות אם היו מעלים פרקים. אני חושדת שיש איזשהוא אתר בת שכזה שהם במקרה הטוב יודעים עליו ומעלימים עין ובמקרה הרע שמים שם את הפרקים בעצמם במסווה ...

למעלה