I Guess This Is Goodbye

adii1201

New member
I Guess This Is Goodbye

חברי פורום יקרים

אין מה לעשות, הגיעה העת והגיעה השעה. אחרי כל כך הרבה עונות, שבחלקן הייתי גולשת פה בפורום ובחלקן מנהלת, הגיע הזמן להיפרד.

אני לא חושבת שאפשר לסכם בכמה מילים את השהות שלי כאן, בין אם בתור גולשת ובין אם בתור מנהלת. מעבר למקום שבו יכולתי לשבת ולחפור על אחת האהבות הגדולות שלי מבלי להרגיש מוזרה ומבלי שיסתכלו עליי בלי שיבינו על מה אני מדברת, מצאתי כאן חברים. היה לי כיף להיכנס לכאן יום יום ולקרוא את ההודעות שלכם, על הפרקים וגם סתם על החיים. היה לי כיף לפגוש אתכם ואני מקווה להמשיך לשמור עם כולכם על קשר.

אני רוצה להודות לכם. לכל אחד ואחת מכם באופן אישי ולכולכם ביחד כקבוצה וכחלק מהפורום הזה. היה לי כיף ונהנתי מכל רגע כאן! והכל זה בזכותכם. כי נכנסתם, וכתבתם ושיתפתם והייתם כאן, ביחד. אז תודה לכולם

אני רוצה גם לאחל בהצלחה לכולם בכל הדרכים החדשות שאתם הולכים בהן עכשיו. מי ייתן ותגיעו הכי רחוק שאפשר.

אוהבת אתכם המון המון

עדי

King Homer

New member

וואו אני לא מאמין שהיום הזה הגיע

אחרי כל כך הרבה שנים שאנחנו כאן ולמרות שהרבה מחברי הפורום הותיקים יותר לא ממש נכנסו לפה כבר תקופה, זה ממש עצוב שנגמר

אז נכון שהסדרה נגמרה ושאפילו אני כבר הפסקתי לצפות בה לפני כמעט שלוש שנים, אבל הפורום הזה היה הרבה הרבה מעבר לפורום על הסדרה והיה פה כיף חיים לאורך כל התקופה שניהלת אותו (והיה פה מדבר לפני שנכנסת
).
הפורום הזה בשבילי ואני מאמין שגם בשביל הרבה אחרים הפך באיזשהו שלב להרבה יותר מסתם פורום - למשל ראיתי כל כך הרבה סרטים וסדרות בזכות חברי פורום שונים (למשל את, וגם מתן, וכמובן כמובן טיי וג'יימס) ודיברתי עם כמה חברי פורום גם במסנג'ר ובמסרים על אלף ואחד דברים שונים ובאמת יש פה חבר'ה שלמרות שהם לא פעילים לאחרונה אני אתגעגע אליהם וחבל לי שהמסגרת הזו נסגרת ואם אי פעם נפטפט שוב זה כבר לא יהיה כאן...

המון תודה!!! על הניהול הנפלא וכל התקופה המדהימה הזאת ובאמת על כל מה שהשקעת בפורום

אני הולך להתגעגע

המון בהצלחה לכולם פה והמשך חיים מדהימים בכל מה שתבחרו לעשות

הומר

עדידוש

אני מאוהבת בפורום הזה,
כ"כ אהבתי לשבת ולקרוא אותכם (לפני שהיה לי אומץ לכתוב),
קבוצה של גולשים שנונים, מצחיקים בטירוף, אכפתיים ומדהימים
ואת יקירתי הצלחת להביא ולשמר

תמיד היית סבלנית ונעימה, גם שעיצבנו אותך על לינטום

אני מקווה מאוד מאוד להמשיך לראות בפרדס
את כל האנשים היפים שהכרתי כאן

adii1201

New member
שירליייי
אני אקפוץ לבקר אותך בעד עצם

היום הזה כשאמצא זמן לראות את הסדרה

james p

New member
הייי שירלי כמה מרגש לראות אותך כאן שוב

אני מתרגש. אולי תכנסי לקבוצה שלנו בפייס כדי שנוכל לשמור על קשר?
יהיה ממש חבל לפספס אותך.
תעשי סתם איזה משתמש פיקטיבי בפייסבוק רק בשבילנו, בלי תמונה ובלי כלום. אני גם לא מת על פייסבוק אבלל מה לעשות זה העתיד וצריך לזרום איתו.
געגועיי

Shiri from the block

Active member
אוף איזה באסה
אני יודעת שלא נכנסתי לפה הרבה בתקופה האחרונה, פשוט היו עיניינים אחרים..
אבל ממש חבל!
אין ספק שזה אחד הפורומים עם הגולשים הכי מטורפים שאי פעם הכרתי

שירשורים קורעים מצחוק,
שירשורים מושקעים
הרבה מידע
מאוד מעודכן
והיה ממש ממש כיף להעביר פה את הזמן ולקרוא את התגובות של כולם על הסדרה והפרקים..

עדידוש

זה הפורום שבזכותו הכרתי אותך!! (מצחיק שאת אמא שלך הייתי מכירה בכל זאת ואותך לא
חהחה בדיחה אחרונה בנושא הזה חח)
היה ממש כיף להכיר אותך ואת שאר הגולשים פה
ניהלת את הפורום הזה בצורה מושלמת, באמת באמת אחת המנהלות הכי טובות שקיימות בתפוז, וזה בלי הגזמה! (ואני מסתובבת בהרבה פורומים גם אם אני לא כותבת)
אני חושבת שתפוז מפסידים שהם מוותרים על הפורום הזה, כי באמת אפשר לעשות איתו עוד.. אבל לצערנו זה לא מספיק כנראה.

בכל אופן היה לי פה ממש כיף ואני אתגעגע לכולכם

adii1201

New member
שירניייי אהובתי
תודה על כל המחמאות

עוד לא נפרדות דרכנו

X יו יו S

New member

מבאס שנסגר
למרות שנראה לי שנתנו לפורום יותר תקופת חסד מבדרך כלל

עדי היה לי כיף להכיר אותך

ואני שמחה שאהבת את לינט

חבל שלא יוצא לנו היתקל בעוד פורומים

james p

New member
אוי זה מרגש ועצוב ושמח והמון רגשות....

תודה רבה רבה על הניהול הנהדר!

ותודה על הדברים המרגשים שכתבת.
אי אפשר לסכם במילים אבל זו הייתה חוויה מרגשת מאוד ואני שמח שהיית חלק בה ואני שמח שכולכם הייתם חלק בה כי כולכם עשיתם את החוויה הזאת למיוחדת כל כך!

ושוב תודה רבה עדי

עדיושקה

גמני מתגעגע לפורום שהיה לנו.. כל הריוויואים על כל פרק, שרשורי הזיהוי תמונה, השלמות משפטים ומשחקים ושרשורי אוף מצחיקים שהיו לנו! היתה לנו תקופה מאושרת כאן! וזה היה הפורום שהייתי נכנס אליו אלף פעמים ביום

דספקט היתה ותשאר בשבילי אחת הסדרות שהכי אהבתי! ראיתי כל פרק עשרות פעמים ויש כאלה שבטח גם מאות

אבל עם הזמן הסדרה התחילה לדעוך ועם הדעיכה הזאת גם הגרעין המקורי של הפורום.. לצערנו הרב. בגלל האיבוד עניין בסדרה כל אחד מצא משהו אחר. אני מצאתי את ריבנג'

זה באמת הזמן להגיד לך תודה על הכל! וורי גוד ג'וב!!

היית מנהלת וחברת פורום הכי שאפשר לבקש
פעילה, חברותית, מצחיקה, שנונה וגם סטריקטית כשצריך! (תשימו ספויילר!!!!!
)
אני מאחל לך המון המון המון המוןןןן בהצלחההה!!!

ולכם פורום דספרט היקר: הומרצ'וק, טיי, שירי, דילן, מתן וצ'רמיון:
היה מצחיק והיה כיף!!! שמח שחלקנו ביחד את כל אותם השרשורים שויצא לנו להחליף דיעות ולחוות כל פרק ביחד! גם לכם גוד לאקקקקק
אנד גוד ביי!

שלכם
נילסי

למעלה