I Turn To You VS Never Be The Same

RedRecords

New member
עוד פעם עם השאלות הקשות?

Never Be The Same Again זה שיר מיוחד. מצד אחד הוא רגוע כזה, אבל מצד שני הקצב שלו ממכר. אני מאוד אוהב את הקליפ שלו, ואת התנועות יוגה שמלאני עושה בו. פשוט שיר עילאי שנותן מן השראה כזו. I Turn To You (גרסת הקליפ, לא גרסת האלבום) הוא שיר נדיר, כי זו בעצם בלדה שהפכה לשיר דאנס. בלדה שיש לה משמעות ותוכן, בניגוד לכל שאר שירי הדאנס הקיימים. עבורי, I Turn To You זה Northern Star על רחבת הריקודים. פשוט קלאסי.

DirrtyShay

New member
כן גם לי יש את 2 הגירסאות בדיסק..

מה יש מצב שהיו 2 מהדורות לדיסק..? כי יש לי בדיסק את Never Be The Same Again ואת Northern Star גירסא רגילה ולא של הקליפ אבל חוץ מהשירים האלה בסוף הדיסק הוסיפו את הגירסאות של הקליפים של כל אחד מהם.. אז ככה שבעצם יש עוד שני שירים..

RedRecords

New member
כשאמרתי "גרסת האלבום" התכוונתי

לרצועה מספר 4. במקור, Northern Star יצא עם 12 הרצועות הראשונות. לאחר ההצלחה ההיסטרית של I Turn To You, ובעקבות הביקוש הגדול לגרסת הקליפ שלו, הוחלט להוציא מהדורה חדשה של הדיסק שתכלול את הגרסאות החדשות של I Turn To You ו-Never Be The Same Again. אלו הן רצועות מספר 13 ו-14.

DirrtyShay

New member
זה מה שיש לי ../images/Emo9.gif

אני מהדיסק של מאריה האחרון החלטתי שיותר אני לא קונה דיסקים עד שלא יוצאת להם מהדורה חדשה.. במזל יצא לי את הדיסק של מלאני סי (כוכב צפוני) קניתי באיחור וקיבלתי את המהדורה השנייה שכללה הכל.. עם מאריה לצערי נדפקתי בלי השירים של המהדורה החדשה..

גם לי יש את המהדורה האחרונה..

מזל שקניתי מאוחר.. כי קניתי את הדיסק רק בגלל הגירסה השנייה של I TURN TO U

Music4Life

New member
דהההה I TURN TO YOU

אבל בגירסת הרימיקס!!! וואי אין על זה, עד היום אני חולה
על הרימיקס הזה...ברמות !

DirrtyShay

New member
קיבלת את המסר..?

כאילו אם את לא רוצה את מה שהצעתי שם אז גם תגידי לי שאני אדע לא לחכות סתם
ואל תדאגי אני לא אתעצבן או משהו אם תסרבי.

actimel

New member
בארור שכן, אין לך מושג שי...

אני בדיוק מעדכנת את מילון המונחים ואת הגלריה

DirrtyShay

New member
אהה סבבה... ../images/Emo9.gif

יופי (לגבי הגלריה זה אחד הדברים שרציתי לדבר איתך כי צריך לעשות שם משהו ואני כבר אסביר לך שנדבר כי די שזו תהיה מן הפתעה לפורום
).

למעלה