|*|
נפתח פורום תקשיבו לזה
|*|

|*|
נפתח פורום תקשיבו לזה
|*|

|תו|
לכל אחד יש טעם מוזיקלי שונה אם זה פופ, רוק, אלטרנטיבי או אולי מזרחית. אנחנו מזמינים אתכם לפורום בו תוכלו לחשוף את טעמכם האישי - פשוט מצרפים את הקליפ להודעה (אתם יכולים לכתוב כמה מילים), ונותנים לכולם לשמוע! אנחנו מחכים לכם בפורום תקשיבו לזה
:-)
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?forumid=2432 האזנה נעימה :)

golan2072

New member
איזה מוסיקה נותנת לכם הכי הרבה השראה למשחק תפקידים

או לכתיבתו? אצלי זה למשל להקת הרוק הכבד השוודית SABATON שההשראה לשיריה היא היסטוריה צבאית, בייחוד מ-500 השנים האחרונות. אם מוסיקה מיסטית-משהו של VANGELIS, ERA ו-LOREENA MCKENNIT

בזמנו, כשהנחיתי מוד"מ2

הייתה לי קסטת מוסיקת רקע לכתיבת הרפתקאות שכללה, אם אני זוכר נכון, את "מלחמת העולמות" ואת הפסקול של אלאדין (דיסני). אף אחד מהם לא ממש השתקף בעלילת ההרפתקאות משום מה.

BluePrint

New member
יותר המילים מהמוסיקה.

למעשה אני לא מקשיב למילים אבל שירים ששמעתי מספיק פעמים מחלחלים לתודעה בכל זאת, ויצא ששמעתי את Crimson Thunder של Hammerfall זמן קצר לאחר שסיימתי לקרוא את War of Souls, ופתאום שמתי לב שהשירים מתארים לי מערכה ברורה למדי בעולם המכיל מאפיינים מהספר.

לפני מספר שנים כשהתנדבתי לנהל משחק מרוצללים בפורום יעודי כאן בתפוז, החלטתי שהאווירה המתאימה לכתוב בה את הפתיחה\הצגת העולם תהיה הצליל הסינתטי של מוזיקת דגימות. אז התחלתי מרצועה בשם Shadowrun (אלא מה?) אבל כשהגעתי ל-Satellite One הפעלתי השמעה מחזורית, ושעתיים מאוחר יותר פרסמתי את ההודעה.

אם כבר מוסיקה ומשחקי תפקידים...
כשהחלו להופיע נגני מוסיקה מבוססי זיכרון פלאש, בא לי רעיון לדמות באווירת פנטזיה מודרנית\אורבנית: "מכשף" שהקסם שלו זה הגשמת מילות השיר שהוא משמיע מהנגן שלו.
התחלתי להכין רשימת "לחשים" בשביל דמות כזו מהמוסיקה ששמעתי באותו זמן וכשהגעתי ל-Hole in the Sky, בא לי רעיון אחר והתחלתי להקשיב לכל האלבומים של Black Sabbath. המשכתי ל-Dio, Saxxon, Savatage ושאר להקות Heavy Metal וותיקות, וכמעט כל שיר נתן לי רעיון לדמות או אירוע בעולם שאני קורא לו Heavy Metal Universe. עולם פנטזיה עם טכנולוגיה עתידנית, חייזרים ומסע בזמן.

למעלה