(כי אין אייקון של :"אוף" בלבד): אתרי

ismeralda100

New member
(כי אין אייקון של :"אוף" בלבד): אתרי

היכרויות.
שוב.
כבר כתבתי על זה בעבר (וגם בבלוג שלי...) ועכשיו אחרי שלקחתי הפסקה ארוכה שוב נכנסתי ואני לא ממש יודעת מה לעשות.
המסקנה שלי הייתה שאני חייבת לדבר בטלפון לפני שנפגשים. (מישהו פה הגיב לי פעם: "איך בכלל נפגשת עם מישהו לפני שדיברת איתו בטל'???" והמסקנה שלי מהאירוע המצער הזה הייתה ששיחת טלפון הייתה יכולה לחסוך לי את הדייט המשמים הזה).
אז אתמול דיברתי עם מישהו.
השיחה הייתה איומה. אז זה נכון שחסכתי לי את הפגישה, אבל איך אפשר לעשות את השיחות האלו הגיוניות? וזורמות?
מבלי ש
יחפרו לי על החיים שלי (סליחה על המילים הקשות), ומה אני רוצה לעשות בעתידי, ולמה אני עושה כך וכך
יגידו לי: "אני ממש לא מבין אותך". שאלתי אותו אם הוא לא שומע טוב בגלל איכות הקו. הוא אמר:
"אני פשוט לא מבין מה את אומרת לי". גאון. לא דיברתי סינית. שאומרים לך שאתה לא מובן חוץ מלערער לך את הביטחון זה לא עושה הרבה.
מבלי שהמילה
תחזור על עצמה 7 פעמים (ואני לא מגזימה - בחיי!) בשיחה של פחות מרבע שעה.
אם לבחור היה מועדון סקס באמסטרדם - למה זה צריך לעניין אותי מה היה תפקידן של הזונות שם?
אני לא מתייאשת בקלות בד"כ.
חברות שלי אומרות לי שהיום זה לא כמו פעם (אה באמת??) ושזו הדרך להכיר, אין ממש דרך אחרת.
אני יודעת את זה ולמרות זאת עדיין יש הרבה דברים שעושים את זה פחות נח לי....
ואגב - למה כל הגברים כותבים לי "את בטח מוצפת בפניות?".... אולי הם חושבים שזו מחמאה? כי זה לא ממש ככה. אני בד"כ זו שפונה....

את יודעת

יש נושאים שתמיד יהיה אפשר לדבר עליהם עוד ועוד ועוד :)

הכי אני שונאת את השיחות טלפון שנשמעות כמו ראיון עבודה, מורידות את החשק בכלל,
אבל לפעמים, באמת אין ברירה וישנם אנשים שלוקח להם טיפה זמן להיפתח, שווה לתת צ'אנס גם אם בהתחלה זה קצת מרגיש כמו מילוי שאלון בעבודה החדשה.

אני באמת מאמינה שאפשר לנווט את השיחה למקומות שאת רוצה
ואם האדון בצד השני חוזר על המילה סקס 7 פעמים בשיחה של פחות מרבע שעה, אפשר פשוט לא לשתף פעולה ולהעביר את השיחה לנושאים אחרים.

קבלי קוריוז קטן
כבר יצא לי לצאת לדייטים לא פעם עם מישהו שלא דיברתי איתו כלל בטלפון לפני
הם היו דווקא מאוד מוצלחים ומפתיעים לטובה
אין כאן חוקים וגם אם יש ממש ממש לא מאמינה בהם
חוקים נועדו לאנשים קשים זו דעתי ואני לגמרי עומדת מאחוריה

שיהיה בהצלחה יקירתי

ismeralda100

New member
צודקת. אז כנראה שזו לא הייתי את שכתבה לי

אם יש לי זמן מיותר לבזבז אחרת למה אני יוצאת עם מי שלא דיברתי איתו....
אגב - כל פעם שהוא אמר משהו כזה לא שיתפתי פעולה.
הוא גם לא לקח את זה לכיוונים שאהבתי...
למרות שאני מודעת לזה שאין חוקים ויכול להיות שאדם שלא סבלת בהתחלה הוא דווקא מישהו שמאוד תאהב,
כמו בחיים....

חושבת שזו היתה אני

יום אחד אכתוב ספר על כל ההתכתבויות המוזרות, השיחות המבעיתות והפגישות ההזויות שחוויתי מאז הגרושין

צריך לנשק הרבה צפרדעים... הרבה הרבה צפרדעים... המוני צפרדעים.. עד שמוצאים את הנסיך

ismeralda100

New member
טוב, אני מתייחסת לעצה הזו ברצינות
ובקשר ל

ספר - כל פעם שידיד שלי אומר לי את זה ("את חייבת לכתוב על זה ספר") אני אומרת לו
שכבר כתבו את הספר הזה....
פעם ראיתי בסטימצקי ספר שמישהי כתבה ממש עם תיאור של כל דייט ודייט,
תמונות וכו'

כן, גם לי נדמה שראיתי ספר כזה

אבל אם אני לא טועה הכותבת היתה רווקה, שזה מה-זה פשוט, יחסית לגרושה +...

אגב, מצאתי גם כמה ידידים טובים באתרים "שכאלו", גברים שאמנם לא פיתחנו יחד זוגיות אבל בהחלט נשארנו ידידים ברמות שונות.

THE KID A

New member
אחרי נסיון קצרצר באתרים הנ"ל

מצאתי שהמקומות הללו דורשים המון אנרגיות, סבלנות וזמן בכדי לברור את המוץ מן התבן.
מזכיר לי את הנבירה בחנויות דיסקאונט...
גם פה, כנראה שלא מתאים לכל אחד/ת.

למעלה