שירשור התחדשויות

trilliane

Well-known member
מנהל
בכל מקום כמעט; דוכנים, פרפומריות, ניו פארם

בזמנו קניתי ב-20 ש"ח ומאז ראיתי גם בפחות (בניו פארם גבעתיים מכרו ב-13 ש"ח בתחילת החודש; אין לי מושג אם זה מחיר הקבוע או מבצע ואם כל הסניפים מחזיקים).

אגב, מהמסיר עצמו אני דווקא לא כ"כ מתלהבת; הוא אמנם בלי אצטון אבל הוא מסריח הרבה יותר (בעיקר כשהוא חדש), הספוג קצת מתפורר, והשיטה גורמת לכל האצבע (ולא רק לציפורן) להירטב וזה מייבש את העור.

מצד שני, זה נוח לנסיעה, כשצריך להסיר מציפורן אחת בלי לסכן את השאר או כשרוצים להשרות קצת את הציפורן כי היא תפסה צבע. בקיצור, אני משתמשת בו רק לפי הצורך, לא קבוע.

תתחדשי!

אני אתמול קניתי טוויסט (גם ב20) והוא נשפך בשקית. שאר הדברים שהיו בשקית עדיין מדיפים ריח אצטון.

trilliane

Well-known member
מנהל
אין בו אצטון אז זה ריח של כימיקלים אחרים, אבל

הרבה יותר מסריחים לדעתי...

אם נשפך כנראה לא היה סגור טוב או שיש פגם בצנצנת (את שלי כבר לקחתי בתיק והוא לא נשפך, תודה לאל).

אני משוכנעת במאה אחוז שכולן הבינו לאיזה ניחוח

התכוונתי.
ובנוגע להיותו של הבקבוק פתוח חלקית או סדוק- באמת? את חושבת? כלומר, במצב תקין דברים לא נשפכים מתוך בקבוקי פלסטיק? מה, פלסטיק זה חומר אטום? תודה על המידע!

trilliane

Well-known member
מנהל
איך יבינו אם לא כולן מכירות את המוצר ואת ריחו

(שאינו ריח אצטון וגם לא מריח כמו מסירי לק אחרים שיש לי, כולל כאלה בלי אצטון). גם בצנצנות, אגב, לא כולן סגורות הרמטית או בעלות סגירה טובה; למשל משאבת הפלסטיק שקונים בביוטיקייר/WOW לא סגורה הרמטית (כבר נשפך לי ממנה אצטון כשהבקבוק לא היה ישר אף שהיא הייתה סגורה) וגם צנצנת קטנה שקניתי בה פעם נצנצים לפורים וכיום משמשת אותי לאצטון (אמיתי) לא נסגרת הרמטית לצערי כי האצטון מתנדף ממנה. אגב, כשקניתי את הטוויסט המוכרת ביקשה שאחזיק אותו מאונך בתיק (וכך עשיתי) אבל מאז כבר לקחתי אותו בתיק סגור היטב (גם לא במאונך) והוא היה בסדר. בנקודה זו יצויינו לטובה ביוטיקייר בקניון חיפה שלא לוקחים סיכונים, ובכל פעם שקניתי אצלם בקבוק עם נוזל (אצטון, מדלל וכו') עטפו אותו בשקית נפרדת וסגרו היטב בצלוטייפ.

נ.ב.
אין לי שום רצון לפגוע בך או להסתכסך איתך; גם אם נראה לך שמה שאני כותבת מובן מאליו או מיותר מבחינתך, את לא היחידה שקוראת את התגובות בפורום. אז אנא, חסכי ממני את הנימה העוקצנית, זה ממש לא נעים.

hollypop girl

New member
המון דברים לא נסגרים הרמטית בביוטיקר

באמת? איזה השקעה...
אצלי המוכרות זורקות הכל לשקית בחוסר סדר (גם אם זה אומר לשים מראה ענקית מעל שני גלגלי ציפורניים
מפלסטיק
)

trilliane

Well-known member
מנהל
אז הן עושות זאת מניסיון מר?

אולי סניף חיפה קיבל תלונות על הנושא, או שעובדת/עבדה שם מישהי עם ראש גדול שהדריכה את כל הבנות. הן ממש עושות זאת כנוהל, זה קרה כשקניתי בזמנים שונים ממוכרות שונות (ובהחלט גרם לי להעריך את ההשקעה). לשמחתי המוצרים דווקא הגיעו אליי בשלום; אבל אלה היו בקבוקים עם פקק חתום בנעילת פלסטיק כזו (כמו בבקבוקי משקה, שיש עוד פס למטה שצריך לשבור ולהסיר מההיקף) אז אולי בשלב הזה זה עוד בסדר; אח"כ מי יודע... לא ניסיתי (אני חושדת בפקק של המדלל שהוא לא שוס; גם אותו לא הייתי מעזה להכניס עכשיו לתיק...
).

hollypop girl

New member
תתחדשי, כולם נראים

ממש טוב!
יש לך מושג אם הטוויסט הוא ללא אצטון?
איפה קנית את המאטים ובכמה?

noash5

New member
מאטים - מאיפה קניתי

חנות שקוראים לה בלה דונה.
מצרפת רשימת סניפים שלהם עם טלפונים אולי הם מחזיקים בכל הסניפים.

כל לק מאט עלה 20 ש"ח

noash5

New member
יש שם קוסמטיקה

לקים של שיק, של GK ועוד מלא מלא לקים בשלושה שקלים ללא מדבקה או שם אבל בכל מיני נצנצים וצבעים..
לא משו מעבר

hollypop girl

New member
שיק במחיר סביר? אני תמיד מפחדת לקנות

את הלקים הלא מוכרים האלה...

noash5

New member
טוויסט ואציטון

על הבקבוק כתוב "מסיר לק ללא אציטון ומועשר באלוורה"

כבר אצלם ואעלה תמונה

lilo4

New member
העיקר שהצלחת למצוא!

סתם שתבינו, זה סוג של נס ש-noash5 בכלל הצליחה למצוא את החנות. אני גם מצאתי אותה במקרה, נסעתי לפגוש חברות ועד שכולן הגיעו הסתובבתי קצת באזור, זה מקום שאני בכלל לא מכירה... כל ההסבר שלי היה "יצאתי מהרכבת, פניתי שמאלה, עברתי סניף של ארומה, אחרי איזה 10 דק' הליכה ראיתי קניון שאני לא זוכרת את השם שלו, ואז היה שם רחוב עם מלא חנויות של נעליים"

למעלה