שירשור התחדשויות

iefrat

New member
ת-ת-ח-ד-ש-י , גולדן רוז אינם נראים בסביבתי

מאוד סקרנית
את הטוויסט קיבלתי מחברה אך טרם דגמתי
מעניין אם זה גימיק או באמת מוצלח

noash5

New member
יש לחנות שמצאתי בה סניפים נוספים

בתגובתי ל-hollypop girl צירפתי תמונה עם רשימת הסניפים שלהם.
יש בת"א ובירושלים (ונראה לי שזה בסביבתך, לא?)

לפי דעתי הטוויסט היה בזבוז של כסף.. אולי אם היה עולה פחות היה שווה את זה. אפשר להכין בקלות אחד בבית.

PeachGirl

New member
213 אהוב עליי מאוד

אני תמיד חוזרת אליו.
שני הגולדן הנוספים נראים טוב- אמתין לסווטצ'ים:)

Nakuro

New member
גמני!

כאילו שאין לי איזה טריליון לקים שאפילו לא דגמתי, קניתי עוד

משמאל לימין- orly- star spangled
chic- yellow submarine
CG- I'm with the lifeguard, splish splash (יבוא יום אוניח את ידי על כל הקולקציה)
ופושה והחבר החדש שלו- מדלל לק...(איזה כיף זה שאני עובדת קומה מתחת לביוטיקר וקונה שם כל יום?!)

זהו אני בעוצר קניות...

trilliane

Well-known member
מנהל
טרי טרי מהיום...

China Glaze ראשון שלי I'm With the Lifeguard (ירוק זוהר) שהזמנתי יחד עם Nakuro
http://3.bp.blogspot.com/-gC-GEF3iW...A54/EYB1QWLBr-4/s1600/ImWiththheLifeguard.png
מיני מייבש של Poshe שקניתי ממנה

ואח"כ נכנסתי לסניף הסופרפארם ולא התאפקתי וקניתי שני אורלי (כי היה מבצע רק על השני...
הראשון מחיר מלא, השני ב-80%, יוצא בעצם 24 ש"ח לכל לק, כמעט כמו המבצע הרגיל אבל מחייב לקנות שניים):
Dazzle (נקרא בעבר גם Shine) שהוא כסף מטאלי שימרי. התלבטתי נורא אם לקנות אותו או לא, חשדתי שהוא יהיה זהה ל-GK 734B שיש לי (ועד כה השתמשתי בו רק לחותמות) ועל פניו נראה שכן...
ניסיתי את שניהם על נייר זה לצד זה והם נראים כמו תאומים זהים. נו מילא; לפחות באורלי אין רעלים...

Wild Wisteria (מסתבר שזה שם של צמח בעל פריחה סגולה, אם כי לא ממש בגוון הלק) סגול כהה קרמי שלא הייתי קונה אלמלא המבצע (ואולי זה סימן שלא הייתי צריכה לקנות בכלל...
). אני לא חובבת קרמיים אבל אוהדת מושבעת של סגול והגוון ממש יפה, הביקורות ברשת מהללות ואף משבחות את הפורמולה שמאפשרת אפילו להסתפק בשכבה אחת עבה, ככה"נ.

trilliane

Well-known member
מנהל
למיטב זיכרוני, כן. זה לא ממש מפריע לי, זה סתם

תירוץ להשקיט את המצפון (בשל אובססיית האורלי שלי).

trilliane

Well-known member
מנהל
אי-התחדשות: לראשונה בחיי נשבר לי לק

כבר קראתי כאן על לקים שנשברו ותמיד הופתעתי כי למרות נפילות רבות של בקבוקים כולם נשארו שלמים (הזכוכית די עבה). לאחרונה קרה לי שבקבוק לא סגור נפל מהשולחן ולכן נשפך קלות, אבל לא נשבר.

מרחתי אתמול לראשונה (ולאחרונה...) את לייף 268 (שחור-כסוף מטאלי) והבקבוק עף לי מהשולחן ופשוט התרסק על הרצפה...
אולי הבקבוקים שלהם לא עד כדי כך חזקים...?
חסרה לי שכבה שנייה באחת הציפורניים אז הצלחתי לגרד עם המברשת את מה שנשאר בתחתית הבקבוק (שנשארה בחתיכה אחת) ואז חיכיתי שכל הציפורניים יתייבשו טוב, עטיתי כפפות וקרצפתי את המרצפות באצטון (טוב שקניתי ליטר אצטון נקי מביוטיקייר!
).

נו שוין... אני יכולה להתנחם בכך שזה לא היה צבע יקר ללבי (או יקר בכלל) ושלמעט הרצפה (שכבר נוקתה) לא נראה שהוא לכלך משהו, אז יצאתי בזול.

poynter

New member

לק זה עוד בסדר..זה מתנקה..
לא מאחלת לך שתיפול לך צללית שחורה (וסופר פיגמנטית) על הרצפה, ועוד גרניט פורצלן, אמא שלי עד היום כל פעם שהיא שוטפת את הבית ורואה את הכתם הזה היא דואגת להזכיר לי ולהגיד לי לאן הכסף שלי נשפך, תרתי משמע

noash5

New member
מזל שזה לא לק אהוב

הייתי מתבאסת בטירוף!

וגם מזל שזה נגמר רק ברצפה מלוכלכת...
כששברתי 2 בקבוקי לק במשביר הם השפריצו לכל עבר במחלקת הלבשה תחתונה....

PeachGirl

New member
אצלי הוא נשבר בתחנת רכבת...

תוך כדי ריצה - עף מהתיק ונשבר על הרציף...
רציתי לנקות, ואמרו לי עזבי=\
הרגשה מאוד לא נעימה, וגם איבדתי לק שאהבתי.

למעלה