שירשור התחדשויות

noash5

New member
התחדשויות שלי

בעקבות הסווצ'ים של בנות הפורום ללקים של גולדן רוז רכשתי לי כמה..
לק של איב קוסמטיקס ללא מספר.
גולדן רוז 213
גודלן רוז מאט 104
גולדן רוז מאט 106

המאטים מהממים ממש והתלבטתי מלא איזה מהם לקנות. נראים טוב גם עם טופ מבריק. אמרח ואצלם!

ומסיר לק של טוויסט שעלה לי 20 שקל ואז חשבתי על זה שאני פשוט יכולה להכין אחד לבד בבית..!

המון תודה ל-lilo4 על העזרה במציאת הלקים! (החשבונים בדרך....
)

Nakuro

New member
הטורקיז נראה מקסים!

מחכה לסווצ'

בחיים לא קניתי לק של גולדן ודווקא ראיתי אותם לא פעם (ובזול, לא במשביר היקרנים), אולי הגיע הזמן לנסות גם

poynter

New member
אה זה לא משאבה?

אז אני מתבלבלת וזה כנראה לא אותו דבר.
זה הספוג הזה ששמים בו את האצבע?

לא כל קנייה של מה שאפשר להכין לבד היא בזבוז.

זו אולי לא הוצאה שאת היית רוצה לעשות, אבל זה לא הופך את זה לבזבוז- את הרי לא משלמת רק על המוצר אלא גם על הזמן שנחסך ממך בהכנתו, על הרעיון וכו'.
ספרי לי, אחרי ששילמת על צנצנת, ספוג ומסיר לק והכנת את הטוויסט בעצמך- כמה כסף חסכת? חמישה שקלים?

noash5

New member
לידיעתך אני אחסוך הרבה יותר

ובשתי שניות עבודה.
ספוג עולה שני שקלים בדיוק, מסיר לק אני גם ככה קונה והכמות שמגיעה בו הרבה יותר גדולה מזו שבטוויסט. לא קונים צנצנת, שוטפים אחת.

אל תגיבי להודעות שלי בבקשה אם אין לך משו נחמד להגיד או אם את אומרת את זה בצורה כ"כ לא נחמדה.

כל טוב.

trilliane

Well-known member
מנהל
לי אין איך להשיג צנצנות כאלה בגודל המתאים

ושגם יהיו אטומות לחלוטין... וגם ספוג שיהיה נוח... מכיוון שגם ככה מדובר במוצר זול אני חושבת שנוח יותר לקנות, אלא אם בלאו הכי יש לך כל החומרים בהישג יד.

מה שכן, נתת לי רעיון: מכיוון שכבר קניתי אחד, אולי כשייגמר אחליף את הספוג עצמאית ואמלא במסיר לק חביב עליי. השאלה רק איפה קונים ספוג כזה; בגודל הזה אני מכירה רק ספוגים לכלים, אבל הם באים עם סקוטש בצד השני ומניסיוני להוריד אותו זה די סיוט (וגם מה שיישאר יהיה קטן מדי להערכתי).

noash5

New member
יש בביוטיקר ספוגים דומים

צנצנת אפשר בנצנת של גרבר.. כבר ביקשתי ממישו

trilliane

Well-known member
מנהל
רעיון לא רע, אם כי גרבר לא נסגרות הרמטית

אחרי הפתיחה (מניסיוני לפחות). ייתכן שנסגרות טוב מספיק כדי שהמסיר לא יתנדף בין השימושים, אבל לא ברמה שהייתי מוכנה להסתכן ולקחת בתיק (וגם זה שיקול).

noash5

New member
אנסה ואדווח

אני מסתובבת בתיק עם מגבונים אז במקרה הזה זה לא כ"כ משנה לי

trilliane

Well-known member
מנהל
הן נסגרות טוב יותר, אני חושבת, אבל די רחבות

אז צריך לראות איך מסדרים בפנים די ספוג כך שהוא אכן "יחבק" את האצבע שתוחבים לתוכו. ממתינה לדיווחייך.

למעלה