פינת הריפוי האישי לשבת

keren12314

New member
הרגשה מוזרה בבטן

שלום,
יש לי שאלה שלא בטוח קשורה לפורום הזה, אני אנסה בכל זאת, אולי תוכלו לעזור לי.

מאז שאני זוכרת את עצמי היתה לי הרגשה מוזרה בבטן, היום כשגדלתי אני יכולה לומר שזה קשור לאנרגיה. יש תקופות שזה מפריע יותר ויש תקופות שפחות.
אני לא מסוגלת שאחרים יגעו לי בבטן (גם לא בעלי), וכשאני נוגעת זה גם לא נעים.
בטן- אני מתכוונת לקצת מתחת לחזה ועד 10 ס"מ מתחת לפופיק.
אני מרבה לשלב ידיים, או רק יד אחת, בלי לשים לב בכלל, וככה אני כביכול חוסמת את ההרגשה הרעה בבטן.

כשעשו לי רייקי באזור הזה הרגשתי ממש גלים בבטן.
עשיתי קורס רייקי לפני כמה שנים (על מנת לעשות לעצמי, לא לאחרים) ואני עושה לעיתים רחוקות. ובאזור של הבטן זה מרגיש לא נעים, ממש גורם לי אפילו לרצות להתקפל (לא מכאבים, זה פשוט חוסר נוחות לא מוסברת), זה מרגיש קצת כמו מערבולת של אנרגיה, זה לא הרייקי החם והנעים שאני מרגישה באזורים אחרים בגוף.

אני לא מבינה למה זה ככה ומה זה אומר? כבר נמאס לי מההרגשה הזאת, ואני חוששת לגבי מה שזה אומר.
אשמח אם תוכלו להסביר לי.

ברוכה הבאה קרן
...

שאלתך ממש מתאימה לפורום שלנו.
היא כולה מוכוונת אנרגטית
.
די קשה להבין מה המשמעות של התופעה שאת מתארת, רק מתוך ההודעה.
כשאני מנסה להתחבר לשאלתך, נראה לי, ואני אומר זאת בזהירות רבה- שיש לך "בור אנרגטי" שנשאב פנימה.
נראה שאת שואבת אלייך את האנרגיה מהסביבה.
כשאת מניחה ידיים שלובות, את חוסמת את הבור והוא מפסיק לשאוב מצד אחד ולהתרוקן מצד שני.
זה מעין בור ללא תחתית.

הוא אולי קשור להזדהות שלך עם הסביבה ורצון לעזור. להעביר את הסביבה באור הפנימי שלך.

האם הדברים מדברים אלייך?

בכל מקרה, נראה לי שאפשר לטפל בעניין שלך.

בהצלחה.

keren12314

New member
תודה צחי

ניסיתי למצוא באינטרנט מה זה אומר בור אנרגטי ולצערי לא מצאתי, תוכל בבקשה להסביר לי בקצרה מה זה אומר?
אם אני שואבת את האנרגיה מהסביבה למה זה מרגיש לא טוב? ולמה זה קורה בכלל?

זה נכון שאני בן אדם שמאוד מזדהה עם אנשים, אני מאוד אמפתית. ובהחלט רוצה לעזור כשאני יכולה.
לא בטוחה איך זה מתקשר לבור האנרגטי.

וכשאתה אומר שניתן לטפל בזה, איך אפשר בעצם?

אני מצטערת שאני מתקיפה בשאלות, אני פשוט לא מכירה אף אחד שאני יכולה לשאול אותו.
ושוב תודה!

הי קרן....

ה"בור האנרגטי" הוא דימוי רגעי שראיתי כשביקשתי להתחבר לשאלך.
ראיתי בור צהבהב, שנשאבות אליו אנרגיות מהסביבה ואין לו תחתית.
בעקרון איני מכיר מושג שנקרא "בור אנרגטי".
אם אנו יוצאים מנקודת הנחה שיש משהו בדברים,
אז הקשר בין האמפתיה לבור שלך, הוא שאת שואבת ושואבת, או יותר נכון...נשאבים אליך דברים, ללא שליטה מצידך, ללא בקרה.
בשביל לעצור את הדברים שנכנסים אליך, את משלבת ידיים למשל. כנראה שאת משתמשת בתנוחת גוף שמלווה הלך רוח מחשבתי מגן, ששומרים עלייך.

למה זה קורה לך?
איני יודע כרגע. הסיבה יכולה להיות נשמתית, מחשבתית, נפשית, מעשית וכו'.

הטיפול יכול להיות ע"י תרגולים של צ'י קונג - בעבודה עצמית של גוף, נשימה ומודעות.
או ע"י טיפול אנרגטי\הוליסטי אצל מטפל\ת.

אני עונה לך בשמחה
, בשביל זה אנחנו פה.

שאלת למה השאיבה שלך לא טובה לך.....

בעקרון מה שראיתי הוא, שהאנרגיות שנשאבות אלייך, מחליפות את אלו שיש לך ו"עולות" עליהן בעוצמתן, באופן שאת חוות אותן.
זה די יוצר אצלך איבוד פנימי של עצמך, או בלבול לפחות.

אני רוצה לציין רק, שדבריי צריכים בחינה אישית פנימית שלך.

פינת הריפוי האישי לשבת

באיחור קל, אני מעלה את הפינה השבועית לפני שבת.
לשיתוף, ריפוי, עצה, הכוונה ודעה.
אם יש לכם עניין שהייתם רוצים לפתור או לקבל התייחסות לגביו, זה הזמן והמקום.

מוזמנים בבקשה

שתהיה שבת נעימה לכולם.

seelinewoman

New member
על פחדים, ריפוי והצלחה - גילוי אישי

אחרי שבוע מייסר, כאוב והרסני מדי, שבו אני דורשת מעצמי תשובות לשאלת הפחדים שלי מהצלחה,
למרות כל הקבלות וההוכחות הנערמות עליי כהר שלא הצליח להרשים אותי עד כה,
הבוקר אין לי אלא לומר תודה רבה על כל התשובות שקיבלתי.
בסופו של דבר, מתוך שלא לשמה נראה לי, אמא, שגם אגיע אלייך באהבה גדולה לשמה וכמו פעם.
שתהיי לי בריאה בעולם ההוא הלא ידוע לי, איך אני חוזרת אלייך במעגל ריפוי, במפתיע.
האם באמת הגיע תורנו להשלים? עכשיו עכשיו?
אין לי יותר מילים להסביר, רק זרימה חופשית של אהבה ותודה.
שבת שלום.

טרללילם

New member
כיוון קצת שונה

לפי רפואה סינית יש מצבי חוסר ויש מצבי עודף.
ההבדל הוא שבמצב חוסר אנחנו מאוד נרצה מגע וחום ואילו במצבי עודף זה בדיוק ההיפך.
מה שאת מתארת זה מצב של עודף באיזור הבטן וחוסר בפריפריה של הגוף.
העודף נוצר בדרך כלל כתוצאה מחסימה רגשית או אחרת.

ישנם כמה דרכים כדי לפתוח חסימה כזו. דרך אחת למשל הלקוחה משיאצו היא דווקא עבודה על החוסר. העבודה על החוסר תגרום לו לשאוב אליו את העודף.
הדרך השניה היא תנועה. תנועה עוזרת מאוד לפתוח חסימות אנרגיות ואחרות.
וישנן עוד דרכים טובות.
הדבר הכי חשוב בסופו של דבר הוא עדינות. העודף לא רוצה שיגעו בו , ולכן כל גישה אליו צריכה להתבצע בעדינות ובכבוד. בדיוק כפי שאם מטפלים באדם עצבני , צריך קודם כל להשקיע זמן בבנית יחסי אמון , ורק אחר כך לגשת לבעיה.
כל מטפל ושיטה יכולים להיות טובים , כל עוד הם עדינים ומכבדים ונותנים לתהליך את הזמן הדרוש. עם בניית האמון , העודף נפתח ומתפוגג.

שבת שלום.

אני מאמינה שזה קשור למיניות.
יש פחד,רתיעה,גועל ודחייה מכול מה
שנוגע למיניות גברית-זכרית יצרית.
אפס הכלה לדבר הזה!

keren12314

New member
תודה לכולם

אני מעריכה את זה מאוד.

חשבתי על כל מה שאמרתם וניסיתי לחשוב אם זה באמת מה שקורה אצלי, בהכל יש הגיון.

אני חייבת לציין שעם כמה שהמילים שמגדלאור כתבה הם קשים, אני מתחברת אליהם כי בעבר גם אני חשבתי שזה קשור לאזור המיניות והפוריות (יותר חשבתי שזה קשור לפוריות), וגם באמת היתה לי את הרתיעה שציינת מהמיניות הגברית, היום קצת פחות.
אשתף אתכם במחשבה מאוד מוזרה שהיתה לי בגיל ממש קטן (גיל של בית ספר יסודי), מאז ומתמיד האמנתי בגלגול נשמות, בגיל ממש קטן עוד לפני שידעתי מה זה בכלל ושיש אנשים שמאמינים בזה ושיש אנשים שלא, זה פשוט משהו שידעתי שקיים, והיתה לי הרגשה שבחיים אחרים בהמשך אני אהיה מישהי אחרת, וגם היתה לי הרגשה שבחיים קודמים היו לי בעיות או קשיים שקשורים להריון או לילדים (כן, בגיל כ"כ קטן חשבתי דבר כזה, יכול להיות שההרגשה המוזרה בבטן שהרי היתה לי מאז ומתמיד, גרמה לי להעלות את המחשבות האלה).
נכון שזה מוזר? זו פעם ראשונה שאני מבטאת את זה, לא אמרתי את זה לאף אחד, מפחיד אותי לשתף דבר כזה.

האמת שאני עוד מבולבלת, אני רוצה לטפל בהרגשה הלא נעימה בבטן ובכל מה שהיא מביאה איתה, אבל לא בטוחה לאיזה סוג של טיפול עלי לפנות.

וואו! איזו מרגשת את! מדהים!

העניין,כפי שאני רואה אותו,הוא -
שהטראומה המינית התרחשה בזמן אחר,
בחיים אחרים,אבל נושא הפוריות,
הוא האישיו,בזמן הזה.
היכן את נמצאת בנושא הזה?

כול הכבוד,שאפו ענק על התובנות שלך
ותודה רבה על השיתוף!

keren12314

New member
תודה לי?

תודה לך!

וואו לא חשבתי שאגיע לזה כאן...
אני בתקופה שאני מנסה להיכנס להריון, לפני חודש היתה הפריה קטנטנה של הריון שלא נקלט ברחם, אבל זה משהו שקורה להרבה נשים שאפילו לא מודעות לזה שזה קרה להן, לא משהו מיוחד וזה לא נחשב לבעיה בפוריות. אנחנו מנסים להיכנס להריון ממש קצת זמן, ככה שאני מקווה ומאמינה שבעזרת השם הכל בסדר ושעוד יהיו לנו ילדים בריאים ומאושרים. אבל זו בהחלט תקופה שאני מאוד מתעסקת בנושא.
אני חושבת שזה דווקא הפוך, שבחיים קודמים היו בעיות שקשורות לפוריות, לא יודעת להסביר את זה ואני יודעת שאני נשמעת ממש מוזר, אבל בילדות שלי הייתי בטוחה שבחיים הקודמים נאלצתי להיפרד מתינוק קטן שלי או שהיתה בעיה בהריון, לא יודעת מאיזו סיבה, לפעמים גם היו לי תחושות שבחיים הקודמים אני מתתי בעקבות סיבוך בהריון. איזה תחושות נוראיות היו לי בגיל כ"כ קטן... ממש מוזר. ואני כבר לא בטוחה אם זה באמת מרמז על גלגול קודם או שאלו היו מחשבות הזויות שלי, כי בסה"כ זה נראה לי מוזר שהיו לי תחושות מגלגול קודם.
מבחינת מיניות אני לא חושבת שקרה לי משהו שאפשר להגדיר כטראומה, אלא פשוט רתיעה כפי שציינת, יכול להיות שזה בגלל שכילדה ראיתי שלאבא שלי היו מגזינים של פלייבוי (הוא לא ניסה להחביא את זה) והייתי שומעת אותו נותן הערות על איך שנשים נראות (הוא לא אמר את זה לי, אני פשוט הייתי שומעת), בגיל גדול יותר כבר הבנתי שזו התנהגות די רגילה כמו כל גבר אבל כילדה שנאתי את זה מאוד, שהרי זה משהו שלא הייתי צריכה להיחשף אליו בגיל קטן וזה היה לא בסדר מצידו. אני מאמינה שמכאן הגיעה אלי הרתיעה מהמיניות הגברית.

מה לדעתך אני צריכה לעשות?
אחרי הכל הנקודה שממנה התחלתי היא הרצון שכל ההרגשה הזאת שמלווה אותי כל החיים בבטן, תעלם.

הבהרה - תיקון טעות

כתבתי: "שהטראומה המינית התרחשה בזמן אחר..."
ומכך ניתן להסיק שהתכוונתי שיש לך טראומה מינית כעת.
לא לכך התכוונתי,הייתי צריכה לכתוב: "שטראומה מינית התרחשה בזמן אחר..." סליחה על ההטעיה.

דרך אגב,את בכלל לא נשמעת מוזר!
ורשמייך מתקופת חיים אחרת,
נשמעים מרתקים ביותר!

אני מקבלת שהיה סיפור אחר לגבייך,
בתקופת חיים שונה מעכשיו.

רצונך הוא להיפטר מהתחושה המציקה בבטן
וכדי לעשות זאת עלייך קודם להבין את המסר,
שהתחושה המטרידה מנסה להעביר אלייך.
והמסר משוייך לסיפור שאכן גם מיניות וגם פוריות
וגם טראומה גדולה,שלה השלכות ארוכות טווח
(שמגיעות ממש עד ימינו היום),הם אבני דרך בסיפור הזה.

תחשבי על מה שהכי מפחד אותך,
בעיקר בהקשר של הריון וילדים.

keren12314

New member
מגדלאור

אני מרגישה ש"חפרתי" פה, לכן אשאל רק עוד שאלה אחת,

מאוד מסקרן אותי מה שאת אומרת, ואני מאוד רוצה להבין את המסר, אבל אני לא אצליח לעשות את זה לבד.
אני לא נמצאת בסביבה שנקרא לה רוחנית ואני לא יודעת למי עלי לפנות. אשמח אם תכווני אותי - מה אני צריכה לחפש? איזה סוג של טיפול?

תודה

כול טיפול של עבודת מודעות,

שיחבר אותך לעצמך
ויגרום לך לחוש שלמה שוב.

המון בהצלחה יקירתי

הי קרן, תודה על השיתוף...

יפה שנפתח משהו שעדיין לא חלקת.
אני מאמין שזה מרגיש משוחרר
.

לגבי הבלבול -
כשעושים צעדים משמעותיים בחיים או צעדים הקשורים לתיקון נשמתי ולהגשמה עצמית,
לפעמים עולים רגשות, האדמה מתחת לרגליים רופפת ויש חוסר ביטחון.
אבל אם את פועלת מתוך התחושה הפנימית שלך ומתוך הזרימה הפנימית שלך,
תגיעי למקום הנכון לך ולרפואה שלך.
נראה שאת בהחלט החלטת לפעול למען הפנימיות שלך, במקרה ובזמן הזה.

לגבי טיפול -
חשוב יותר ללכת למטפל\ת אליהם את מתחברת, מאשר לשיטה.
היות ומדובר במשהו פנימי, נשמתי, אנרגטי, נראה לי שכדאי לך לפנות למטפל\ת מהתחום.

אני מאחל לך ריפוי שלם
.

keren12314

New member
בהחלט משחרר!

תודה על העצות.
אומנם אלה כמה הודעות בפורום אבל לי זה נתן המון ואני מעריכה את זה מאוד.

תודה:)

למעלה