שרשור אחה"צ היום ה-55 בעיר 2025

בוףףברכה

Well-known member
במשחק הזה..בעייתי יהיה לעשות מהלכים בעונה הבאה...בגלל הצעקות

הצודקת11

Well-known member
הם חיבים למנוע את זה,כתבתי שבוע שעבר ...זה לא האח הגדול

פה זה משבש את המשחק,
אבל זק התיר את זה כי היה חייב את התושבים,
רצה אקשן,מריבות ועניין.

רינה 157

Active member
אני דווקא בעד הצעקות זה מוסיףת

עיניין ודודו גם אמר שעשה כמה מהלכים בעקבות הצעקות...
קודם הבת שלי עשתה הליכה וצלצלה אלי לומר לי שהמסוק של הודייה מעליה ואחרי דקה ראיתי את זה בערוץ 22. היא גם ראתה את הצועקים וצילמה אותם . אלה שצעקו לדומיניק ואליטה שנטע עושה עליהם מהלך... הבחורה שצעקה ביקשה מהבת שלי לא להעלות את זה לרשת ולכן אני מכבדת.
הנה עכשיו הילדים של דודו צועקים לו שהם אוהבים אותו. תבינו שהם עומדים על כביש ראשי וצועקים ...
זה לא גבעה כמו באח הגדול ...
&nbsp

הצודקת11

Well-known member
הבעיה רינה שאי אפשר לשחק כך,קבוצה שרוצה לעשות מהלך

ומדברת על זה,באים לצעוק וזה פוגע,
גורם ההפתעה לא קורה כך.

רינה 157

Active member
נכון אבל אם את אוהבת מישהו את

לא רוצה שיפגעו בו... ככה זה גם באח הגדול... צועקים מי הדיח את מי וממי להיזהר... אני דווקא בעד הצעקות זה עושה בלאגן ועיניין...

רינה 157

Active member
לא אהבתי את מה שהודייה אמרה

קודם על החברים היותר רחוקים שלה שהיא מחליפה מספר פלאפון כדי שלא יתקשרו אליה רק בגלל שהיא עכשיו מפורסמת. אמרה שיש לה בפלאפון 30 אנשי קשר והיא לא רוצה שאחרים יתקרבו אליה... זה רק מראה את האופי האמיתי שלה שמסתתר מאחורי תדמית ה״מלאכית״...

queenjane

New member
היא מגעילה אותי מתחילת העונה יש בה משאו אגוצנטרי ביותר גם מר

מרגיש שלא באמת אפכפת לה מאף אחד אולי מסיגל היא אמרה לכולם את אותם דברים יש לך לב גדול או משוה כזה מרגיש שהיא לא באמת מקשיבה לאף אחד ושומרת רק על האינטרסים שלה היו צריכים למסות אותה לא הגיוני שישנה עונה שלמה

krumi

New member
אני רואה זאת ככה - בא לכם לצעוק למי שאתם תומכים? לכו על

זה - תצעקו אהבה, תתמכו בו. לא דברי שקר ותככים.
יתרה מזאת (וסליחה מראש) - התומכים מתהגים בדיוק כמו מושא אהבתם - צועקים דברים מכוערים על מנת להרע. גם התומכים של נטע יכולים לצעוק שדוד כזה או אחר, עשה כך או כך, מתעלל בנשים וכו. גם התומכים של דומיניק יכלו לצעוק שדודו מתכוון לשבור אותו במשימת פורים - אבל כולם בחרו בדרך ארץ ובחרו להמנע ולתמוך ברגע האמת - הצבעות.
כך ש.... מראה כרגיל

רינה 157

Active member
כן. הבעל של אמא שלה... לא

עושה רעש כמו מסוק... יבנה הפכה
לעיר פעילה בעקבות התוכנית...
&nbsp

מה היו צעקות פשששש לא יפה@@@@@

הבנתי שאיזה סטלן על גת צעק
נטע גזענית הלבנים ינצחו את השחורים ועוד דברים בסגנון הזה

queenjane

New member
חחחח היא התכוונה מבחינת הטוב ינצח את הרע איזה מגוכך

רינה 157

Active member
דודו עושה את טעות חייו בהסתגרות

עם נטע בבית והריכולים שלהם...
הוא בין כה וכה לא יגיע לגמר אז למה הוא מרשה לעצמו להצטייר
כבוגד ונוטש את כל מי שהיה איתו בקשר... הוא כל כך חלש שנטע הצליחה לכשף אותו...
&nbsp

את מתכוונת לדניאל...

לא. הוא לא עושה טעות. הוא בחר צד שנוח לו איתו. הסברתי קודם שעם דודו ק. הוא הרגיש שהוא נשאב לצד הלא נעים של חייו. עם דודו הוא יפעת, ועם נטע הוא דניאל. הוא החליט לחזור ולהיות דניאל.

moiya1

New member
לגמרי. מבחן הדניאל הולך ומשתפר מבחינתי. חיכיתי לראות האם יפנ

יפנה לנטע גב, בנתיים הוא אול אין איתה. לדעתי הוא בהחלט אוהב אותה. והחשש הגדול שלי שקובי יעשה מהלך להסיט את דניאל נגדה.
המשימה כרגע עוצרת בעדו, אבל הוא לא בוחל בכלום כדי להפעיל לחצים על דניאל לשנות כיוון ולשוב לתוך מלתעותיו המורעלות.
לימור המרשעת תהיה כמובן שליחת השטן, נציגת הרוע במסווה של מלאכית מצילת הדניאל משיניה המשוננות של נטע.
בקרוב נחזה בכך. קובי ולימור טרם הרימו ידיים מול דניאל.

למעלה