שרשור היום שאחרי... בעיר 2025

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
פוסט סיכום עונה

היה לי קשה בהתחלה,מאוד קשה
זה עלה במקביל לאח הגדול...ולא הצלחתי להתחבר כי הייתי כולי בתוך האח הגדול...
ברגע שהאח הסתיים..לאט לאט התחלתי לצפות יותר ויותר..
לביתחולים לקחתי איתי לפ טופ...אז את כל האשפוז העברתי בצפיה ב2025
אני מודה שכשרוב הפורום התעצבן/כעס על סיטואציות - אני הייתי משועשעת :)

בכלליות..אהבתי את הפורמט מאוד,אנשים רגילים לאח הגדול וחשבו שזה מה שהם הולכים לקבל..אהבתי שזה לא היה אפילו דומה...מבחינתי הפורמט הזה עולה פי כמה וכמה על פורמט האח הגדול.

לא יצא לי לכתוב הרבה,דווקא בעונה הראשונה(אילוצים רפואיים)...אבל קראתי אתכם תמיד...ונהניתי

אז בראש ובראשונה -תודה לכם גולשי פורום 2025! תודה שהייתם פה (למרות התקלות הרבות שאני בטוחה שעד העונה הבאה כבר לא יהיו קיימות),תודה שהשקעתם,תודה על הדיונים.. תודה!

תודה למעלי הסרטונים,העונה הייתה מאוד קשה אם לא הם...
תודה מיוחדת למורבידי! מאחלת לו בשם כל הפורום בריאות בריאות בריאות!

תודה לאדומים שלנו...שתמיד מוכיחים שהם ה-בחירה הנכונה

לסיום - תודה למנהלות שלצידי
רינתי ויחפה המקסימות
הפורום הזה בתכלס נוהל על ידכן..ועשיתן עבודה למופת
אני אוהבת אתכן

שיהיה לכם חג שמח

נתראה עונה הבאה

רינה 157

Active member
דומיניק נטע ודניאל התארחו בתוכנית הבוקר. טחנו את כל

מה שאמרו בכל העונה .... בלה בלה בלה בלה..... ושום דבר חדש....
ממש מזל שהשבוע האחרון היה כל כך משעמם.... זה עוזר לגמילה....
כשאני חושבת שאם הייתי פותחת היום את הטלויזיה ורואה את הצילומים האומנותיים של
הצלם המוכשר.... אני פותחת את נשיונל ג'יאוגרפיק ונהנית יותר....

למנהלות המדהימות
יחפה
מרי
ורינתי

ממני באהבה
אליכן תודה רבה על העבודה שלכן
בהשקעה של הרבה זמן מזמנכן הפרטי
מגשרות ומנהלות ב
ב
ביום וב

אז חלק מאוכזבים חלק מאושרים עברנו
את העונה הראשונה אז חשבתי מה להגיד לכן
לא בגלל שזו חובה או כי צריך
לפרגן, לומר תודה, להעריך,
אלא פשוט בגלל התחושה בנשמה
שמגיע לכן תודה כנה וחמה.
חיפשתי דרכים להביע הכי אמיתי
את רגשי תודתי ואת הערכתי,
ולא ממש מצאתי את הדרך
הכול נראה לי "ליד" או בערך",
עד שהבנתי עכשיו
שאני מחפשת לשווא
והדרך הכי מעולה
היא פשוט לומר את המילה:
תודה! עד העונה הבאה
ובהזמנות זו האחל לכל אחת מכן
חג פסח שמח
מכל

תודה רבה רבה מיכלוש על העידכונים והאנרגיה
שהשקעת

בפורום ומעבר לכך

תודה רבה רבה רבה ל כ ו ל ם !

וחג שמח ומשובח לכל עם ישראל

queenjane

New member
אתמול ארז טל הכריז כבר שתהיה עונה שניה ל2025 אני מישום מה

מיציתי אהבתי את הפורמט אבל כמו שברגע שהאח הגדול עבר לרשת והתאכזבתי ולא הצלחתי לצפות בעונה הראשונה ברשת ככה גם הרגשתי שהספיקה לי וענה 1 של 2025
אולי זה הסוף לראלטי מהסוג הזה לפחות מבחינתי

סטילהוק

New member
לא יודע אם דומיניק כבר הספיק להודות לנטע ותומכיה על זכייתו

לא יודע אם דומיניק כבר הספיק להודות לנטע ותומכיה על זכייתו שכמו שארז טל ציין הירושה שלה עשתה את כל ההבדל בין ניצחונו להפסדו במשחק, כי אם היתה מורישה להודיה זה היה נגמר אחרת לגמרי, והוא יודע את זה היטב. אך אם לא זה פשוט לא יפה מצידו ובעיקר כמי שהציג את עצמו לאורך כל העונה כאדם טוב ויפה נפש, שזו מבחינתי לפחות ממש לא מילה גסה, ובעיקר מל רוע ואכזריות שהפגין יריבו לאורך כל העונה עד הגמר. ולכן כולי תקווה שדומיניק ימצא את הזמן להודות אישית לנטע וגם לתומכיה שעברו להצביע לו לאחר הדחתה והירושה שהשאירה לו ודאגו שהוא יקבל את מרבית הקולות מול הודיה שבחרה בצד האפל של דודו וזה מה שגרם לה להפסיד גם את הירושה של נטע וגם את התמיכה של תומכיה.

שרי48

Active member
אני בטוחה שדומיניק כבר הודה לנטע.

אם דומיניק היה מודח קודם ונטע היתה נשארת מול דודו והודיה, האם יש לך ספק למי הוא היה משאיר את כספו? החלוקה ל- 2 מחנות, דודו, הודיה וסיגל לעומת דומיניק, נטע ודניאל היתה כל כך ברורה רוב הזמן, ובעיקר בשבוע האחרון. אני התפלאתי על ההתלבטות של נטע, כי ברור שהודיה ודודו יורישו זו לזה וברור שנטע לא רצתה שכספה יגיע לדודו. הבחירה של נטע היתה הנכונה, היחידה הנכונה, במצב שהיה, וכמו שכתבת - הודיה בחרה צד, והצד שלה הפסיד (לשמחתי).

זה ברור למה התלבטה כל כך

היא תמיד מאוד אהבה את הודיה והיא נקרעה בין הרצון שלה לתת לה לבין אי רצון שזה יגיע לדודו בסופו של דבר. נקרעה בין לב לבין ראש
ובסוף החליטה ההחלטה הכי נכונה וצודקת שיכלה להחליט

רינה 157

Active member
כשנטע התראיינה יום אחרי הגמר היא סיפרה

שדומיניק הודה לה והיא ענתה לו: מה אתה מודה לי? מה עם הכסף של חצי הדירה שמגיע לי??? היא אמרה את זה כביכול בצחוק אבל בכל צחוק יש אמת.... ובמקרה זה אמת ממורמרת מאוד.....

queenjane

New member
למה שלא תהיה ממורמרת זאת דירה בשווי 1.4 והיא היתה היחידה שהע

שהעזה להתנגח בדודו היחידה שראתה מיהו מהתחלה היתה יותר חכמה מדומיניק הטיפש והפחדן ובסוף הוא והודייה היו אחרונים כשהודייה בכלל לא עשתה כלום עונה שלמה

רינה 157

Active member
היא כבר הפסידה את הדירה.... אז שתפרגן למי שניצח אם בזכותה

או לא.... הקהל קבע שהיא במקום הרביעי.... ואותו ״רשע״ עקף אותה בסיבוב ורק החישובים הלא נכונים שלה שהתבטאו לאורך כל העונה גרמו לה שהדירה לא תינתן להודייה שאותה נטע אהבה הרבה יותר מאשר את דומיניק..... בגלל הצרות עין שלה הודייה הפסידה את הדירה....

רינה 157

Active member
אני מאוד נגד בתוכניות ריאליטי לקבוע את המנצח לפי מצבו

הכלכלי... אם זה כך אז שלא יכניסו לתוכנית מתמודדים שמצבם הכלכלי טוב.
המנצח צריך להיות מתמודד ששיחק הכי טוב ללא שום פראמטרים אחרים.
כמובן שגם על הנושא של מי שיחק הכי טוב יהיו דעות שונות ולכן במקרה הזה לי לא משנה כל כך כי לדעתי גם הודייה וגם דומיניק לא היו כל כך מעניינים....
אין ספק שהודייה יכולה לעשות את הכסף הזה בחוץ... אבל גם דומיניק בנוסף להרצאות יכול לדגמן ולקטוף קמפיינים...
בקיצור , נטע כל העונה הייתה הרבה יותר קרובה להודייה מאשר לדומיניק והיא ממש לא חשבה שדומיניק יותר זקוק לדירה מאשר הודייה... היא פשוט לא רצתה שהכסף יעבור
לדודו... וזה מראה שהיא לא חשבה על הודייה אלא אך ורק על הנקמה שלה וזה מראה עליה המון.... היא המשיכה להיות חברה של הודייה למרות שלא סבלה את דודו וגם את סיגל
ובכל זאת המשיכה להתחבק ולהתנשק עם הודייה ... כי אולי רצתה את הירושה שלה????
הרי בראיון האחרון שלה הודתה שפעלה אסטרטגית....

לא יודעים להפסיד? דודו, סמי ולימור מאחלים מוות קשה לנטע

במסיבה שנערכה אחרי הגמר והועברה בלייב, איחלו סמי לימור ודודו קובי לנטע מוות קשה ו לדומיניק לאבד את הדירה
&nbsp
&nbsp
https://youtu.be/wUG2tQ2UpBM
&nbsp

שרי48

Active member
צר לי, זוהי חבורת זבל מגעילה, גועלית וחסרי בושה. איכס.

סטילהוק

New member
זה רק מוכיח כמה רשעים אכזריים וגועליים הם גם במציאות

ולא שהיינו צריכים הוכחה יותר טובה מהסיפור המחריד והנוראי שסיפר אדון דודו קובי בלייב לאודטה, לימור, הודיה וסיגל כשחיוך גדול ומרושע של הנאה נסוך על פניו, בכדי להבין זאת. וזה רק הופך את הניצחון הגדול של הטובים מול הרעים להרבה יותר גדול וחשוב. הרעים אף פעם לא ידעו ולא יודעים להפסיד בכבוד. כך שבאמת שאין בכלל מה להתרגש מתגובותיהם האיפנטיליות המרושעות בעקבות הפסדם. מה שחשוב זה שהטובים ניצחו והרעים הפסידו.

למעלה