שרשור ערב היום ה-3 בעיר 2025

tg151

Well-known member
חחח נראה לי באמת סיגל דלוקה על אחת מהן

Psy Bear

Well-known member
שמעי הודיה פשוט מדהימה.

וגם נטע צדקה לגבי מה שאמרה לה במקלחת

&nbsp
וגם נטע בחורה יפה מאוד, אבל באופן שונה מהודיה. יש לה את היופי האצילי, הקלאסי.

tg151

Well-known member
כן, אני מניח. פשוט יפה ששמו לב פה שסיגל כנראה דלוקה

על אחת מהן

tg151

Well-known member
ברגע שהם יקבלו כסף מהקהל הם יתערערו מאד

לפי מה שהבנתי ממה שקורין אמרה, מהצבעות הצופים לא כל התושבים יקבלו כסף בהכרח. יכול להיות שיהיה מצב שרק חלק מהתושבים יקבלו. ואז גם בזה בטח כל תושב יקבל סכום שונה. ואז זה יגרום להם לכזה ערעור. הם יתחילו לחשוב למה לא אוהבים אותם או מה הם עושים לא טוב. למה היא קיבלה יותר ממני? כל מיני שאלות כאלה שיערערו אותם.

tg151

Well-known member
דודו וסמי לא הבינו איפה הם. הם מדברים על "אם יתנו להם שיחת ט

טלפון, למי הם יתקשרו. אאמממ חבר'ה, אתם יכולים להתקשר מתי שאתם רוצים. חחחח
&nbsp
בכלל נראה שהם לא יודעים להתנהל נכון במשחק הזה. שניהם כרגע בשני המקומות האחרונים בטבלה.
&nbsp

tg151

Well-known member
לגמרי. מעדיף לראות את מיכאל ודומיניק בבר מאשר את סמי וסוסו

שגם ככה לא שומעים מה הם אומרים.
&nbsp
אתם יודעים, חבל שלא ייתנו לצופים אפשרות בחירה למי הם רוצים להוריד כסף חחח. זה יהיה עוד יותר כיף! השבוע הצופים החליטו לקחת כסף מלימור,הודיה ונטע. סתם דוגמה. זה היה ענק. זה היה מכניס את הדיירים לכזה סטרס.

tg151

Well-known member
צריך שייתנו להם משימות קטנות תמורת כסף קטן כמו

לא יודע, לבשבל בשביל 5 דיירים ולקבל עבור זה 200 ש"ח או 300 ש"ח. לא יודע. לעבוד על מישהו תמורת 50 ש"ח. כל מיני משימות קטנות כאלה.

מורבידי

New member
אם אפשר לסכם בינתיים. .אשכרה 4 ימים וריב על כלום

יש לנו 12 דמויות, ששום דבר עוד לא ממש יצא מה"אופי" שלהם.. סתם חלוקה מכנית של כסף , והם טוחנים את זה שעות. אין פרופורציה. ועם כמה שריבים זה מעניין.. זה עדיין לא בונה תוכנית , בטח לא תוכנית של שעתיים. הם יצליחו למלא את זה כי חומר תמיד יש . . אבל הלייב 24/7 לא משקף עדיין את העניין של האנשים האלה.
מכל האופי, סיפורי החיים של האנשים והכל.. מה שיש זה ריב על חלוקה שרירותית של כסף . זה הכל :/ ואנחנו יושבים וגומעים את זה כמו פתיים

tg151

Well-known member
כן. מזכיר לי את ימי האח שהייתי מחכה שמשהו יקרה

מורבידי

New member
נראה שנטע (ואולי גם הודיה) מבינות שסיגל מחופפת ולא רואה את

המציאות כפי שהיא.
ראו קודם שיחה עם נטע והודיה , שנטע ממש מבואסת מסיגל...אין תקשורת ביניהן. מחפשות לא לריב כי הן תצטרכנה לחיות ביחד.. אבל רואים שסיגל מנתחת את המצב בצורה שגויה כנראה.. ונטע לא מבינה מאיפה זה בא לה

tg151

Well-known member
2:30 בלילה וחצי בית ער. באח לא נראה לי שפעם אחת היו ערים בשע

בשעה הזאת חחח. אני יודע שהייתה משימת לילה לבן. אני מתכוון באופן כללי.

למעלה