שרשור ערב + תוכנית ״המשחק מתחיל״ ב2025

queenjane

New member
מה שיפה הוא שהם רבים גם וזה בלי שילהקו מראש אנשם שהם הפכים ש

שמצפים שיריבו הם רבים על המשחק עצמו וכול שבוע יאלצו מחדש להסתדר עם הכמות הקבועה של המקומות לינה אז המשחק אישי וחברתי בו זמנית
עונה קודמת באח הגדול הרוב שם לא עשו כלום עונה שלמה וישראל למשל חשף רק פירור מהסיפור שלו שניה לפני הגמר
פה הם אפילו מדברים אל הרובוטיםםםם

Happy Name

New member
כן .. אין כמו ריב טוב

&nbsp
חח
&nbsp
ונכון צודקת, זה שהריבים קורים מאליהם מכורח הסיטואציות שנוצרות, שולח אותנו כצופה לבחון את הדייר יותר נכון למקרה עצמו ופחות דרך הפילטר של "הדתי" "טראנסג'נדר" "הערבי" .., שהתרגלנו באח, יותר פוטנציאל מכל הבחינות
&nbsp
וגם, בחלוף עונות באח נוצרה סוג של כרוניקה ידועה מראש, דיירים כבר למדו את הפורמט וידעו מה "מצופה" מהם ומה כדאי או לא לעשות,
ומראש כבר באו עם אסטרטגיה להיות "המאצ'ו" "הזה שלא מפחד לריב" "המבשל/ת של הבית" .. וכו'.., הדיירים הכניסו עצמם לתפקיד בהצגה וככה העונה רצה
הרבה מהאותנטיות הלכה לאיבוד
&nbsp
פה .. פוף! בינתיים הכל פתוח ..
&nbsp
&nbsp

פוצי77

New member
נכון מאוד

פתאום האח נראה קצת מיושן. ואני מכורה מהעונה הראשונה. מאמינה שאם האח היה בקשת הייתי אולי חושבת אחרת. אבל-
גם יש כאן את העיניין כמו שאמרת שאנשים למדו את המשחק, וליהוק גרוע (לדוגמא העונה הקודמת)
וגם -כאן כל האיסורים שיש באח לא רלוונטים, אין כיבוי אורות, אין רק בית, אפשר להיות בקשר עם העולם בחוץ (אבל זה עולה כסף) יש אסטרטגיה וגם משחק חברתי... בקיצור אני ממש מחכה לראות איך זה יתפתח ⁦

וואו אני ממש גאה בכם שנשארתם ערים כל הלילה כדי לספר לי

מה קרה בזמן שישנתי...

וואו
אכן, חבל שזה משודר מקביל לאח, אבל לא נורא. עוד שבועיים האח יסתיים אם אינני טועה.

למעלה