יום עצמאות שמח לחברי הפורום

אריה31

Member
מנהל
יום עצמאות שמח לחברי הפורום

שרשור חוויות מחגיגות יום העצמאות ה-64 למדינת ישראל

בר דותן

New member
מוניקה אירחו את אפרת ו.. התוצאה ..

התץוצאה היא שרוקע"צ מלא בילדים קטנים מגילאים שונים כולל ילדים מתחת לגיל 14 אפרת עלתה לבמה שרה שיא אחד עם מוניקה לא זוכר איזה, ואז שרה את קרב איגרוף ואת אה אה אה- כאשר בביצוע האחרון היא פשוט הלכה למזמז את אחד העמודים בבמה לעיני כל הילדים חח , אני לא שמתי לב לזה זה הרגיש לי כזה בסדר , חברים שלי שמו לב והעירו את תשומת ליבי , לא חושב שהעופעה כזאת שהקהל ידוע מראש כיותר מידי קטין , צריך להגיע לרמה הזת היה מספיר הגניחות המדהימות שלה =]
בסך הכל היה ממש נחמד , מישהו מפה היה שמה ופיספסתי אותו ?

בר דותן

New member
מעבר לזה אפרת ביכלל לא תיפקדה , היא

שחכה את המילים לכל השירים שלה שהיא שרה, היא פשוט היה עסוה בדברים אחרים לדעתי , היא לא הצליחה לשיר את אה אה אה וגימגמה המון בקרב איגרופ זה מעבר לאורגזמה שהיא קיבלה מהעמוד...

וגם

לדעתי השיר עם מוניקה היה "מספיק בן אדם"

בוא נגיד שהשאלה המרכזית לגבי אפרת בנסיעה חזרה הביתה הייתה "סמים או אלכוהול?" וכל מיני דיבורים על כמה שהיא דפוקה ושונאים אותה... (הגנתי!)
זה היה מיותר לגמרי, הרס לה כ"כ

בר דותן

New member
בדיוק כמו אצלי ,

גם החברים שלי חשבו על הסמים ואלכהול ,
אפרת יכולה להיות משהו מיוחד אני לא יודע עםה יא זילזלה ביגלל שזה היה אירוח , או שהיא פשוט מרוב קהל או משהו ניבהלה לא יודע , אבל זה לא מתאים לה , וזה היה מאכזב מאוד , והיא אחת הסיבות שהגעתי לרוקעצ השנה ,
ועם כבר את !!! איך זה שההית שמה ולא הודעת , רציתי ליראות אותך !!

נראה לי שזה לא זלזול

זה שילוב של שעה, וכן גם אלכוהול.
קשה להיות במיטבך ב5 וחצי בבוקר אחרי שכבר עשית הופעות בלילה...

ולא ידעתי אפילו שאתה שם!

בר דותן

New member
אוף :( איזה באסה איתך

ההיתי שמח מאוד עם ההיתי רואה אותך :\

זה לא משנה זאת לא שנה ראשונה שהיא מופיעה כל כך הרבה , זה כן זילזול , היא יכלה פשוט לא להופיע , עדיף היה ...

מאקו

http://www.mako.co.il/music-Magazin...31006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1080044444

"ההופעה של מוניקה היתה מצוינת, עם הסאונד הכי טוב שהיה בכל הלילה. הרוק פשוט זרם מהכלים דרך הבמה אל הקהל ונשמע עשיר ורענן. מי שקצת העיבה על ההופעה היתה האורחת אפרת גוש. באלבומה האחרון נהגו להשוות אותה לאיימי וויינהאוס, וגוש, שלא ברור מה עבר עליה הלילה, לקחה את הקטע יותר מדי ברצינות. היא נראתה ונשמעה מו שוויינהאוס נראתה ונשמעה בהופעותיה האחרונות, כלומר לא כל כך מאופסת. היא מלמלה דברים לא ברורים, לא זכרה את מילות השירים שלה, אמרה לקהל שהיא אוהבת כל אחד ואחד מחברי מוניקה סקס וחזרה והכריזה "אני אפרת גוש!" אני אפרת גוש!". בסדר, מאמי, הבנו."

אריה31

Member
מנהל
כתוב שהיא פונתה מהבמה!

ובכותרת המשנה: 'שמישהו ישגיח עליה'
אני מוכן חח

אריה31

Member
מנהל
אני הייתי בפארק הלאומי בר"ג

הייתי שם עם כמה ידידות ואיבדנו כל הזמן בהמון זה את זו וגם לא היתה קליטה בסלולרי
ההופעה של משינה היתה מעולה
הדג נחש סבירה
בכל מקרה חג עצמאות כהלכתו

בר דותן

New member
הדג נחש דווקא

דפקו אחלה הופעה בבוקר ברוקע"צ אבל באמתש לא היה לי כבר כוחות , אחרי ההופעה של אביב גפן ניקרעתי לגמרי פירקתיא ת כל כוחותיי

ady18

Well-known member
פארק לאומי רמת גן

הפלאפונים במיוחד "החכמים" לא עבדו קרסו (ללא קליטה)
אני אהבתי את איפה הילד ומשינה
הדג נחש לא אהבתי
ומיכל גבע ירדה אחרי שני שירים בלבד
חביב לא נפלתי לגמרי מהערב
לעומת זאת באמפי פארק ראשון בערב הזכרון היה יותר מרשים ומצמרר

למעלה