705

ראלף ההורס!

הסיפור של טיאנה לא היה מספיק מעניין

איפה הימים שהסדרה הפכה אגדות רדודות לסיפורים מקסימים?
מצד שני, להייפריון הייטס יש קסם משלה, והעלילה בהווה טובה.

דריזלה! העוזרת השפוטה נהייתה מעניינת.
אם טרמיין הייתה מתייחסת אליה, היא הייתה מבחינה שהיא גרסה משודרגת שלה.
במקום זה היא מזלזלת בה, מאמללת את אלה, ומתמקדת באנה, שלדעתי דומה יותר לאלה מאשר לדריזלה.

הצורך של אייבי לתקן את רוני שאמרה על ג'סינדה "אחותך" קיבל משמעות חדשה.

גם הסירוב של טיאנה לאכול צפרדעים קיבל משמעות חדשה ומטרידה, אם כי צפויה, למי שראה את הסרט.

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה והבת הטובה

אהבתי את הדמות של אייבי/דריסלה. השחקנית באמת יודעת לשחק ורואים הבדל בין דריסלה לבין אייבי. אני לא בטוח מי נמצאת בסכנה - היא או המכשפה הכלואה שם - אני לא קניתי לרגע את "את בחורה טובה" של המכשפה. היא יודעת שאייבי כמהה למילה טובה.
לגבי סאבין/טיאנה, אין ספק שהדמות בעלת קסם משלה. עם זאת, משהו בדימוי של נסיכה שמוכרת את הריהוט שלה כדי לשרוד נראה לי טיפה מודרני מדי. יותר סביר שהיא תמכור את האדמות שלה קודם.
אני בפירוש מסוגל להבין את האנשים שמוצאים את ג'סינדה מעצבנת בטירוף. יש דבר כזה שנקרא טקט בעולם זה. גם לא מפתיע שהנרי לא ממש מוצא את ג'סינדה מושכת כשלעצמה אלא כאמה של לוסי. היא גם די חסרת עמוד שדרה. בכל פעם שהיא מחליטה החלטה מטופשת, מספיק בכמה מילים כדי שהיא תתהפך. קחי אחריות על ההחלטות שלך, ג'סינדה.
הליידי טרמיין/ויקטוריה נראית יותר ויותר כמו גרסה כושלת של המלכה המרושעת מיום ליום. יש משהו מעניין שהיא למעשה המושכת בחוטים מאחורי הקלעים אבל היא מסוג הרעים שמצליחים רק משום שהטובים מולם לא ראויים להיות גיבורים.
ד"ר פאסילייה מעניין. אני מניח שהוא העוץ לי גוץ לי של היער המכושף האחר. כשהוא דיבר על אנשים מהצד האחר, חשבתי על כל הנשמות הטובות שפגשנו בלימבו עד שהבנתי שמדובר בממלכה אחרת. יכול להיות אפילו שהוא עובד עם האדס המקומי. אני מניח שהכותבים פינו מקום בארגז הבובות שלהם לבובה של ד"ר פאסילייה ליד הבובות של רג'ינה ועוץ לי גוץ לי.
הוק/רוג'רס, אתה עומד לקבל את התשובה לשאלתך...
אני עדיין חושב שלוסי היא המושיעה החדשה. התפקיד של הנרי בסיפור הזה, לצערו, הוא לשמש כמנטור של לוסי בדרכי המושיעה אחרי שצפה באמו שנים.

דוקטור פסיליה הוא מכשף וודו

מהסרט "הנסיכה והצפרדע".
הוא כנראה מוגבל לקו העלילה של טיאנה.

הלדיל

New member
האם חלק מהרעיון של עד עצם היום הזה...

שכל האגדות נפגשות. בכל מקרה, גם בשביל תפקיד קטן, השחקן עשה עבודה גדולה.

למעלה