אמהות חדשות במירוץ נגד הזמן....

naamima

New member
אמהות חדשות במירוץ נגד הזמן....

למי נמאס להתמודד עם המירוץ הפסיכי הזה כל יום?
באמת, לפני שילדתי, שעוד הייתי בהריון, הייתי יכולה ממש למרוח את הזמן,
הייתי חוזרת מהעבודה אחר הצהריים, מחממת לי ארוחה חמה, מתיישבת לצפות בסדרות האהובות עליי...
מאז שנהייתי אמא, הפסקתי לצפות אולי ב5-6 סדרות, נשארתי עם איזה סדרה אחת או שתיים ואני נאבקת למצוא זמן לבשל, לעשות ספורט, למצוא זמן להיות סתם עם עצמי, שלא לדבר על זמן איכות זוגי ועל הגשמת השאיפות והמטרות שלי בחיים...
אני לא מוכנה להשלים עם זה, לא הגיוני שאצטרך לוותר על החלומות שלי רק בגלל שבמדינה הזאת עובדים מאת החמה עד צאת הנשמה.
אז חקרתי קצת בנושא ניהול זמן נכון ומצאתי כמה שיטות ממש נחמדות. אמנם תמיד נצטרך לוותר על חלק מהדברים. אני למשל השלמתי עם זה שלא אוכל להמשיך ולעקוב אחר 5-6 סדרות בטלוויזיה, וכרגע אני עוקבת רק אחר 2 סדרות שאני ממש אוהבת, חייבת את ה45 דקות האלה כדי לברוח קצת מהמציאות.
אשמח שתשתפו כאן מה אתן עושות כדי להספיק את הדברים שחשובים לכן בחיים, על מה ויתרתן כאשר הפכתן לאמהות ועל מה אתן לא מוכנות לוותר?

האמת ויתרתי על די הרבה

בהתחלה אם לא שילמתי לבייביסיטר לא היה לי זמן אפילו להתקלח או לסיים את הקפה. הילד הראשון לא אהב לישון במיוחד. כל ילד מביא מחדש כמה שנים שבהן אין לך ממש זמן לעצמך, אולי רק בשלב הזה כשהם הולכים לישון ואת עדיין לא, אבל צריך גם להספיק כביסות, כלים ועוד. בעיקר רצה מהבית לעבודה וגונבת פה ושם עשר דקות עד שעה-שעתיים לעצמי להתאווררות כשהבעל עם הילדים, כשאני בדרך חזרה מהעבודה. או כאמור, קצת זמן לפני שהולכים לישון. הם שווים את זה כמובן, נראה לי שכשהם גדלים אז יש לך יותר מרחב תמרון. הבעיה שמבחינת חיי חברה, בגלל שגם החברות הן אימהות, כמעט כל המפגשים הם עם הילדים.

למעלה