703

פרק נפלא!

חזרו הפרקים שאני נהנה מכל שניה שלהם ומקווה שנשארו עוד הרבה דקות

גילינו שיש לליידי טרמיין מניע, מטרה ותכנית.
הסיפור רק התחיל, וכבר מורכב ומעניין יותר מסיפור שלגיה/רג'ינה/דניאל, שהיה נחמד בפני עצמו.

מורגשת מחשבה במידת הדמיון לעונה 1.
רוב ההתרחשויות חדשות ורעננות, וברגעים המתאימים מתבטא קשר לעונה 1.
למשל עם הזכוכיות במנהרות, או עם הציפיה שהאמא תהיה גיבורה ותבחר במעשה הנכון.

ג'סינדה דמות נפלאה. שרפת החתימות לעצומה והנאום בגן היו שניהם בשביל לוסי, לא בשביל הקהילה.
אלה בעבר הייתה מבולבלת ואבודה, טוב שפגשה את טיאנה והנרי ורג'ינה.

גם רג'ינה דמות נפלאה העונה, לא רק בתור רוני, גם בעבר היא כיפית.
המרחק מהמשפחה המאוד מורחבת שינה אותה לטובה.

הנרי המסכן
הוא כל כך רצה להאמין שהוא באמת מקולל

אמא טרמיין הופכת עולמות למען בת אחת, ומרחיקה מהמשפחה בת אחרת?
מה דריזלה עשתה? לא השיגה נסיך?

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה ואהבת האם 7-3

עד עכשיו הפרקים לא רעים. אין לעונה הזו את הפיוטיות של העונה הראשונה אבל היא טובה בדרכה. לוסי עקשנית וחמודה ולפחות לא נורא מפונקת כמו הנרי בעונה הראשונה. חשבת לנסות נשיקה של אהבת אמת, לוסי? אין צורך לחכות שנה. עשי זאת, עכשיו. (כנראה שהיא צריכה את נשיקת אהבת האמת שלה מהנרי.)
יש לי הרגשה שהעניין עם החזרות משמעותי כאילו מישהו משחזר שוב את הסיפור והפעם מנסה להשיג תוצאה טובה יותר. ואיפה הפיה הכחולה, בעצם?
כפי שזה נראה על פניו, ג'סינדה אדם מופנם ולו אלה שמה את כל הרגשות שלה על פני השטח. מצד שני, לדמויות מהיער המכושף תמיד יש נטיה להיות היפראקטיביות.
אני חושב שהפעם וויבר הוא באמת וויבר ולא עוץ לי גוץ לי במסווה. הפרק הוא באמת גרם לי לחשוב שהוא מישהו טוב. רוג'רס באמת עשה מעשה שאני לא דמיינתי את הוק עושה אי פעם. לא שאני חושב שהוק פחדן אבל להתעמת עם חבר ועדה מושחת ככה...
למען האמת, חשבתי שוויקטוריה עומדת לשלוף את בל כשהיא שלפה, במקום זה, את רפונזל. השאלה עכשיו היא מה בדיוק קרה עם אחותה החורגת של אלה. ואני מניח שיש פה אלמנט של אשמת הניצול. אם הליידי טרמיין לא מאשימה את אלה ישירות במות בתה אלא רק מתוקף העובדה שהיא בתו של אביה, זה אומר משהו...

+ תאוריות

היא כלואה במגדל ויש לה שיער קצת ארוך. זה לא אומר שהיא רפנזל, זה רק אומר שיש קשר לאגדה. אולי זאת אמא גות'ל.

אולי טרמיין הייתה רפנזל! פלין ריידר יכול להיות אבא של אנה ודריזלה.

ובעקבות פרק 7
גם לגבי השנייה

חשבתי על האפשרות בגלל הניחוש שהמכשפה היא אמא גות'ל, אבל היא לא הסתדרה עם תאוריית "רפנזל היא הבת של הוק" שבה הייתי בטוח (ויקטוריה הבת של רוג'רס? עד כאן).

אבל הבת היא אליס
, והייתה במגדל בחורה בשם רפנזל לפניה.

אם כן, אחד מהאבות באמת יכול להיות פלין ריידר, ואם אחד מהם עדיין חי, אני מקווה שזה הוא.

הלדיל

New member
טוב,

אני חשבתי שהם החליטו לעשות עם הגרסה החדשה של רפונזל את מה שהם עשו בזמנו עם כיפה אדומה. רפונזל והמכשפה בסיפור שלה הם אותו אדם או משהו כזה... ולא צפיתי מעולם בגירסת דיסני למעשיית רפונזל.

הם כבר עשו את זה עם רפנזל הקודמת

אני נשאר עם התאוריה שלי מהפרק הקודם לגבי רפנזל עצמה.

הלדיל

New member
ולתהייה,

האם לוסי המושיעה החדשה? הליידי טרמיין אמרה שיש כח בשבירת אמונתה של לוסי. זה הזכיר לי את הדרך בה הפיה השחורה ניסתה לשבור את אמונתה של אמה.

למעלה