מפגש פורום - נא לקרוא!

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל
מפגש פורום - נא לקרוא!

מפגש פורום - נא לקרוא!

לכל מי ששאל, הנה הפרטים:

מפגש הפורום יתקיים, בעז"ה, ביום שני, 9 לאפריל במוזיאון הרכבת בחיפה.
המפגש יחל בשעה 16:00. שעת הסיום אינה מוגדרת, נראה כיצד יתפתחו הדברים, אבל אני מעריך שהוא לא יסתיים לפני השעה 18:30.

כמה נקודות חשובות:
1. כיבוד. היות ומדובר בחג הפסח, מטבע הדברים לא לבנות יותר מדי על אוכל. אנו נדאג לכיבוד קל - שתיה, פירות, חטי]ים וכו'. מי שירצה להביא משהו - בהחלט מוזמן לעשות זאת, העיקר שיהיה כשר לפסח, לטובת אלה שמקפידים.
במידה ולא יהיה לנו תקציב מסודר לרכישת הכיבוד (טרם נסגר סופית) - נשמח אם באי המפגש ישתתפו מעט בהחזר ההוצאות, אם תהיינה...

2. מטעמי בטיחות, לא נוכל לתאם עצירת רכבות בתחנת חיפה-מזרח לטובת המפגש, כמו שהיה במפגש הקודם.

3. לבאים ברכב - יש חניה בשפע בשטח המוזיאון.

4. לבאים בתחבורה ציבורית - יש לרדת בתחנת חיפה-מרכז השמונה. משם ניתן להגיע באוטובוסים או בהליכה בת כרבע שעה ברגל.

5. אשמח אם תגיבו ב-
לשרשור זה, כדי שנדע להעריך את מספר המגיעים.

אם יש שאלות נוספות - תשאלו.

נתראה ביום שני!!!

euronitzan

New member
לא יכול להתחייב - תלוי בזמן השחרור מהעבודה.

מפגש פורום - נא לקרוא!

לכל מי ששאל, הנה הפרטים:

המפגש יחל בשעה 16:00. שעת הסיום אינה מוגדרת, נראה כיצד יתפתחו הדברים, אבל אני מעריך שהוא לא יסתיים לפני השעה 18:30.

כמה נקודות חשובות:
1. כיבוד. היות ומדובר בחג הפסח, מטבע הדברים לא לבנות יותר מדי על אוכל. אנו נדאג לכיבוד קל - שתיה, פירות, חטי]ים וכו'. מי שירצה להביא משהו - בהחלט מוזמן לעשות זאת, העיקר שיהיה כשר לפסח, לטובת אלה שמקפידים.
במידה ולא יהיה לנו תקציב מסודר לרכישת הכיבוד (טרם נסגר סופית) - נשמח אם באי המפגש ישתתפו מעט בהחזר ההוצאות, אם תהיינה...

2. מטעמי בטיחות, לא נוכל לתאם עצירת רכבות בתחנת חיפה-מזרח לטובת המפגש, כמו שהיה במפגש הקודם.

4. לבאים בתחבורה ציבורית - יש לרדת בתחנת חיפה-מרכז השמונה. משם ניתן להגיע באוטובוסים או בהליכה בת כרבע שעה ברגל.

5. אשמח אם תגיבו ב-

נתראה ביום שני!!!
לא יכול להתחייב - תלוי בזמן השחרור מהעבודה.

אני מגיע בשמחה

מפגש פורום - נא לקרוא!

לכל מי ששאל, הנה הפרטים:

כמה נקודות חשובות:

5. אשמח אם תגיבו ב-

נתראה ביום שני!!!
אני מגיע בשמחה

25306yosef

New member
הערה חשובה ביותר לפעם הבאה

מפגש פורום - נא לקרוא!

לכל מי ששאל, הנה הפרטים:

כמה נקודות חשובות:

5. אשמח אם תגיבו ב-

נתראה ביום שני!!!
מן הראוי היה לכתוב בהודעתך לגבי מפגש חברי הפורום משפט בסגנון הבא:

אפשרות א': ההשתתפות במפגש חברי הפורום היא חופשית ואינה כרוכה בתשלום

אפשרות ב': הכניסה חופשית

אפשרות ג': ההשתתפות במפגש חברי הפורום כרוכה בתשלום של 5 ש"ח

אפשרות ד': עלות ההשתתפות באירוע הינה 12.50 ש"ח, ניתן להיכנס חופשי לאירוע תמורת כרטיס נסיעה בלתי מנוצל בסכום הנ"ל

אפשרות ה' עלות ההשתתפות באירוע הינה 7.30 ש"ח, ניתן לשלם גם במכולת של שלמה בת"א

וכו...

לגבי כיבוד קל:

אין שום בעיה להיכנס לרשת מזון כשרה ולרכוש מזון כשר לפסח..... (כולם יודעים את המשך המשפט).

לגבי עצירת מיוחדת של רכבת בתחנת חיפה מזרח:

אפשר לנתב את הרכבת שתעצור בתחנת חיפה מזרח למסילה המזרחית ואז לא תהיה שום בעיה בטיחותית (במקרה ורכבת זו מסיימת את נסיעתה בתחנת חיפה מזרח, היא תמשיך משם לאחר הורדת חברי הפורום כמערך ריק למגרש חיפה לצורך עיתוק לאחד הקווים האחרים בתחנת חיפה מזרח). את הרכבות הפורשות (שנוסעות לכיוון דרום) ינתבו במקרה שכזה לאחד הקוים האחרים בתחנת חיפה מזרח.

davidfainshtein

Member
מנהל
אני בטוח שאת המפגש הבא

מן הראוי היה לכתוב בהודעתך לגבי מפגש חברי הפורום משפט בסגנון הבא:

אפשרות א': ההשתתפות במפגש חברי הפורום היא חופשית ואינה כרוכה בתשלום

אפשרות ב': הכניסה חופשית

אפשרות ג': ההשתתפות במפגש חברי הפורום כרוכה בתשלום של 5 ש"ח

אפשרות ד': עלות ההשתתפות באירוע הינה 12.50 ש"ח, ניתן להיכנס חופשי לאירוע תמורת כרטיס נסיעה בלתי מנוצל בסכום הנ"ל

אפשרות ה' עלות ההשתתפות באירוע הינה 7.30 ש"ח, ניתן לשלם גם במכולת של שלמה בת"א

וכו...

לגבי כיבוד קל:

אין שום בעיה להיכנס לרשת מזון כשרה ולרכוש מזון כשר לפסח..... (כולם יודעים את המשך המשפט).

לגבי עצירת מיוחדת של רכבת בתחנת חיפה מזרח:

אפשר לנתב את הרכבת שתעצור בתחנת חיפה מזרח למסילה המזרחית ואז לא תהיה שום בעיה בטיחותית (במקרה ורכבת זו מסיימת את נסיעתה בתחנת חיפה מזרח, היא תמשיך משם לאחר הורדת חברי הפורום כמערך ריק למגרש חיפה לצורך עיתוק לאחד הקווים האחרים בתחנת חיפה מזרח). את הרכבות הפורשות (שנוסעות לכיוון דרום) ינתבו במקרה שכזה לאחד הקוים האחרים בתחנת חיפה מזרח.
אני בטוח שאת המפגש הבא
אתה תארגן בצורה הרבה יותר טובה.
לגבי השתתפות כספית - יש לי בעיה, כי אין לי תוכנת אשראית 96 באוזן ואנשים יתקשו לשלם לי באשראי.
אני יכול לקבל תשלום במזומן, בשקי קמח, באיגרות חוב ממשלתיות או בטובות הנאה מיניות בלבד, כאשר האופציה האחרונה תלויה באישרורה של אשתי.

לגבי עצירת הרכבות בחיפה מזרח, אני, שוב, בטוח שכאשר תתמנה למנהל מוזיאון הרכבת - תהיה בידך הסמכות להחליט מה בטיחותי ומה לא, לפי ראות עיניך בלבד.

אוהד11

New member

אני בטוח שאת המפגש הבא
לגבי השתתפות כספית - יש לי בעיה, כי אין לי תוכנת אשראית 96 באוזן ואנשים יתקשו לשלם לי באשראי.
אני יכול לקבל תשלום במזומן, בשקי קמח, באיגרות חוב ממשלתיות או בטובות הנאה מיניות בלבד, כאשר האופציה האחרונה תלויה באישרורה של אשתי.

לגבי עצירת הרכבות בחיפה מזרח, אני, שוב, בטוח שכאשר תתמנה למנהל מוזיאון הרכבת - תהיה בידך הסמכות להחליט מה בטיחותי ומה לא, לפי ראות עיניך בלבד.

846

Active member
העיקר... אתה מוכר כרטיסי כניסה מנייר משובח? :

אני בטוח שאת המפגש הבא

העיקר... אתה מוכר כרטיסי כניסה מנייר משובח? :

דוד, אני מקווה שקורא הקליפסו שלך עובד...

אני בטוח שאת המפגש הבא

דוד, אני מקווה שקורא הקליפסו שלך עובד...
אני רוצה להעביר את הרב קו!

25306yosef

New member
לא ענית לשאלתי

אני בטוח שאת המפגש הבא

לא ענית לשאלתי
האם ההשתתפות במפגש חברי הפורום / ביקור במוזיאון הרכבת היא בחינם או כרוכה בתשלום ?

במקרה וההשתתפות כרוכה בתשלום האם ניתן לבצע את התשלום באמצעות כרטיס אשראי ?

במקרה וההשתתפות כרוכה בתשלום האם ניתן להמיר את התשלום בכיבוד קל ?

האם מי שמביא כיבוד קל בסכום של 100 ש"ח (כולל חשבונית מס/קבלה) פטור מתשלום ?

*

לגבי עצירת הרכבות בחיפה מזרח,

אין לי שום בעיה ללכת ברגל מתחנת רכבת הנוסעים הקרובה (חיפה מרכז השמונה).

amit1270

New member
אתה בא או לא?

לא ענית לשאלתי
האם ההשתתפות במפגש חברי הפורום / ביקור במוזיאון הרכבת היא בחינם או כרוכה בתשלום ?

במקרה וההשתתפות כרוכה בתשלום האם ניתן לבצע את התשלום באמצעות כרטיס אשראי ?

במקרה וההשתתפות כרוכה בתשלום האם ניתן להמיר את התשלום בכיבוד קל ?

האם מי שמביא כיבוד קל בסכום של 100 ש"ח (כולל חשבונית מס/קבלה) פטור מתשלום ?

*

לגבי עצירת הרכבות בחיפה מזרח,

אין לי שום בעיה ללכת ברגל מתחנת רכבת הנוסעים הקרובה (חיפה מרכז השמונה).
אתה בא או לא?

אז ככה

אני צריך לדעת האם הכניסה בתשלום,
ואם כן האם ניתן לשלם בכרטיס אשראי או לחילופין להמיר את התשלום בכיבוד קל.
אז ככה
הכניסה כרורכה בעלות סימלית של לא זוכר כמה שקלים, בהנחה ויש לך בעיית מזומנים אתה יכול לרכוש בכרטיס אשראי שני בקבוקים של פאנטה אגוזים במקום דמי הכניסה.

846

Active member
יש מבצע בקיוסק ליד הפינה של המוזיאון,

אז ככה
הכניסה כרורכה בעלות סימלית של לא זוכר כמה שקלים, בהנחה ויש לך בעיית מזומנים אתה יכול לרכוש בכרטיס אשראי שני בקבוקים של פאנטה אגוזים במקום דמי הכניסה.
אפשר לקבל אגוזי שושנים על קנית שני פנטה אגוזים

25306yosef

New member
בקיוסק ליד הפינה של המוזיאון

אפשר לקבל אגוזי שושנים על קנית שני פנטה אגוזים
לא מכבדים כרטיסי אשראי !!!

ולכן לא רלוונטי עבורי, וממש לא חשוב לי האם הודעך נכתבה בציניות או ברצינות. אם היית כותב משהו בסגנון: יש מבצע בשופרסל ובמגה שליד הפינה של המוזיאון, אפשר לקבל... אז אפשר היה להתייחס ברצינות להודעתך גם אם היא נכתבה בציניות מכיוון שברשתות שופרסל ומגה מכבדים את כל סוגי כרטיסי האשראי ובכל סכום. בפעם הבאה אנא הקפד לציין שמות בתי עסק המכבדים כרטיסי אשראי, או לחילופין לציין בהודעתך שבקיוסק ליד הפינה של המוזיאון מכבדים את כל כרטיסי האשראי ובכל סכום ולרבות כרטיסי תייר מסוג JCB.

846

Active member
מכבדים את כל הכרטיסים שבעולם

לא מכבדים כרטיסי אשראי !!!

ולכן לא רלוונטי עבורי, וממש לא חשוב לי האם הודעך נכתבה בציניות או ברצינות. אם היית כותב משהו בסגנון: יש מבצע בשופרסל ובמגה שליד הפינה של המוזיאון, אפשר לקבל... אז אפשר היה להתייחס ברצינות להודעתך גם אם היא נכתבה בציניות מכיוון שברשתות שופרסל ומגה מכבדים את כל סוגי כרטיסי האשראי ובכל סכום. בפעם הבאה אנא הקפד לציין שמות בתי עסק המכבדים כרטיסי אשראי, או לחילופין לציין בהודעתך שבקיוסק ליד הפינה של המוזיאון מכבדים את כל כרטיסי האשראי ובכל סכום ולרבות כרטיסי תייר מסוג JCB.
מכבדים את כל הכרטיסים שבעולם
כי חיפה הרי זאת עיר תיירותית.

ולשמחתך, בעל הקיוסק משתמש בשוברי הנייר הישנים ע"מ לגהץ את כרטיסי האשראי.
בגלל שהוא קיוסק, לא משתלם לו להחזיק מערכת מחשב מקוונת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה