מפגש פורום - נא לקרוא!

מצב
הנושא נעול.

arielguelman

New member
ליד המוזיאון אין שום מגה.. או שופרסל

בקיוסק ליד הפינה של המוזיאון
לא מכבדים כרטיסי אשראי !!!

ולכן לא רלוונטי עבורי, וממש לא חשוב לי האם הודעך נכתבה בציניות או ברצינות. אם היית כותב משהו בסגנון: יש מבצע בשופרסל ובמגה שליד הפינה של המוזיאון, אפשר לקבל... אז אפשר היה להתייחס ברצינות להודעתך גם אם היא נכתבה בציניות מכיוון שברשתות שופרסל ומגה מכבדים את כל סוגי כרטיסי האשראי ובכל סכום. בפעם הבאה אנא הקפד לציין שמות בתי עסק המכבדים כרטיסי אשראי, או לחילופין לציין בהודעתך שבקיוסק ליד הפינה של המוזיאון מכבדים את כל כרטיסי האשראי ובכל סכום ולרבות כרטיסי תייר מסוג JCB.
ליד המוזיאון אין שום מגה.. או שופרסל
מקסימום הדראגסטור 24/7 בקיבוץ גלויות בחיפה :D
שם מקבלים הכל.. כרטיסי אשראי.. מזומן כל דבר ..
.

kobiz99

New member
במוזיאון הרכבת עדיין לא מקבלים כרטיסי אשראי

ולכן לא רלוונטי עבורי, וממש לא חשוב לי האם הודעך נכתבה בציניות או ברצינות. אם היית כותב משהו בסגנון: יש מבצע בשופרסל ובמגה שליד הפינה של המוזיאון, אפשר לקבל... אז אפשר היה להתייחס ברצינות להודעתך גם אם היא נכתבה בציניות מכיוון שברשתות שופרסל ומגה מכבדים את כל סוגי כרטיסי האשראי ובכל סכום. בפעם הבאה אנא הקפד לציין שמות בתי עסק המכבדים כרטיסי אשראי, או לחילופין לציין בהודעתך שבקיוסק ליד הפינה של המוזיאון מכבדים את כל כרטיסי האשראי ובכל סכום ולרבות כרטיסי תייר מסוג JCB.

25306yosef

New member
יש פיתרון לכל דבר אם רק רוצים

כי בשביל 10 עסקאות בחודש לא פותחים קוו אשראי.
יש פיתרון לכל דבר אם רק רוצים
אם רק היו רוצים ניתן היה להפעיל קצת את המוח ולהכניס למערכת הכירטוס של רכבת ישראל כרטיס כניסה למוזיאון הרכבת שימכר בקופות הכרטיסים בתחנות הרכבת השונות. במקרה שכזה הכרטיס ישמש לצורך כניסה למוזיאון הרכבת בלבד והפס המגנטי שלו יהיה מנוטרל כך שלא יהיה ניתן לעבור עם הכרטיס בואלידטורים. כל מה שדרוש זה רק עידכון מהדורת תוכנה.

כנ"ל אפשר לעשות גם לגבי מכירת לוחות זמנים, ניתן להכניס למערכת הכירטוס של רכבת ישראל אפשרות לרכישת כרטיס עם פס מגנטי מנוטרל שישמש לצורך קבלת לוח זמנים בחינם ללא כל צורך לשלם במזומן עבור קבלת המהדורה המודפסת של לוח הזמנים. כל מה שדרוש זה רק עידכון מהדורת תוכנה.

אפשר להכניס גם אפליקציית תשלום באשראי באתר האינטרנט של שירות התשלומים הממשלתי.

כבר כן מקבלים כרטיסי אשראי במוזיאון

כבר כן מקבלים כרטיסי אשראי במוזיאון
מזה כשבועיים ניתן לשלם בכרטיסי אשראי גם בכניסה למוזיאון הרכבת, לאחר כמעט שלושה עשורים של הסתמכות על תשלום במזומן.

ronatd

New member
למ יש לך בעיה לשלם במזומן

לא מקובל לשלם סכומים קטנים כמו 5 ש"ח בכרטיס אשראי,
וגם לא בשיק. רק במזומן.
אם יש לך שטר של 100 ש"ח שקיבלת מהכספומט אתה צריך פריטה,
אפשר גם לארגן פריטה לכסף קטן יותר. אני מניח שיהיה מי שיוכל לתת עודף.

חג שמח,

דוד.

25306yosef

New member
אני לא משתמש בכסף מזומן.

לא מקובל לשלם סכומים קטנים כמו 5 ש"ח בכרטיס אשראי,
וגם לא בשיק. רק במזומן.
אם יש לך שטר של 100 ש"ח שקיבלת מהכספומט אתה צריך פריטה,
אפשר גם לארגן פריטה לכסף קטן יותר. אני מניח שיהיה מי שיוכל לתת עודף.

חג שמח,

דוד.
אני לא משתמש בכסף מזומן.
בכל המקומות שאליהם אני הולך ניתן לשלם בכרטיס אשראי וללא כל בעיה למעט אוטובוסים ומוניות. מוצרי מזון פשוטים וזולים במחיר של עד 5 ש"ח ניתן לרכוש בשופרסל / מגה ושם ניתן לשלם באשראי בכל סכום וללא כל בעיה. ואם אני נכנס לשופרסל אז יוצא לי מינימום 20 ש"ח.

בועז ל

New member
נא לעצור את השיטפון, יוסף!

אני לא משתמש בכסף מזומן.
בכל המקומות שאליהם אני הולך ניתן לשלם בכרטיס אשראי וללא כל בעיה למעט אוטובוסים ומוניות. מוצרי מזון פשוטים וזולים במחיר של עד 5 ש"ח ניתן לרכוש בשופרסל / מגה ושם ניתן לשלם באשראי בכל סכום וללא כל בעיה. ואם אני נכנס לשופרסל אז יוצא לי מינימום 20 ש"ח.
נא לעצור את השיטפון, יוסף!
הודעות נוספות שלך או של אחרים בענייני אשראי, עפולה, או כל דבר נושא שהצפתו חביבה עליך, תימחקנה.

25306yosef

New member
לא יותר טוב עוגיות קוקוס ועוגיות בוטנים ?

אז ככה
הכניסה כרורכה בעלות סימלית של לא זוכר כמה שקלים, בהנחה ויש לך בעיית מזומנים אתה יכול לרכוש בכרטיס אשראי שני בקבוקים של פאנטה אגוזים במקום דמי הכניסה.
למרות ששני בקבוקי משקה הרבה יותר זולים.

down under

New member
מדוע אינך הולך לפסיכולוג/פסיכיאטר טוב

למרות ששני בקבוקי משקה הרבה יותר זולים.
מדוע אינך הולך לפסיכולוג/פסיכיאטר טוב
ומטפל בבעיות שלך?

למה ללכת ברגל יש אוטובוס עירוני

לא ענית לשאלתי
האם ההשתתפות במפגש חברי הפורום / ביקור במוזיאון הרכבת היא בחינם או כרוכה בתשלום ?

במקרה וההשתתפות כרוכה בתשלום האם ניתן לבצע את התשלום באמצעות כרטיס אשראי ?

במקרה וההשתתפות כרוכה בתשלום האם ניתן להמיר את התשלום בכיבוד קל ?

האם מי שמביא כיבוד קל בסכום של 100 ש"ח (כולל חשבונית מס/קבלה) פטור מתשלום ?

*

לגבי עצירת הרכבות בחיפה מזרח,

אין לי שום בעיה ללכת ברגל מתחנת רכבת הנוסעים הקרובה (חיפה מרכז השמונה).

25306yosef

New member

אוטובוסים עירוניים אינם נוחים לנסיעה כלל והנסיעה בהם היא סיוט מוחלט !!!

יתירה מכך, הנסיעה באוטובוס העירוני כרוכה בתשלום לנהג האוטובוס ובמזומן בלבד, אין אפשרות לבצע את התשלום באמצעות כרטיסי אשראי. אין אפשרות לרכוש כרטיסי נסיעה בודדים לאוטובוסים במכונות אוטומטיות. למעשה אין בישראל כלל מכונות אוטומטיות למכירת כרטיסי נסיעה לאוטובוסים. מכונות אוטומטיות למכירת כרטיסי נסיעה בודדים יש רק לרכבת ישראל, הכרמלית בחיפה, ואולי גם לרק"ל בירושלים.

לגבי אפשרות נסיעת המשך בחינם עם כרטיס קופה של קו 910,

אין שום מידע מוסמך המבהיר באופן וודאי ובצורה שאינה משתמעת לשתי פנים שניתן להשתמש עם נסיעת ההמשך שבכרטיס הקופה של קו 910 לצורך נסיעת המשך בחינם בקו 103. למיטב ידיעתי נסיעת ההמשך שבכרטיס הקופה של קו 910 תקיפה עד לתחנת בת גלים בלבד !!! (תחנה מרכזית עופר), ונכון לשנת 2002 לפני כעשר שנים.

*

אז הפיתרון הטוב והיעיל ביותר הוא ללכת ברגל מתחנת חיפה מרכז השמונה ובדרך לקנות כיבוד קל למפגש...

846

Active member
אתה יכול לקנות כרטיס קופה לקו 910 עם המשך

יתירה מכך, הנסיעה באוטובוס העירוני כרוכה בתשלום לנהג האוטובוס ובמזומן בלבד, אין אפשרות לבצע את התשלום באמצעות כרטיסי אשראי. אין אפשרות לרכוש כרטיסי נסיעה בודדים לאוטובוסים במכונות אוטומטיות. למעשה אין בישראל כלל מכונות אוטומטיות למכירת כרטיסי נסיעה לאוטובוסים. מכונות אוטומטיות למכירת כרטיסי נסיעה בודדים יש רק לרכבת ישראל, הכרמלית בחיפה, ואולי גם לרק"ל בירושלים.

אין שום מידע מוסמך המבהיר באופן וודאי ובצורה שאינה משתמעת לשתי פנים שניתן להשתמש עם נסיעת ההמשך שבכרטיס הקופה של קו 910 לצורך נסיעת המשך בחינם בקו 103. למיטב ידיעתי נסיעת ההמשך שבכרטיס הקופה של קו 910 תקיפה עד לתחנת בת גלים בלבד !!! (תחנה מרכזית עופר), ונכון לשנת 2002 לפני כעשר שנים.

*

אז הפיתרון הטוב והיעיל ביותר הוא ללכת ברגל מתחנת חיפה מרכז השמונה ובדרך לקנות כיבוד קל למפגש...
אבל תציין לקופאי שאתה צריך המשך בתוך חיפהץ ההמשך תקף עד מוזיאון הרכבת.
אם תקנה כרטיס הלו"ש, תקבל שני המשכים לתוך חיפה וחזרה לחוף הכרמל.

25306yosef

New member

אבל תציין לקופאי שאתה צריך המשך בתוך חיפהץ ההמשך תקף עד מוזיאון הרכבת.
אם תקנה כרטיס הלו"ש, תקבל שני המשכים לתוך חיפה וחזרה לחוף הכרמל.

למירע ידיעתך...

*

למירע ידיעתך...
עם נסיעת המשך בכרטיס של 910 אפשר להגיע עד למרכזית המפרץ.
התמונה המצורפת שמקורה באתר אגד זה מידע מספיק מוסמך, ודאי ולא משתמע לשתי פנים עבורך?

מצב
הנושא נעול.
למעלה