עד שהעונה החדשה תתחיל מה דעתכם על...

Maldini Girl

New member
עד שהעונה החדשה תתחיל מה דעתכם על...

שרשור המלצות על סדרות אחרות?

אנא ציינו את:
שם הסדרה
כמה מילים על אופי הסדרה והתוכן שלה: קומדיה/דרמה/מתח
איפה היא משודרת?

einat162

New member
בכיף !

שם הסדרה : דקסטר

תקציר : (דרמה) סיפורו של דקסטר מורגן - חוקר מז"פ במשטרת מיאמי ביום, ורוצח סדרתי בזמנו החופשי... דקסטר הוא רוצח סידרתי "טוב" מכיוון שהוא רוצח רק אנשים רעים שחמקו מהחוק - כל זה לפי קוד שאביו המאמץ (שהיה שוטר) חינך אותו. דקסטר העמיד פני נורמלי כל חייו - אומר את הדברים החברתיים הנכונים, מחייך כשמתאים, אבל לא מרגיש כשייך למין האנושי. לחובבי לא רק ההומור השחור ודם- אלא בעיקר לחובבי הומור ציני וסרקסטי.
הסידרה של שואטיים מבוססת על סדרת ספרים, או יותר נכון הספר הראשון בלבד ("דקסטר חולם חלומות אפלים") שנכתבו ע"י ג'ף לינדסי.

העונות המוקדמות שלה שודרו בכבלים, אבל אח"כ זכויות השידור (עד סיום הסידרה בעונה ה-8) עברו ללויין - ערוץ יס OH וזמינה ב VOD.

bnorial

New member
Grimm / גרים

דרמה משטרתית

ניק ברקהרט, בלש במשטרת פורטלנד מגלה שהוא צאצא למשפחת גרים המיתולוגית מגרמניה אשר הייתה ידועה כציידת מפלצות.
את מורשת צייד המפלצות קיבל ניק לאחר מפגש עם דודתו מארי אשר לא ראה במשך שנים מאז נהרגו הוריו בתאונת דרכים, בתחילה מתקשה ניק להתרגל לרעיון עולם המפלצות והאגדות אך לא עובר זמן רב והוא צובר נסיון ומצליח בפעולותיו השונות כנגד עולם יצורי האגדות.
כישרונו כצייד מתגלה ביכולתו לזהות בבני האדם מי מהם הוא יצור מפלצתי, דבר שקשה להבחין עקב הסוואת היצורים כבני אדם.

Maldini Girl

New member
אז גם אני אתן אחת

לאחרונה נתקלתי ב"יומן השומן"
סדרה בריטית על ריי, נערה בגיל ההתבגרות שמשתחררת מבי"ח פסיכיאטרי לאחר נסיונות התאבדות.
וד"א, היא שוקלת 100 קילו.

היא מתארת ב"יומן" המשעשע שלה על החיים מחוץ לבי"ח, על החברים החדשים, על ההתמודדוית עם אמא שלה וכדומה.
בסדרה הזאת יש שילוב בין דרמה לקומדיה, ובעייני היא הייתה מאד נוגעת ללב.

bnorial

New member
אני זוכרת שקראתי על הסדרה הזאת -

וזכור לי ששם השחקנית הראשית (או הדמות שלה) היא בעלת שם ישראלי.

Maldini Girl

New member
לא זוכרת איךקוראים לשחקנית

אבל הדמות היא ריי וזה לא ממש ישראלי;-)

bnorial

New member
קוראים לה שרון רוני Sharon Rooney

לא ממש שם ישראלי... סתם היה נדמה לי משום מה.

למעלה