Radio Romance פרקים אחרונים

milly12

New member
ובאיחור אופייני

אני חייבת לציין שאני מאוד אוהבת קומדיות רומנטיות ואם לא הייתי מחכה לאיזשהו טוויסט מהפסיכיאטר הייתי אומרת שזו סידרה כמעט מושלמת. אם הם היו הולכים על קו פשוט מההתחלה הייתי אומרת שהסדרה הייתה ממש חמודה. אבל, נראה לי שכמו שכולכן חושבות, שאם הם כבר הפכו את הפסיכיאטר לדמות כזאת לא ייחודית אז הם היו צריכים לעשות עם זה משהו. אהבתי מאוד עד פרק 15. פרק 16 היה קצת סטרילי מיד לטעמי. הפסיכיאטר, ההשלמה עם האמא, העזיבה של המפיק, הצעת הנישואים של הזוג המשני וכו'. הכל יותר מידי מסודר
לגבי הדמויות, יש דמות או שתיים מישניות שממש עיצבנו אותי כמו האבא הדוחה או טה-רי. חבל שהשאירו אותה כל כך מעצנבת עד הסוף. הייתה להם הזדמנות טובה ל"הרגיע" את הדמות. אולי דמות כזאת נתפסת כמשעשעת אצל הקוריאנים. מי יודע. אבל שאר הדמויות היו פחות או יותר בסדר לדעתי. אחרי כל דרמה אני שואלת את עצמי אם אני ארצה לראות דרמה נוספת עם אותם השחקנים. אם התשובה היא כן או בהחלט כן זה סימן שהסתדרתי/חיבבתי/אהבתי את הדמיות. במקרה הזה אין לי בעיה לראות דרמות אחרות עם השחקנים.
ודרך אגב, בשרשור הקודם במבחן של איזו דמות את מהסדרה יציא לי סו-הו. משהו לגבי נאמנות

למעלה