Radio Romance פרקים 9-10

Larc En Ciel

New member
פרקים משעשעים

החלק שבו ג'יסו רצה לקנות את הבניין ומסתבר שבעל הבניין הוא המפיק היה ממש מצחיק. ורק אני חושבת שג'ין טרי יכולה להצטרף לזהבי עצבני ולהיות להיט בארץ?

ואם כבר ג'ין טרי, חשבתי שההוכחות שהמנהל מחזיק הרבה יותר נפיצות, ולא זה שהיא לא האמא האמיתית של ג'יסו, המפיקים הצליחו לעבוד עלי
.

אני ממש אוהבת את הדמות של הפסיכולוג, הוא כ"כ צבעוני ומשעשע לראות, ולפי הפרקים האלה נראה שהוא סוג של מנסה להגן על ג'יסו. וזה מביא אותי לנקודה בה המפיק אמר לסונג רים שיש מספיק אנשים שמגנים עליו, זה גורם לי לתהות כמה הוא באמת יודע
.

מגיע לסונג רים קולולולולו על זה שבשעה טובה מפסיקה להיראות כמו פודל, אני לא יודעת למה אבל זה הציק לי בעין לא משנה כמה ניסיתי להתעלם מזה

המעריצה ברדיו שדרשה ממנו להגיד את השם שלה ולהוסיף "אני אוהב אותך" כ"כ
ומה שעוד יותר עצוב זה שדברים כאלה באמת קורים להם במציאות, למרות שהוא עוד איכשהו הצליח להחליק את זה כי סונג רים הייתה שם.

אגב ההפקה הצליחה לעבוד עלי פעם נוספת. הייתי בטוחה שהוא פרש מהרדיו, כדי "להגן עליה" והתבאסתי כי זה לא קרה בפעם הראשונה, אז עכשיו הם דוחפים את זה? אבל מסתבר שזה לא מה שקרה בכלל

אגב משהו שקצת פחות קשור, נתקלתי במישהי שכתבה על כל תנועת ה-ME TOO שמתרחשת בקוריאה עכשיו, והיא כתבה על כמה שהדרמה משקפת את זה מבחינת המפיק. הוא נוגע ומתעלל בכולם שם, ומחליקים לו את זה כי מציגים אותו כמשוגע, וגם כי הוא ב"דרגה" גבוהה יותר אז אי אפשר להגיד לו כלום. אפשר לראות את זה גם כשג'יסו אומר לו להפסיק לגעת סונג רים הוא אומר אם אתה רוצה שאני אפסיק היא צריכה לתת לך תשובה על הרגשות שלה. או שהיא אומרת לו להפסיק לאכול לה את האוכל והיא צוחק וממשיך. הוספתי תמונה של התגובה שלה, למי שסקרנית לקרוא.

cheburasha

New member
אין ספק הסדרה השתפרה מאז הפרקים הראשונים

גם בעיניי הפרקים היו משעשעים עם הרבה קטעים מאוד מוצלחים.
קשה לי לחזור ולהיזכר עכשיו בכל מה שהיה כי הפעם ראיתי את הפרקים ממש מיד אחרי שיצאו. יותר מזה, כבר התחלתי לראות פרק 11 וחייבת לומר שמתגלים שם הרבה דברים שתהינו לגביהם

אבל בגדול מסכימה עם כל מה שכתבת. הפסיכיאטר ג'ייסון מעניין יותר ויותר.
סו-הו חמוד ברמות עם ילדים.
הוא עוד יותר חמוד כשהוא נפתח כלפי הראשית וכלפי אנשים אחרים. ונראה פחות ערפדי

הקטע עם תחרות קללות היה מצחיק
והם שיחקו אותה לגמרי בתחילת פרק 9 כששמענו את המשך המשפט של המפיק לגבי התסריטאית... הוא טיפוס לא פשוט בכלל. מענין איזה קטעים נוספים מעניינים יצאו ממנו.
וכמובן שהאמא והתסריטאית הגריזלדה מעצבנות עוד יותר.
&nbsp
וחייבת להתייחס לקטע שצירפת. ארוך
לא קראתי הכל אבל המסר הכללי בהחלט ברור. מאוד נכון שהמקובל שגם משתקף בסדרות וסרטים הוא שהגברים מרשים לעצמם בנגיעות הרבה יותר ממה שהאישה מעוניינת. במיוחד על המסך אנחנו נוטים לסלוח ולהרשות למי שנראה חתיך וחמוד וכד' אבל בפועל, תכלס, מי מאיתנו לא סבלה מזה. בעבודה, בתחבורה ציבורית, סתם ברחוב...
נראה לכן שיהיה לזה מתישהו סוף?
כמה פעמים אנחנו מגיבות להתנהגויות כאלה? כמה פעמים סותמות וממשיכות?
&nbsp
ולגבי ההערות האחרות של הגברת הזאת... אני חושבת שדווקא מראים אותם בסדרה כשליליים ולכן אפשר לקבל אותם כמעלים מודעות לבעיות ולא כמעודדים אותן

Larc En Ciel

New member
אולי מי שרואה ראשונה תפתח את השרשור?

אני לא רואה את הטעם בלפתוח ביום מסוים. הסיבה היחידה שאני מצליחה לזכור את הכל היא כי אני יושבת עם דף וכותבת נקודות בזמן שאני צופה בדרמה.

האמת שעם הילדה בבית חולים הייתי בטוחה שהם שוב יעשו את הקטע שבו סצנה משקפת את העבר שלהם, ולשמחתי זה לא קרה.

למה את מתכוונת?? הספקתי לשכוח הכל חוץ ממה שכתבתי חחח.

האמת שלא ממש חשבתי על זה לפני שהיא כתבה את התגובה הזאת. ותכלס זה קורה בכל מקום
.
סוף אני לא חושבת שיהיה לזה, במיוחד בארץ שהרבה מהגברים איך לומר בעדינות... מיושנים ומרשים לעצמם?
מבחינתי זה נורא תלוי, אם מישהו יזרוק מילה או יבהה אני אתעלם או יגלגל את העיניים, אבל במידה ומישהו ישלח ידיים אני לא חושבת שאני אהיה מסוגלת לשבת על זה בשקט. אני מודה שזה תהליך שעברתי עם עצמי, כשהייתי נערה ושלחו ידיים בצורה כזאת או אחרת למרות שלא הרגשתי בנוח התכווצתי במקום וסתמתי את הפה. עצוב שבהרבה מהמקרים זה חינוך שבא מהבית או מה שהחברה מלמדת אותנו.

ויש משהו במה שאת אומרת, אבל עדיין למרות שהם שליליים חבל שאין תגובה כמו שצריך.

cheburasha

New member
למה את מתכוונת כששואלת למה אני מתכוונת?

ויש מצב שאוכל לפתוח שרשור כבר היום או מחר כי הולכת לראות פרק 12 עוד מעט כנראה

Larc En Ciel

New member
לקטע בתחילת פרק 9

כששמענו את המשך המשפט של המפיק לגבי התסריטאית, התכוונת לזה שהוא אמר לג'יסו שהוא מחבב אותה? ומה היה עם הקללות אני לא זוכרת

וסבבה, אני מחכה לתרגום באנגלית של פרק 12, נראה שהוא עוד לא יצא.

cheburasha

New member
אהה

כן. בסוף פרק 9 המפיק אמר שהוא מחבב את התסריטאית
בתחילת פרק 10 שמענו את המשך המשפט שלו. הוא אמר לג'יהו: "זה מה שרצית שאגיד?" משהו כזה... ואז אמר שהוא מחבב את האנשים שאיתם הוא עובד. בקיצור התחמק מזה בצורה אלגנטית.
&nbsp
לגבי הקללות, הצוות השני עם התסריטאית המשוגעת לקחו את הרעיון הישן של סונג גה-רים לעשות תחרות קללות של ג'ין טה-רי מול מאזינים. אז היא השתוללה בשידור חי ברמה שהם רצו לקבור את עצמם מרוב זעזוע. אבל זה היה משעשע לגמרי.
&nbsp
איך זה שלא יצא תרגום לאנגלית של פרק 12? אני כבר ראיתי אותו מתורגם ומדובב לרוסית והרוסים בד"כ מתרגמים מאנגלית, לא מקוריאנית

Larc En Ciel

New member
אהההההה חחח

צודקת זה ברח לי מהראש לגמרי, ובכלל התוכנית של טה רי... אפילו כתבתי על זה

תמיד יש בעיות עם הפרקים של הדרמה, מעלים לאתרים ואז הלינק נמחק אחרי כמה שעות. ניסיתי לחפש בעוד כמה מקומות אבל לא הצלחתי למצוא את הפרק עדיין

למעלה