שעון קיץ היום בלילה

אמאנחל

Member
מנהל
שעון קיץ היום בלילה

מסתבר שהארץ ממשיכה להסתובב סביב השמש.

מרגנית2

New member
תודה אמאנחל

אכן מדהים שנכנס שעון קיץ בתוך הבלבול הזה בו אנחנו חיים.
איך אצלך בבית מסתדרים?
אצלנו שגרה של חופש ארוך. לעתים הרעש היחיד שנשמע הוא רעש ההקלדה. בני ואני כל אחד בשקט ליד המחשב.
בתי רחוקה במרכז. מתגעגעים אליה. מתי זה יגמר הדבר הזה?

אמאנחל

Member
מנהל
מסתדרת מצוין

אני מורה, מגישה לבגרות כתות י"א וי"ב. אז אני עובדת מלא מלא מהבית. אולי אפילו יותר מכרגיל. נותנת משימות ועונה לתשעים תלמידים בווטסאפ, למדתי מרחוק להפעיל הוראה מרחוק. אפילו לקחתי יוזמה וצילמתי כמה סרטונים עם הדגמות, בעזרת הילדים שלי.
&nbsp
שני הילדים שלי בני 13, ו 15. נחמדים ועוזרים , הגדול ישן עד מאוחר כל יום, ה"קטנה" קמה יותר מוקדם ויש לה יותר יוזמות. הם מקבלים משימות מצחיקות מהמדריכים בתנועת הנוער, לומדים מעט מאוד מרחוק. תענוג שהם כאלה גדולים וכאלה משתפי פעולה. לא מקנאה באמהות לקטנים.
&nbsp
התחדשנו לא מזמן בתנור אפיה (לפני כן השתמשו רק בטוסטר אובן), אז אנחנו לומדים לאפות. הילדים לקחו יוזמה ועשו כמה פשטידות.
&nbsp
לא יוצאים מהבית חוץ מאשר לסופר פעמיים בשבוע.

מרגנית2

New member
נפלא

אצלנו פחות שמח. אבל אתמול בתי בכורתי התקשרה בשיחת וידאו וכל כך הרבה זמן לא ראינו אותה שזה היה נהדר לראות אותה בוידאו. זה היה ביוזמה שלה. גם חשוב. היא מתגעגעת. שולחת סרטונים של הכלב..
הרבה סטודנטים חוזרים להורים עכשיו.. אבל בתי עקשנית. נשארת בתל אביב עד יעבור זעם.
בני ואני אנחנו שנינו שקטים מאד. אני מביאה לו אוכל לחדרו. או מזמינה אותו לפינת האוכל. הוא בעייתי עם אוכל.. אני צריכה להרפות..
כל שבת אנחנו מתנדבים בצער בעלי חיים. בשבת האחרונה העלו את הקנס למי שבתנועה ל500 שח.. אז ויתרנו על ההתנדבות. לבי לגורים הקטנים שמחכים לנו שם..
שיגמר כבר הדבר הזה..
&nbsp

אמאנחל

Member
מנהל
זמנים שכאלה

טוב שאתם בריאים ובטוב, נחמד שהבת התקשרה. עצוב על הכלבים.

מרגנית2

New member
הגורים נמסרו לאימוץ

חדשות משמחות בתקופה מוזרה. אנחנו בסדר. בריאים ומרוצים. הולכים מאה מטר בשכונה. האמת שזה לא מספיק ואני מרגישה את הגוף שוקע.. יש שכנים שהולכים כל היום את אותם מאה מטר. חייבים להודות על מה שיש. מודה על כך שעשיתי עוד ילד... כי הבכורה פשוט נעלמה לי.. ומודה לאמי שהתעשתה אחרי הלידה ועשתה המון המון כדי לעזור לי. עד עכשיו אני נעזרת. ומודה לאנשים מאחורי המסכות שאפשר להרגיש את החיוך שלהם..

למעלה