יום הולדת לכריס

shaharory

New member
יום הולדת לכריס

היום הוא יום הולדתו ה-23 של כריסטופר פול קולפר, שמוכר לנו כקורט אליזבת האמל.

מוזמנים לפצוח בברכות ואיחולים לעלם החמודות ולספר האם ואיך חגגתם לו ואיזו תחפושת הייתם לובשים למסיבת יום ההולדת שלו שהייתה בנושא גיבורי על.

shaharory

New member
דוגמה אישית~

אני חגגתי לכריס במסיבה עם הצוות שלי. זה התחיל בשירת "היום יום הולדת" ו"שתזכה לשנה הבאה" ואז עשיתי להן נאום קטן של רקע עליו למי שלא עקבה, והראתי להן 4 פרומושיונל פוטוס של קורט לאורך העונות כדי להדגים את התפתחותו. בחלק הזה גם הזכרתי שהוא מלאך בין בני תמותה ושהוא חד קרן וגם פיה.
ואז שיקחנו חבילה עוברת עם פאן פאקטס עליו ועם פרסי ביניים כי זה הכי מגניב (והעובדה האחרונה הייתה שעוד 19 ימים אני פוגשת אותו!@#!#).
ואז הדלקנו מצית ששימש כנר ואני עשיתי לו פו לצלילי קנדלס ואכלנו עוגיות שהכנתי (http://www.kevinandamanda.com/whatsnew/new-recipes/chocolate-chip-lava-cookies.html) ושרנו "היום יום הולדת" שוב בסיום.

ואני הייתי מתחפשת לסופר מעריצה, שזאת יכלה להיות תחפושת מטרידה ביותר.

5ifi

New member
חחחחח טוב, הילד לא נורמלי

אבל, רגע, ברכה:
אז יאיי, אני תמיד מתרגשת לגלות שהוא בגיל שלי. זה אמנם גורם לי להרגיש מעפנה, אבל אני מאחלת לו שימשיך הדרך המטורפת שלו ושיכבוש את כל הפסגות שממתינות לו, כי הוא מסוגל להן.
נצנצים, בריאות ואהבה.

היום הייתי עסוקה בלהשלים שעות שינה אז לא ממש חגגתי לו, אבל לו הייתי יכולה לחגוג לו ולהגיע למסיבת גיבורי העל, הייתי רוצה להיות גיבור מהסוג שמסוגל לפצל את עצמו ולעשות כמה דברים בו זמנית. כמו למשל, גם לישון וגם לעשות שיעורי בית.

neurotica

New member
|מזלטוב|

אני מאחלת לו (ולכולנו) שיצטלם כבר בלי חולצה!!!!! (מה.)

ובנימה יותר רצינית - אני מאחלת לו שתמיד יהיה כזה מוצלח שיגרום לכולנו להרגיש מעפנים. וגם מקווה שחבר שלו ממש טוב במיטה. (מההה.)

למעלה