יום שישי טוב באמת לכולנו

חני192

New member
בוקר טוב לכולםםםם

האזנתי לתוכנית היתה תוכנית אליפות
המשך יום נעים לכולם

צופה202020

New member
בוקר מבורך ויומטוב לאלירז שדה ולכולנו.

פיספסתי את התכנית אבל הפרשנות המקצוענית של דינה, כאילו האזנתי.
אחפש גם את ההקלטה. לטעמי יש להוסיף לאלירז שם נוסף, אלירז אור שדה.

&nbsp
גאולה מאמינה שהנכד מרגיש טוב יותר. בריאות.

&nbsp
מחכה לעוזר הבית.
אני אנקה והוא יעזור.

&nbsp
באה למקום הזה מאהבה.

Gypsy10

New member
כל כך נהניתי אמש מהשידור
איזה כיף היה

ברגע שאלירז עלה לשידור , התעוררתי לגמרי , מייד התקשרתי לגלי צהל , מסרתי פרטים , אך לא חזרו אלי
התמוגגתי מהשנינות והאנרגיות של אלירז ואחרי זה נשארתי ערה עוד כ-שעתיים{ אדרנלין!} , אבל לא היה לי כח לצאת מהמיטה
ולבוא למחשב.
הלוואי וזה היה סיפתח ואלירז יגיע גם לגלי צהל[ התחנה האהובה עלי}

בוקר נפלא לכם ולד"ר שדה

חני192

New member
שבת שלום ומבורכת לאלירז ולכולנו

משום מה האיקונים לא פועלים
מאחלת שבת מבורכת ומהנה לכולנו

שישי-שבת שלוםםם

התכנית אתמול הייתה נדירה

היה מצחיק בטירוף והזמן פשוט עבר יותר מידי מהר וזה ממש לא היה פיירי

אני אופה היום שוב לחמניות..

מאז שהתחלתי אני פשוט מכורה

ועכשיו אני חושבת מה להכין לצהריים..

geulaka

New member
שישי שמח לכולנו

הנכד ברוך השם יותר טוב החום ירד הוא עדיין חלשלוש מקבל תרופות ומשחק עם אחותו תודה לכל הנשמות הברכות שלכן עוזרות

purehoney

New member
צהריים טובים כולם

תשמעו על משהו שראיתי בטלוויזיה מתישהו השבוע נראה לי...שזה בעצם פרסומת שמראים איזה אחד שמגיע במצב כאילו קריטי שנראה שלא מתקשר עם הסביבה ועם מבט מהופנט על מסך מחשב ומחפש מידע רפואי באינטרנט...שהמטרה של הפרסומת הזאת זה למנוע מאנשים לאבחן את עצמם לבד ולהסתמך על מידע שמפורסם ברשת אלא רק על מקור מוסמך וחשבתי על זה שאם זה הגיע למצב כזה שעושים פרסומת על הדבר הזה אז זה באמת דבר רציני נהיה וכנראה שהרבה אנשים עושים את זה ומכניסים את עצמם לחרדות מיותרות..לא ברור לי למה אנשים עושים את זה לעצמם ואיך בכלל התחיל הדבר הזה?

Gypsy10

New member
שירוש . אני מכירה את הפרסומת ואספר לך ..

מאיפה, לדעתי זה התחיל..
אתן לך את עצמי כדוגמא : כשנודע לי שיש לי סרטן ונתקבלו תוצאות הביופסיה , אף אחד במערכת הבריאות לא היה שם בשביל
להסביר לי את המונחים שהופיעו בטופס הבדיקה, רופא המשפחה התקשר אלי ואמר - המצב לא טוב {מבלי לנקוב בשם המפורש- סרטן,
את צריכה להמשיך טיפול , זה כל המידע שהרופא נתן לי . עד שאת פוגשת רופא מומחה שיסביר לך את מצבך חולף הרבה זמן,
אז אין ברירה , המתח והלחץ מביאים אותך לחפש את האינפורמציה ברשת ולנסות לפענח את המסמכים שלפנייך .
אני מניחה שכך נוהגים רוב האנשים אפילו כשמדובר באיזה נתון זוטר של בדיקה שגרתית .
מערכת הבריאות חולה מאד ולא נמצאת שם בשבילך .

purehoney

New member
ג'יפסי אני חושבת שלא לזה הם מתכוונים בפרסומת

לחפש ברשת מה המשמעות של תוצאות בדיקות זה משהו אחר מלאבחן את עצמך לבד במקום ללכת ישר לרופא שמבין ויודע מה לעשות או לבדוק ובכלל גם להגיד מה לעשות או לא לעשות

למעלה