איך היה השבוע שלי ואיך יהיה הסדר

עדיקים

Active member
ליל סדר מוצלח מאוד

אחרי שבשנים האחרונות היה כייף אבל לא הרגשתי כמו בעבר את השמחה הגדולה והמפגש שנמשך שעות וברוגע אתמול זה סופסוף קרה. היתה אוירה נהדרת, הילדים שיחקו מקסים, המבוגרים דיברו בניחותה.
באמצע השבוע היה דייט זוגי מוצלח מאוד
.

גם אצנו היה ליל סדר שעבר בכיף (ובשלום)

פחדנו מתקלים משפחתיים עקב התנהגות פרועה של אחד הילדים. אך השגחה צמודה וקצת הבלגה העבירו את הערב בשלום (נשארו 5 פסים חרוטים על הקיר בסלון, אך תהיה שם ספריה ונשכח מזה).
זאת פעם ראשונה שארחנו את כל המשפחה בבית החדש.
היה מוצלח. מחכה לפעם הבאה.

Dr T noki

New member
השבוע שהיה (וגם זה שיהיה) עמוסים ביותר

בעוד שבועיים בדיוק אני נוסעת לפלושיפ בארה״ב ועוזבת את המשפחה והעבודה ל5 שבועות. הרבה עבודה והרבה הכנות.
סדר מצומצם מאד (רק אנחנו וההורים)- אצלנו כי אין לי זמן להתארח ליומיים וממילא אני מבשלת הרוב כי אוכלים אצלנו צמחוני/טבעוני. אי לכך צפוי מחר מרתון ניקיונות אחרונים (אנחנו גם אוכלים כשר אז עבודה קשה לנקות ולקנות הכל כשר) ואח״כ מרתון בישולים וסידורים

חג שמח

debby12

New member
מנהל
וואו - זה באמת המון לארגן. אני מכירה את זה.....

תשתדלי לא להילחץ יותר מדי לפחות לגבי האריזות שלך וכו'. זו מדינה שיש בה הכל - אם שכחת לקחת משהו - יהיה שם בחנות/סופרפארם שפתוח 7 ימים בשבוע שעות ארוכות. וגם - תוכלי לנהל הרבה מהקביעות והדברים בארץ דרך האינטרנט/וטטסאפפ וכו'. העולם היום מאוד מחובר.

ובכל זאת, מצדיעה לך שאת גם מארחת עם כל זה על הראש/ לפניך בקרוב.

לא הבנתי למה קשה לקנות הכל כשר - בישראל כל הסופרמרקטים וכו' כשרים ממילא - לא? (למעט מעדניות בנוסח "טיב טעם"). אבל אני די
בתחום אז בטח פספסתי משהו

Dr T noki

New member
הבעיה לא לקנות כשר אלא לסדר הכל

אנחנו מפנים את כל המטבח מכל החמץ, מפנים טוסטרים, וכל הדברים שלא כשרים ומחליפים בעשר, מנקים את כל הארונות והציוד. תחשבי שאת צריכה למעשה לארוז את כל המטבח שלך ולארגן מחדש...

תודה על העידוד לגבי הנסיעה
החשש שלי לשכוח לארגן דברים שהשארתי כאן, שם אין לי ספק שאין בעיה

חג שמח!

debby12

New member
מנהל
אה - עכשיו הבנתי

באמת נשמע מתיש. עכשיו זה מאחוריך

אני שוכחת כל הזמן לארגן דברים מאחורי כשנוסעת. ואז אני "מתקנת תוך כדי תנועה" מרחוק...

וואו חמישה שבועות!

זו ממש נסיעה ארוכה- נשמע חוויתי במיוחד !
האם את נוסעת עם אנשים שאת מכירה?

מקווה שיהיה לך זמן לדווח לנו על חוויות בזמן אמת.

mykal

New member
הזדמנות לברך את

כל הבאות וכותבות כאן, בברכת חג שמח.

debby12

New member
מנהל
חזרתי לציביליזציה

אחרי 9 ימים בהודו (נסיעת עבודה בלבד. בלי שום דבר תיירותי. גולת הכותרת היתה הרעלת מזון לא נעימה שאולי בעזרתה איבדתי איזה 100 גרם אמן - לא יזיק לי....). שם לא היתה לי גישה לתפוז בכלל

ומשם המשכתי היישר לחופשה משפחתית - בפלורידה באיזה מקום שבו הויי-פיי לא עבד - וכך נכפה עליו המשך ניתוק מהעולם

לפני כמה שעות נחתנו חזרה בבית ואני מרגישה כאילו חזרתי לציביליזציה....

מחר בערב אנחנו מארחים אורחת אחת ואת עצמנו + אמא שלי. יהיה פשוט ולא שאפתני. חזרת, גפילטע פיש מהצנצנת, מצות, עוף עם תוספות ואיזו גלידה. נקרא בהגדה כמה שנצליח.

שיהיה חג חירות שמח לכולן והשנה נמצא לחירות אמיתית

כרגיל, חסרת פה מאוד וטוב שחזרת

תודיעי לבוסים שלך שאת צריכה אינטרנט לוויאני או משהו דומה

סדר אינטימי נשמע לי כיף! אתם מקפידים שכולם יקראו ?

debby12

New member
מנהל
תודה
הלך לא משהו עם הקריאה

ילדות הבית סירבו לקרוא. הסכימו לעקוב אחרי הקריאה. ואנחנו החלטנו ששולחן הסדר הוא לא המקום/זמן לריב... אז לא הכרחנו. לפחות הן הסכימו לשיר איתנו

האורחת לא דיברה עברית, אבל קראה באנגלית קצת והיה לה נחמד. היא לא היתה בליל סדר מאז שהיתה ילדה קטנה. גדלה כבת להורים יהודיים ששניהם כבר אינם עימנו...

אחרי האוכל רק עשינו מו"מ לאפיקומן וכמה שירים. זה נורא ארוך ההגדה הזאתי.... כשיש שולחן גדול עם הרבה אנשים תמיד יש כמה דבקים במטרה שמוכנים לקרוא אחרי האוכל. אבל היינו שולחן קטן....

בחיי שאני צריכה ווי פיי לוויני.

עדיקים

Active member
שבוע עמוס בנקיונות

למזלי הייתי בחופש בחמישי אז הצלחתי לסיים ולהשתלט על הניקיונות ולבשל אתמול בנחת.

michal@gal

Active member
מנהל
ברחתי מהכנות ונקיונות

לחופשה זוגית בחו"ל.
הילדים עשו סדר עם הסבים ועכשיו נהנים בלעדינו.
כולם מרוצים.

היה שבוע מטורף.... קניות יומיומיות של דברים

שנזכרנו שצריך בשביל הסדר.
לשמחתי הרבה האיש שלי היה שותף מלא הן בקניות והן בבישולים וזה לא היה מעיק.

את החופש שרציתי ביום חמישי כדי להקדיש לסיור הבית ולבישולים נאלצתי לבטל על מנת לסיים משהו בעבודה ולנסוע ללויה של אחות של קולגה. שמחתי שלא ויתרתי.

למעלה