בוקר טוב ליום העצמאות ה 64

בוקר טוב ליום העצמאות ה 64

איך ביליתם את יום אתמול?
איך אתן מתכוונות לבלות היום?
חג שמח ובילוי נעים

Nikita 1211

New member
בוקר אור!

אתמול בבוקר הלכתי לדואר עם בעלי (חשבתי שהחבילה תהיה כבדה אז גייסתי אותו) ולקחתי את החבילה שלי מבריטניה! :):):) קיבלתי את הסטנד היפה שלי (ולהפתעתי הוא ממש ממש קליל) + חישוק ענק של 10 אינץ'.

מצרפת תמונה של הסטנד (הסטנד בא ללא חישוק או מסגרת scroll frame) אתמול רקמתי איתו קצת והיה נחמד.. לרקום עם 2 ידיים עדיין יוצא לי ממש לאט .. אבל אני בטוחה שהיתרון של הסטנד יהיה משמעותי ביותר כשארקום איתו את העבודות של HAED שהן מאוד מאוד גדולות וכבדות בגלל המטר בד+ הרקמה עליו.....
בינתיים המסגרת שלי (scroll frame) נמצאת אצל אמא שלי אז רק כשאבוא אליה אקח אותה ואלביש על המסגרת את הHAED שלי ואנסה לרקום עם הסטנד

בילוי היום- בבית ולרקום הרבה הרבה הרבה! :)

נ.ב. על הדרך אפשר לראות את הכרית של איה שלי :) אחת העבודות הראשונות שלי...

דולי12

New member
בקר טוב. אני בליתי עם האחים שלי בארוחת

ערב עם הרבה נוסטליה. היום אני בבית. הילדים יקפצו ואני אכין להם כמה דברים טעימים. אני גם מתכוונת לסרוג. לאחרונה התאהבתי באוריגמי.

איך את מסתדרת עם האוריגמי?

כשהילדים היו קטנים סרגתי שתי בובות בשתי מסרגות. שיגע אותי הקטנטנות וההחלפות כל הזמן.
את סורגת באחת או בשתיים?
ובאחת סורגים חצאי עמודים וצפוף, נכון?
תדליקי אותי כי יש דברים כל כך יפים ומתחשק לי וגם לא מזכרון עבר.

דולי12

New member
סליחה התכוונתי לאמיגורומי -סריגת צעצועים

ולא אוריגמי שזה קיפולי נייר יפניים. האמיגורומי הוא בחיתוליו. בינתיים אספתי קצת דוגמאות חינמיות והתחלתי לסרוג. אני לא יודעת איפה קונים את העיניים שתופרים לזה אבל בינתיים אני סורגת לנכדה שלי שהיא בת שנה ומסוכן לתת לה צעצועים עם חרוזים אז אני רוקמת עיניים וזה כיף. יש לי עוד הרבה מה ללמוד.

bibu7

New member
לשם שינוי היום אני עובדת

ואם אסיים מוקדם אולי אראה איזה סרט או שניים, (התכנון היה מרתון סרטים/רקמה).
דולי אמרת שהתאהבת באוריגמי, האם התכוונת לסריגת אמיגורמי? כי אם כן לי היתה תקופה שהייתי סורגת אמיגורמי.

רקמה בשתי ידים מאד מאיצה את הרקמה

אחרי שתתנסי, ספרי בבקשה איך זה.
האם זה עדיין כיף

את תהיי כמו הנשים מהסדרות של האצולה שישבו ורקמו מול החלון עם סטנד?
ושכחתי את המשרתת ברקע עם התה והעוגיות הקטנות.

Nikita 1211

New member
קשה לי בינתיים .. אני עדיין עושה לאט :(

אחרי כמה דקות מתייאשת וחוזרת לרקום איך שאני רגילה אבל אני מאוד מאוד רוצה ללמוד לרקום עם 2 הידיים (יד דומיננטית מתחת לחישוק ויד השניה מעל, ומשחילים את המחט עם 2 הידיים ) כי קראתי שהרקמה מתקדמת הרבה יותר מהר...
כרגע אני גם בבעיה שאין לי מה שיחזיק את הסכמה (הדוגמא המודפסת) ואני עדיין מחזיקה ביד שמאל את הדוגמא.. אני רוצה לרכוש סרגל מגנטי (בעל 2 צדדים, אחד שמלבישים מתחת לחישוק והשני מעל החישוק וביניהם החישוק והסכמה) - מישהי יודעת איפה אפשר לקנות את זה? או מחזיק גרף.. מיד אשלח לינקים שראיתי ברשת למוצרים הללו...

colibri

New member
בוקר טוב, חג עצמאות שמח

אתמול, בין לבין, סיימתי את הארנק של הנסיכה (שמתי תמונות בשרשור ה"עבודות בדרך"
התכנית להיום - בצהריים מנגל משפחתי, כמצוות היום, אצל גיסי. אבל לפני זה - חידון התנ"ך בטלויזיה - שזה מבחינתי נטו זמן רקמה
(תירוץ טוב לרקום, נכון?)
בינתיים אני בשלבי ההכנה לפרויקט האגדות הענק של HAED. מסמנת את הבד ומארגנת את 90 גווני החוטים - מקווה שמצאתי דרך נוחה לאגן אותם. אבל במקביל גם מחפשת עוד איזשהו פרויקט קטן... עוד לא סגורה על כלום.

תחשבי בקול רם על פרויקט חדש

ביום ראשון נעשה איסוף עבודות בכחול לבן, כל אחת עם הרקמה שבחרה והתוכניות להשמך או לסיום אותה רקמה.
נתחיל לחשוב על משהו חדש.
זה נראה מאד כיף, עבודות קטנות של לרקום ביחד.
מוטיוציה ענקית בין העבודות הגדולות

Nikita 1211

New member
גם אני אוהבת לרקום מול הטלויזיה :)

בהצלחה עם הפרויקט החדש! אני ממש ממש סקרנית לראות את ההתקדמות שלך..
תתחילי לצלם מבד בתולי לגמרי וכל כמה ימים את ההתקדמות - זה יראה מדהים ! :)

05 מיכל

New member
בוקר אור לחג שמח!

גם אני מקווה להספיק לרקום, לפחות מול חידון התנך, לפני שיבואו הגדודים למסדר-מנגל.
והנה דיווח של רקמת הכחול-לבן שלי:
ציירתי פרח עם שישה עלי כותרת, שתכננץי לרקום אותם בטכניקות שונות.
התחלתי לרקום עלה אחד ולא אהבתי,
עזבתי ועברתי לעלה אחר, ושוב לא אהבתי.
את העלה השלישי רקמתי ב"רקמה שחורה" (כחולה כמובן) - והפעם אהבתי.
אני חושבת שאולי כבר ארקום את כל העלים ברקמה שחורה.
על כל פנים, יום האצמעות כנראה לא היה תאריך יעד מציאותי בשבילי,
אז כמו שאת הדגל אנחנו מניפים מיום העצמאות עד יום ירושלים,
ככה נראה לי שאקח לעצמי את יום ירושלים כתאריך יעד.

colibri

New member
רקמה שחורה בכחול

דווקא אחרי שכבר התחלתי עם הכחול-לבן שלי, חשבתי בדיעבד, שהייתי שמחה לעשות משהו ברקמה שחורה...
תצלמי!

tair40

New member
אויי אתמול בערב התסיים פרוייקט שלי

שאני עובדת עליו כבר מיינואר אבל בחודשיים האחרונים לא הייתי בבית בכלל.
בכל שנה בערב העצבנות יש לנו טברנה - שירים שמבוצעים ומנוגנים ע"י חברי הקיבוץ מכל הגילאים, ילד ביכתה ו' מנגן סולו על הפסנתר לאת השיר מבצע חבר קיבוץ בן 60 וכאלה דברים, ולכן כבר חודשיים פלוס שאנחנו בחזרות לפחות פעמיים שלוש בשבוע כל אחר הצהריים. היה לא קל אבל באמת שווה כי יצא מדהים!
היין זרם ואנשים רקדו על השולחנות!

היום נוסעים לאבא שלי ואני מקווה שיהיה לי הרבה זמן לרקום כי יש לי עוד רקמה וחצי לסיום הפרוייקט - אבל זה בהחלט אפשרי עד יום ראשון....

(שישי מנקים ומשחזרים בית אחרי שחודשיים לא הייתי כאן...) ושבת מנוחה! (מנוחה=רקמה)

חג שמח לכולם!

למעלה