שרשור עדכונים

2Dirrty4U

New member
שרשור עדכונים

זה הולך להיות חודש עם הרבה עידכונים אז.. שנתחיל..?

2Dirrty4U

New member
כריסטינה במסיבת יום ההולדת של מאט

אז מתברר שלפני כמה ימים היה למאט יום הולדת, תסלחו לי אבל אין לי מושג באיזה תאריך - מה שכן, כריסטינה ערכה לו מסיבת יום הולדת נחמדה ושרה לו Happy birthday וגם את At Last.
יש כמה תמונות מהאינסטגרם של הנוכחים במסיבה וצילומים חובבניים.

מצ"ב התמונות והסרטונים:
https://twitter.com/Xtina_Daily/status/587196115205763072
https://twitter.com/Xtina_Daily/status/587196983997153280
https://instagram.com/p/1XqitNNR4E/

DirrtyShay

New member
תודה על השיתוף!

נראית טוב, אוהב את המתמודדים שלה (אבל רק את השניים מימינה/שמאל שלנו מול המסך, השלישית סתם מוערכת יותר מדיי ופשוט מעצבנת ווקאלית).
&nbsp
מזל טוב לחבר/ארוס או כבר בעלה

DirrtyShay

New member
בגלל המנטורית אז לא..
נראה ששונאים אותה האמריקאים

אבל יש לשניים אצלה צ'אנס -
הבחור רוב - יש לו יכולות ווקאליות עוד מהאודישן - ווואווווווווווווווווווווווו - תצפי באודישן ותראי זה היה מרגש בטירוף כל הקטע קיוויתי שהוא ייבחר בכריסטינה ולשמחתי הוא בחר.
הבחורה עם השיער הקצר - קימברלי - לא יודע יש בה אש שגורמת לך לאהוב לצפות בה, היא שרה לא רע, נראית לא רע וזזה בכלל לא רע.
&nbsp
הבחורה עם השיער הארוך - אינדיה קרני - לא אתפלא אם היא תעקוף את שניהם בגלל הכוח של כריסטינה אבל היא לא שווה בשיט.
&nbsp
ולגבי קטע השנאה - לי מרגיש שהאמריקאים לא אוהבים את כריסטינה מבחינה מוזיקלית וזה מתבטא במכירות ומיקומים במצעדים.
ואם היתה אפשרות כזו בעולם אני מוכן להמר על כל רכושי שאם היו נותנים לכריסטינה כל שיר שהגיע בשנים האחרונות למקום 1 בבילבורד ומכר בהיסטריה - אם זה היה תחת ביצוע שלה זה לא היה מקבל את אותו הקרדיט (אבל כן היה מקבל ביצוע יותר איכותי).
&nbsp
כאילו ככה אני מרגיש בחיי, שכל שיר שכריסטינה תיגע בו ייכשל אבל אם זאת אדל או ביונסה ועוד כמה אז זורמים על זה.
אבל אין לנו את האפשרות לבחון אם אני צודק אז אני סתם אתמרמר לי על זה שאין לי כל דרך לדעת

&nbsp
אבל מה אתם חושבים, האם באמת יש מצב שיש משהו בדבריי ויש דברים שמוערכים מאוד ואם זה היה תחת ביצוע שלה הם היו נופלים מהרדאר?

2Dirrty4U

New member
אני תמיד אמרתי

שכריסטינה היא האנדרדוג באמריקה - גם כשהיא בטופ אנשים עדיין מתקשים להבין אותה כי היא לא הדמות המצויירת המושלמת שהאמריקאים אוהבים. היא לא הבת של השכן, היא לא האול אמריקן סוויטהארט/פרינסס סטייל טילור סוויפט.
היא יותר מדי "מורכבת" עבור חובב המוזיקה האמריקאי הממוצע, ואני לא סתם מנסה להחמיא לה.. זה באמת נכון.
&nbsp
אני כמעט בטוחה שאם היא תחזור לעשות שירי פופ קליטים ומצועצעים חסרי כל משמעות ותהפוך לדמות שבלונית אז האמריקאים "יחזרו" לאהוב אותה.. כמו בתקופת הפריצה שלה רק הפעם בלי היריבות של כריסטינה vs בריטני.
&nbsp
אני מעדיפה אותה כמו שהיא עכשיו. האמריקאים יכולים להמשיך לא לאהוב אותה, לי לא אכפת.. הפסד שלהם.

DirrtyShay

New member
תכלס הפסד שלהם.

מפסידים.
הורס אותי איך שיר כמו Hurt לא הגיע למקום #1 אבל שירי זבל הגיעו...
וזו סתם דוגמא אחת.
על כל האלבום של סטריפד אני אפילו לא מתייחס כי אז היתה ספירה אחרת שהיתה מכובדת נטו על השמעות לפני הכניסה לתחשיב הורדות - אז כל מקום שהיא הגיעה היה מכובד אבל מביש לדעתי מבחינת הקהל האמריקאי כי היתה שם וואחד סחורה... עם הורדות היו לשירים תוצאות שונות לגמרי לדעתי.
&nbsp
כי העיקר Dirrty היה "אוי ואבוי" אבל ילדת דיסני האנה מונטנה הצעירה המתוקה וכל ההופעות שלה - אהובת הקהל המתחסד עלק.

2Dirrty4U

New member
אני לא מתרגשת מזה

או כמו שאומרים - I couldn't care less.
&nbsp
מצעדים מזמן הפסיקו לעניין אותי, כנ"ל כל מיני טקסים ופרסים - זה נחמד, ברור.. אבל זה לא מה שחשוב.
כי הרי מה הקאץ' במצעדים כיום? לא עד כמה השיר טוב ואייכותי אלא עד כמה בסיס המעריצים של אותו זמר גדול ומאוחד.
אם המעריצים מצליחים להביא את השיר למקום הראשון באייטונס בעזרת הורדות בלבד ומספיק שהשיר יהיה במקום הראשון כמה שעות ואז פאף - השיר יהיה גם מקום ראשון במצעד הבילבורד.
בקיצור בולשיט! פעם היו מצעדיים אמיתיים היום כבר הכל חרטא.
&nbsp
עצה שלי - פשוט תהנה מהמוזיקה.. אל תחשוב יותר מידי מה אחרים חושבים עלייה. כמו שאמרנו, הפסד שלהם.

2Dirrty4U

New member
לוק חדש: דה וויס ליב שואוס #4

מדהימה! שיחקה אותה עד כה העונה עם המראה שלה בלייב שואוס!

2Dirrty4U

New member
+ מסיבת עיתונאים וסלפי עם כריסטופר בנוהל

כריסטופר זה כמובן המאפר שלה למי שעדיין לא יודע

2Dirrty4U

New member
נאשוויל טיזר

מחר ישודר פרק 18 של העונה השלישית של 'נאשוויל' שזהו גם הפרק הראשון בו מתארחת כריסטינה בתפקיד ג'ייד סנט ג'ון.
אז קבלו הצצה חדשה לפרק של מחר!

2Dirrty4U

New member
דה וויס לייב שואוס #5

הלוק החדש שלה לפרק של אתמול בערב

ועוד חגורה של ורסאצ'ה מככבת

2Dirrty4U

New member
הופעה חדשה של כריסטינה (לא קשור לנאשוויל
)

בפרק האחרון של דה וויס כריסטינה עלתה לבמה להופיע עם הקבוצה שלה #TeamXtina

הם הופיעו עם השיר 'Hotel California' ונתנו ביצוע מעולה

מה אתם אומרים על ההופעה?

2Dirrty4U

New member
ביום ראשון הקרוב כריסטינה תופיע עם הלהקה Rascal Flatts

ביום ראשון יתקיים טקס ה-ACM וכפי שדווח לפני כשבועיים, כריסטינה הולכת להופיע ותצטרף ל-"surprise artist" לדואט מיוחד.
היום נחשף שה-"surprise artist" זאת להקת הפופ-קאנטרי/רוק-קאנטרי Rascal Flatts.
עפ"י הדיווח החדש כריסטינה וראסקל פלאטס יופיעו עם השיר Shotgun שכריסטינה הקליטה עבור 'נאשוויל' (בכורה של השיר) ואז יעברו לשיר Riot - הסינגל החדש של הלהקה.

Aguilera, Rascal Flatts team up for ACMs

For Christina Aguilera, the duet with Rascal Flatts on Sunday's 50th Academy of Country Music Awardswill be a chance to introduce a new song.
For Rascal Flatts, it's a chance for redemption.
The two acts will perform a pair of songs — Aguilera's Shotgun and Flatts' current single Riot — during the awards ceremony.
"We're going to do some of her song, then go into Riot," says Flatts bassist Jay DeMarcus. "It's going to be a nice, seamless transition and a really powerful performance."
Shotgun was written for Aguilera's character on the ABC series Nashville, where she'll be playing Jade St. John, a pop star taking a shot at the country market in a three-episode story arc that begins tonight (ABC, 10 ET/PT).
http://www.usatoday.com/story/life/...ats-academy-of-country-music-awards/25727203/

2Dirrty4U

New member
כריסטינה במועדון Hakkasan בלאס וגאס

המועדון היוקרתי שממוקם במלון MGM Grand חוגג יום הולדת שנתיים וכריסטינה הגיע לווגאס לחגוג איתם את היום הולדת.

כריסטינה לבשה שמלה של רוברטו קוואלי מקולקציית Ranveli המזוהה עם ההדפס הספציפי.
שמלה מאותה קולקצייה בדיוק, רק בגרסה הארוכה והקצת שונה כריסטינה לבשה לפני כשבוע בדה וויס.

DirrtyShay

New member
פששש.... אם רק תקופות ביוניק ולוטוס היו יכולות לדבר

ציבורטינה/Publictina.
&nbsp
יופי אני שמח שהיא סוף סוף מראה את עצמה יותר ויותר.

למעלה