שאלון

משי22

New member
שאלון

גם בשביל הכייף, וגם כי ממש מעניין אותי כמה אנשים יש פה.

חדשים/ סמויים/ אלה-שנטשו-אבל-עדיין-מציצים-כאן-לפעמים: כולכם מוזמנים לענות!

שם/כינוי:
כמה שנים בפורום:
אזור מועדף בארץ:
אזור מועדף בעולם:
סדרות אהובות שעדיין משודרות:
סדרות אהובות שנגמרו:
סגנון מוזיקה אהוב:
ספר אהוב:
מאכל אהוב:
עונה אהובה בשנה:

עונה אהובה בעל טבעי:
פרק אהוב בעל טבעי (נראה אתכם בוחרים רק אחד!):
סאם או דין:
דמות מתה שהייתם מחזירים לחיים:
תמונה/סצנה אהובה עליכם מתוך הסדרה:

משי22

New member
עונה

שם/כינוי: משי
מה עושה בחיים: כבר יותר זמן סטודנטית
כמה שנים בפורום: עכשיו זאת את השנה הרביעית, אבל שנה שעברה נטשתי לתקופה די ארוכה...
אזור מועדף בארץ: הכרמל

אזור מועדף בעולם: ישראל

סדרות אהובות שעדיין משודרות: איך פגשתי את אמא, על טבעי, המפץ הגדול, שרלוק
סדרות אהובות שנגמרו: חברים, האוס, ורוניקה מארס (דנה, תודה רבה על זה!
), מלאך שחור
סגנון מוזיקה אהוב: כמעט כל מה שאני שומעת זה ישראלי, אבל די מגוון.
ספר אהוב: יש כל כך הרבה, עדיף לי לומר סופרים: דיאנה ווין ג'ונס, רובין הוב, אלכסנדר דיומא, לויס מקמסטר בוז'ולד, ג'ון סטיינבק...
מאכל אהוב: פיצה תמיד הולך

עונה אהובה בשנה: אביב, ברור

עונה אהובה בעל טבעי: עונה 3, אבל עונה 2 ממש צמודה.
פרק אהוב בעל טבעי (נראה אתכם בוחרים רק אחד!): אני לא יכולה לבחור רק אחד!
אבל אם אני חייבת, זה יהיה כנראה 504, הפרק עם דין שפוגש את השטן בעתיד. (למרות שגם 313 מדהים. ו-222, 201, 507, 402, 418,704... יש כל כך הרבה)
סאם או דין: תמיד ולנצח דין.

דמות מתה שהייתם מחזירים לחיים: את ג'ו. פוטנציאל בלתי ממומש היה לדמות הזאת.
תמונה/סצנה אהובה עליכם מתוך הסדרה: פשוט תראו את זה: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=hUWtWpzI_K4[/URL] יש שם בחירות ממש טובות בעיני

Ayelet 363

New member
גם אני עונה

שם/כינוי: איילת
מה עושה בחיים: חיילת.
כמה שנים בפורום: הצטרפתי אחרי שנים (שנתיים? לא בטוחה. אולי פחות, אולי יותר) של סמיות ישר אחרי שראיתי את הפרק האחרון בעונה החמישית, אז... מבחינת להיות פעילה בפורום אני מניחה שאני פה... אולי שנתיים וחצי? פחות או יותר? אני גרועה בחישובים...
אזור מועדף בארץ: אמ... הבית? אבל אני גם אוהבת את הצפון ואת הנגב.
אזור מועדף בעולם: לא יודעת.
סדרות אהובות שעדיין משודרות: רשימה מאוד מצומצמת של מה שאני רואה: כמובן על טבעי... דוקטור הו (אבל מוזר לי להגיד שהסדרה עוד משודרת! ראיתי את הכל ברצף והסדרה עוד לא חזרה... אז היה לי דז'ה וו לצפייה הראשונה שלי בבאפי לפני שנתיים וחודשיים בערך), טורצ'ווד (כרגע אני משלימה את עונה 2), איך פגשתי את אמא, גלי (בעיקר בגלל הדמויות של קורט ובליין). ואלה רק הסדרות היותר אהובות עליי. אני רואה עוד הרבה יחסית.
סדרות אהובות שנגמרו: באפי, אנג'ל, מלאך שחור, דולהאוס, חברים...
סגנון מוזיקה אהוב: פופ, נראה לי. וגיליתי שאני גם אוהבת שירי מיוזיקלס, אבל זה כולל שירים מעוד שונים אז קשה לי להכליל אותם כז'אנר אחד.
ספר אהוב: הספרים של רובין הוב. ואחרי זה הספרים של גאי גבריאל קיי. ואני חולמת להפוך למתרגמת ולתרגם אותם. לא מבינה למה הפסיקו...
מאכל אהוב: בזמן האחרון גיליתי שעכשיו המאכל האהוב עליי הוא כרובית עם פירורי לחם, כמה שזה נשמע מוזר. וגלידה, אבל זה תמיד היה המאכל האהוב עליי.
עונה אהובה בשנה: אין.

עונה אהובה בעל טבעי: קשה לי להחליט. 1, 2, או 4.
פרק אהוב בעל טבעי (נראה אתכם בוחרים רק אחד!): אי אפשר. אהמר על 418 כי מבין כל הפרקים הכי אהובים עליי זה המספר שקפץ לי ראשון.
סאם או דין: דין.
דמות מתה שהייתם מחזירים לחיים: ג'ו.
תמונה/סצנה אהובה עליכם מתוך הסדרה:
אז שוב אבחר בסצנה הראשונה שקפתה לי לראש- סצנת eye of the tiger (שלא הייתה בסדרה עצמה, אבל אתעלם מזה) או הסצנה שחוקרים את דין וסאם על עצמם ב418, כדיי לראות אם הם באמת מכירים את הקומיקסים.

משי22

New member
אם תתרגמי את קאי

(אפילו תרגום לא רשמי) אני אשמח לקרוא
למרות שאישית לא התחברתי כל כך לאף אחד מהספרים שלו. ו-וואו, את אוהבת מיוזיקלס? אני הולכת לשלוח לך מסר ולחפור על זה בפרטי!

Ayelet 363

New member
זה לא יקרה בקרוב...

למרות שאני ממש רוצה לתרגם (בכללי. ובמיוחד ספרים שלהם...).

כן, אני אוהבת מיוזיקלס. אבל רק את המעט שאני מכירה. אחרי שכתבתי את ההודעה, למשל, מצאתי במקרה סוף סוף את הספר של וויקד (עוד שני ספרים מגניבים) ונהייתי ממש מאושרת.

Ayelet 363

New member
סופר פנטזיה

כתב את טרילוגיית מארג פיונאבאר- עץ הקיץ, האש הנודדת והדרך האפלה מכל, שממנה קראתי רק את הראשון כי רק אותו הצלחתי להשיג (אבל חיבבתי אותו). ומאז הוא עבר לז'אנר פנטזיה היסטורית, וכתב את טיגאנה, אריות אל-ראסאן (האהוב עליי שלו והספר האהוב על אחותי בכללי), שני ספרי הפסיפס הסרנטיני: הפלגה לסרנטיום ואדון הקיסרים (שאת כל אלה אהבתי). אחר כך הפסיקו לתרגם את הספרים שלו לעברית ועד חודש שעבר לא מצאתי אף ספר שלו באנגלית בארץ (ואני לא יכולה להזמין), אז קראתי רק את אלה (את הספר שמצאתי בארץ, Under Heaven, אני לא קוראת עדיין. בעיקר כי אחותי ביקשה לקרוא אותו קודם. ולכן אין לי דעה עליו עדיין אז אני לא יכולה להגיד אם אני ממליצה או לא).

אה, טיגאנה!

זכור לי שקראתי את זה, אבל לא ממש התלהבתי. ופתרת לי תעלומה רבת שנים עכשיו: למה הכריכות של אריות אל ראסאן מזכירות לי את ספרי הפסיפס הסרנטיני
לא ידעתי שיש בינהם קשר. (אף פעם לא ניסיתי לקרוא אותם, רק ראיתי את הספרים בספריה ותהיתי בקשר לזה).

אני אנסה לבדוק אותם בהזדמנות.

Ayelet 363

New member
טיגאנה זה הספר הכי פחות אהוב עליי שלו

אם כי נראה לי שזה אחד הספרים הכי אהובים שלו בכללי, אם לא ההכי אהוב, וזה דומה לסגנון של שאר הספרים שלו (חוץ מהמארג).

riktal

New member
כל הכבוד על היוזמה

שם/כינוי: Riktal (שם אמיתי: רויטל)
מה עושה בחיים: קלדנית בית משפט
כמה שנים בפורום: לא זוכרת אבל כמה שנים טובות.
אזור מועדף בארץ: בארץ? לא חושבת שיש לי

אזור מועדף בעולם: ארצות הברית באופן כללי ובעיקר סן דיאגו (לא רק בגלל קומיקון)
סדרות אהובות שעדיין משודרות: בניחוש חוקר מספר אחת, המתים המהלכים, משפחת סימפסון, צווארון לבן, המפץ הגדול, פרינג', הגליידס...הרשימה עוד ארוכה אז אני אפסיק פה

סדרות אהובות שנגמרו: מקגיוור, באפי, אבודים
סגנון מוזיקה אהוב: פופ
ספר אהוב: כל דבר של סטפן קינג, הרלם קובן וג'ון גרישם
מאכל אהוב: עוף ממולא של אמא שלי
עונה אהובה בשנה: חורף!

עונה אהובה בעל טבעי: העונה השניה (כמעט כל הפרקים בה אהובים עלי)
פרק אהוב בעל טבעי (נראה אתכם בוחרים רק אחד!): זה לא קל, אבל אני אלך עם Asylum רק בגלל שזה היה הפרק שגרם לי להפוך למעריצה

סאם או דין: דין.
דמות מתה שהייתם מחזירים לחיים: ג'ון
תמונה/סצנה אהובה עליכם מתוך הסדרה: סצנה מתוך Asylum שבו סאם כמעט הורג את דין. זאת סצינה חזקה (לדעתי) ובסיומה ידעתי שאני מכורה (מרוב הפעמים שראיתי אותה אני יודעת לדקלם את כל הסצינה בעל פה
) - http://www.youtube.com/watch?v=aXDYvBUdVfY

עונה!

(הרי לכן הצטרפתי
)

שם/כינוי: יעל
מה עושה בחיים: סטודנטית. כבר הרבה זמן סטודנטית...
כמה שנים בפורום: אה... לא הרבה. אני מניחה שממתי שהתחלתי לראות את הסדרה שזה אומר... מלפני חודשיים? (וסמויה כמובן)
אזור מועדף בארץ: התלבטות קשה בין הגליל לנגב
אזור מועדף בעולם: אין לי מושג
סדרות אהובות שעדיין משודרות: דוקטור הו, המפץ הגדול (עדיין בתהליכי השלמה), שרלוק
סדרות אהובות שנגמרו: 24, העונה הראשונה של גיבורים
סגנון מוזיקה אהוב: הכל הולך, כל עוד השיר טוב
ספר אהוב: יותר מידיי... נשנה לסופרים אהובים: ניל גיימן, רובין הוב, דיאנה ווין ג'ונס ובטח יש עוד ששכחתי
מאכל אהוב: שוקולד
עונה אהובה בשנה: חורף!

עונה אהובה בעל טבעי: עונה 3. חוץ מפרק אחד אהבתי פשוט כל פרק. זה היה נהדר.
פרק אהוב בעל טבעי (נראה אתכם בוחרים רק אחד!): אה... זה קצת בלתי אפשרי, ומדגדג לי לבחור אחד מהפרקים ההומוריסטים (בפרק עם הערוצים המתחלפים הייתי צריכה ליצור הפסקות יזומות כדי להרגע מהצחוקים
) אבל זו לא מהות הסדרה, אז נלך על Free to Be You and Me (פרק 3 עונה 5) כי הוא נהדר וראיתי אותו כבר 5 פעמים השבוע X:
סאם או דין: דין. תמיד.
דמות מתה שהייתם מחזירים לחיים: גבריאל ;___; כמה שלא אהבתי אותו בהתחלה, נראה לי שעד עכשיו לא התאוששתי מהמוות שלו.
תמונה/סצנה אהובה עליכם מתוך הסדרה: אני אחלק את זה לתמונה אהובה וסצנה אהובה. סצנה אהובה היתה הקריינות על האימפלה בסוף עונה 5, שהיתה גאונית בעיניי. ותמונה אהובה - כל פעם כשמלאך מת ורואים את הכנפיים מרוחות על הרצפה. זה פשוט יפהפה, ואני מחכה לזה כל פעם מחדש. (ואני יודעת שזה נובע ממוות של מלאך ואני מרגישה רע עם עצמי. אבל לא אכפת לי, זה פשוט יפה.)

משי22

New member

שקראתי את התשובות שלך הייתי צריכה כל הזמן לבדוק את השם כדי להיות בטוחה שזאת לא אני שכתבתי את זה! יואו, התשובות שלך דומות לשלי בכל כך הרבה דברים!

עונה 3 מעולה גם בעיני (ועכשיו אני סקרנית, מה הפרק היחיד שלא אהבת שם?
)
503 פרק ממש אהוב גם עלי, ששכחתי להזכיר אותו. וגם אני ממש אוהבת את הקטע עם האימפלה בסוף עונה 5! (למרות שהפרק עצמו דווקא אכזב אותי קצת)

בקיצור אני ממש אוהבת את הטעם שלך ב-SPN

אם הטעם שלך דומה לשלי

אז יש לך טעם טוב

בעונה 3 לא אהבתי את הפרק של ה Ghostfacers. בהתחלה חשבתי שזה בגלל הצילום-כאילו-אותנטי ובגלל שסאם ודין לא היו שם הרבה, אבל אז בא פרק 08X04 והוא היה מעולה למרות שגם בו הצילום היה כזה וסאם ודין היו מעט חסרים... אז לא יודעת. פשוט לא אהבתי אותו.

ולמה הפרק של סוף עונה 5 איכזב אותך?
אני ממש אהבתי אותו. הרגשתי שגם אם הם היו באמת מסיימים בפרק הזה הייתי מרוצה, ושמבחינתי כל דבר נוסף מעכשיו יהיה בגדר בונוס. מה לא אהבת בו?

משי22

New member
חשבתי שהתכוונת לפרק הזה

למרות שאני דווקא אהבתי אותו. הפרק היחידי שאני לא אהבתי בעונה 3 הוא הפרק הראשון עם ה"שבעה חטאים". למרות שהרעיון שלו נחמד, ולמרות הדיאלוג המושלם הזה בסוף הפרק.

על עונה 5, די כתבתי את הדעה שלי בשרשור הזה: [URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for[/URL]umid=1498&messageid=141512899, ואני עדיין חושבת ככה... אני חושבת שזה יכול להיות שונה כשצופים בסדרה שבוע אחרי שבוע ובין לבין בונים תיאוריות ומנסים לנחש מה יהיה וחופרים על זה עם כל הסביבה, ואז כשמגיע הפרק ושונה ממה שדמיינת את מתאכזב, לעומת כשרואים סדרה במרתון ואז אין מספיק זמן בין הפרקים לבנות ציפיות ולדמיין, ואתה יכול לראות בצורה ברורה יותר את המהלך שהיוצרים רצו להגיע אליו. האמת שהיום אני בדרך כלל מעדיפה שעונה תסתיים ואז לראות אותה במרתון, אבל יש סדרות (כמו על טבעי) שאני פשוט לא יכולה להתאפק כל כך הרבה זמן

הדיאלוג!

וואי, שכחתי כמה טוב הוא היה. זה החיסרון במרתון - הכל נהיה בליל אחד גדול במוח. במקרה הטוב שוכחים באיזה פרק קרתה סצנה מסויימת, ובמקרה הרע שוכחים שבכלל היתה סצנה כזאת

קראתי את ההודעה שקישרת אליה, ובסה"כ אני דיי מסכימה עם הכל.. אבל איכשהו זה לא הפריע לי להינות מהפרק. יכול להיות באמת כי ישר המשכתי לפרקים הבאים. במצב כזה אתה הרבה יותר סלחן, כי אין לך את העצבים של "בשביל זה חיכיתי שבוע שלם?!#!@$#%^"

וכן, בעל טבעי אין מצב לחכות ולאגור פרקים. זה יותר מידיי קשה! אפילו בפני טריילרים מספיילרים אני לא עומדת, אז לא לראות עד סוף העונה? אין מצב ם_ם

משי22

New member
דווקא עם טריילרים אני מצליחה להחזיק מעמד..

אני אפילו שונאת את התקצירים האלה שהם עושים בתחילת כל פרק (ה-"THEN"), כי אפילו זה כבר מגלה לי מראש משהו על הפרק, ואני אוהבת לראות אותו הכי נקי שאפשר, בלי רעיונות מראש

Ayelet 363

New member
שוב- את אדירה

גם בדברים שאמרת על על טבעי... גם רובין הוב... גם שרלוק... גם דוקטור הו...

למעלה