איך היה השבוע שלי

debby12

New member
מנהל
אין בית ספר היום (טוב לילדות, פחות טוב לי)

יש רוחות בחוץ אז ביטלו את בית הספר בשל "תנאי מזג האוויר". האצבע פה מאוד מאוד (מאוד) קלה על ההדק בביטולי בית ספר
. נהוג לומר פה שבתי הספר נסגרים כשיש בחוץ "שלג" ברמה של קשקשים בשיער...

זו לא בעיה גדולה (הילדות גדלות והולכות, ויש או פר) אבל עדיין אני מעדיפה שיילכו לבית ספר מאשר שיריבו ויימרחו מול המחשב בבית.

מצד שני זה אומר שהרבה פגישות עבודה מתבטלות כי ברגע שבתי הספר סגורים יש הודעת סגירה של מקומות עבודה או הודעה של liberal leave (כלומר שאנשים יכולים לא להגיע מהיום להיום) אז כל מיני דברים נתקעים.

בגלל רוח ?

זה אופייני לעונה, לאזור? או תרחיש חד פעמי?
רוחות כ"כ קיצוניות?

כשנשארים בבית ביום כזה מקובל להזמין חברים / חברות?

debby12

New member
מנהל
זה קורה איזה פעמיים שלוש בשנה אבל בד"כ

בקיץ במין סופות קיץ כאלה (שבד"כ מלוות באזהרת טורנדו - כלומר שהרוחות יכולות להתפתח לטורנדו נקודתי פה ושם)

אם זה בחורף זה בד"כ הולך עם שלג אבל הפעם היה יבש - רק רוחות. בדיעבד אני כבר לא חושבת שהגזימו עם סגירת בתי הספר כי באמת נשבו רוחות עזות, נפלו עצים או ענפים של עצים, ונקרעו לא מעט חוטי חשמל (= מה שהביא לתוצאה של קו חשמל "חי" על הקרקע). אז זה בעצם באמת היה מסוכן - עדיף שלא ייהרג אף ילד מאיזה עץ/ענף/חוט חשמל ברחוב מאשר יהיה בית ספר.

כן, בהחלט מקובל לבלות עם חברים/ות. אצלנו זה גם קל כי יש או פר שמסייעת. בתי האמצעית (כיתה ו) הלכה לסטארבקס עם חברות + האופר שהסיעה ואספה את כולן. השתיים האחרות נשארו בבית.

יש גם מועדונית בבית ספר (בתשלום) שפתוחה הרבה פעמים גם כשבית הספר סגור, כדי לאפשר להורים ללכת לעבודה. אין לי מושג אם היה פתוח שם הפעם

הייתי צריכה להציג נושא טעון מול ועדה

(כשאני לא חלק מנותני התשובות למלינים...)
היו בדיון כ- 20 איש.
עבר בשלום.

Ani15

New member
ברחתי בזמן

ברביעי בלילה הגעתי הביתה מפיטסבורג, פנסילבניה, שהיתה שמשית ונעימה (בערך 10 מעלות ביום, סביר בהחלט). ביום חמישי פתחתי חדשות כדי לגלות סופה הסטרית, הפסקות חשמל והשבתות שם ובנמלי התעופה שעברתי בהם בדרך. איזה מזל שיצאתי משם בזמן.

עדיקים

Active member
פורים

ילדים שהתחפשו לתחפושות מקוריות ומוצלחות ונהנו מאוד. אוהבת את החג השמח הזה.
מסיבת פורים מוצלחת,דייט זוגי מוצלח מאוד.
מפגש פורים משפחתי שפעם ראשונה הזמנו פיצות במקום להכין בבית אוכל, איזה מזל, היה שבוע עמוס מאוד, לא היה לי זמן וכח.
משלוחי מנות שהכנו לחברים שבסוף הצלחתי להכין כמו שרציתי, עם השקעה אישית. מקבלי המשלוחים אהבו ונהנו.
יום חופש שבעיקר עזר לי לאגור כוחות אחרי העומס של התקופה האחרונה.
מסיבות פורים של הילדים שהיו מוצלחות מאוד.

עבר מהר ! ופורים וחופשת פורים קיצרו את השבוע

שני ימים הוקדשו לחיפושים אחרי תחפושות, אחרי שהחברה החליטו מה הם צריכים בשביל התחפושות....
הגדול התחפש לחזיר. הלך עם טרנינג וורוד וכריות מתחתיו. היה בלתי אפשרי למצוא אף של חזיר (!) - אז האמצעי הכין לו והכנו זנב משרוך ורוד על חוט ברזל (לטעמי היה החלק היפה ביותר
).
האמצעי, היה עם תחפושת קנויה מראש של דמות ממלחמת הכוכבים.
הצעיר, על אף חיפושים בחנויות שונות לא מצא משהו שמצא חן בעיניו.
בבוקר שלישי הוא החליט שהוא יהיה רוח רפאים.... גזרנו סדין ישן והוא היה מרוצה.
קבלנו משלוחי מנות וכהראה שהשבוע נחיה על הרבה סוכרים.....

debby12

New member
מנהל

גדול! נשמעת תחפושת מקורית מאוד.

בפורים המשרדים סגורים? חשבתי שיש רק חופש בבתי הספר.

הגדול היה חלק מ"חברים בחווה"

סדרה מצויירת עם חיות מדברות.
האמת, השלם עלה על חלקיו - הם היו נורא מצחיקים כקבוצה.

והמשרדים הממשלתיים פתוחים - אך אלו ימי בחירה.
והמשרדים הפרטיים עובדים כרגיל.
החופש בזה שהם לא הולכים לבית ספר זה שהבקרים פחות לחוצים וגם אני פחות מוגבלת בשעת החזרה.

עמוס... אחרי מנוחה ביום רביעי,

כל יום מחג הפורים "נוצל" - ביום חמישי פורימון בשכונה, ביום שישי גן חיות, וביום שבת הלונדע. אנחנו די מותשים...

MiaJoy

New member
פורים קיצר הכל...

פורים זה אחלה והכל אבל שאין צהרון וכאלה להעסיק שתי ילדות שאת עובדת ומנהלת מחקר משלך זה בלתי אפשרי. אז לקחתי "חופש" ביום שלישי "בילינו" בהפנינג רעשני בעיר- הקטנה הייתה מאושרת, הגדולה הסתובבה עם חברות אני חזרתי גמורה... ברביעי יום ארוך עם חברה ובנותיה כך שהילדות העסיקו את עצמן ואנחנו קישקשנו איך שחזרנו הביתה בארבע הילדות טענו שמשעמם להן ומה עכשיו? חמישי - סבתא (שעושה טובה ששומרת לשעתיים ובוכה אחרי ה שבועיים) וארוחת ערב ספוטנטנית עם הדודים (בתפריט הגורמה פיצה...) שישי - הודעתי לילדות שאמא לא בבית ושקעתי בספרים.. עשינו חילופי בנות אחת הלכה לישון עם בן דוד, אחותו שוגרה אלינו. בשבת טיול בצפון - תודה לאל שנגמר... העיקר היה חופש...

למעלה