עדכונים מעמוד הפייסבוק של הסידרה!|מסטי

Karina85

New member
עדכונים מעמוד הפייסבוק של הסידרה!|מסטי

יש מלא מלא דברים אם זה מעניין אתכן תגידו ואעלה לפה עוד... (למי שמתעצלת או שאין פייסבוק)

sparx

New member
איזה תחפושות מכוערות..!!

הכי נורמלית זו האנה..

יאללה שיגיע הפרק כבר!

זה לא סתם ספוילר

זהו רמז עבה מאוד שאליסון בחיים והם צריכים למצוא אותה....ועוד פחות מחודש נדע....

Karina85

New member
ספויילר מעליי

וזה די היה ברור מהפרק הקודם לדעתי...
בכל מקרה עדיף לכתוב ספוילר מאשר שלא,
למרות שזה די obvious למי שרואה בקצב של הוט למשל שהצצה לפרק מתקדם יותר עלולה להכיל ספוילרים...

בפרק הקודם היה רמז דקיק, בפרומו הקריין אמר מפורשות שעליהם להגיע לאליסון לפני שיהיה מאוחר מידי.... לאורך כל הסדרה שיחקו איתנו על הקו הדק שבין החיים והמוות, אבל מעולם לא הכריעו לכאן או לכאן. נתנו לנו הצופים לשפוט (אגב, אני ידעתי עוד מהעונה הראשונה שהיא חיה... זה היה ברור לי כשמש), אבל פה בפרומו יש הכרעה סופית לצד החיים עם הכרזה ברורה שהיא חיה... מה שגורם לי לתלוש כמה דפים מלוח השנה, ולרצות שה22 באוקטובר יהיה היום!!! (אגב שאני כותבת את ההודעה, פתאום התחבר לי שזהו גם יום הבחירות ברשויות המקומיות)

Karina85

New member
שאיי, אשלי וסשה

תומכות בבחור שמשחק את נואל, שמשתתף ברוקדים עם כוכבים.
גם מרלין קינג איתן - המפיקה של התוכנית או משהו כזה...

sparx

New member
חייבת להבין מה הקטע

שאשלי שיי ולפעמים גם טרויאן [ובמקרה הזה סשה] כל הזמן מצטלמות ביחד ונראות שהן מבלות הרבה ביחד [למרות ב99% מהזמן זה בסט אבל לא משנה] ולוסי אף פעם לא איתן.
הן לא הכי חברות? כאילו, ברור ששיי ואשלי חברות מאוד קרובות... הן מעלות מלאאא דברים ביחד.. ולפעמים גם טרויאן. אבל הכי פחות לוסי..
אני מתבאסת בשבילה חח

לוסי תמיד בצד....

גם בפרקים היא לא ממש ביחד, אלא תמיד מסתפחת כזאת... החוליה החלשה, או החלק הפחות נחשב בסדרה....

Karina85

New member
ומשהו ממש חמוד לסיום...

4 בחורות עשו תמונת מחווה לסידרה בחתונה...
מנחשות מי אמורה להיות מי? :)

למעלה