פרק 2X01

einat162

New member
פרק 2X01

היה מעניין לראות את (תחילת) הסיפור עם הטבחית, מקווה שימשיך לפרקים הבאים.
המאפיונרים והפקאצות הסנוביות שלהם...
אהבתי את אלכס בפרק הזה, קצת ריחמתי עליה בסוף שעכשיו מרעיבים אותה... מאמינה שתצא מזה איכשהו עוד כמה פרקים.

הבנתי שכולם אוהבים את קרייזי איי, בגלל הסוף שמראה כמה היא בסטיגמה כמו כולן - היא עיצבנה אותי. מקווה שזה ישתנה.

לגבי המקרר, לא הבנתי- הם סוחרות בגז?
הרי כשהטבחית "ביקרה" את הסוהר בשירותים, או במטבח- לא זוכרת, היא אמרה לו כבר X שנים שאתה אומר שתביא מקרר חדש, ובסוף סוהר אחד אומר לסוהר שהיה בשירותים "היא שיחקה בך". לא הבנתי איך מקרר שורד כ"כ הרבה זמן אם כל פעם לוקחים ממנו גז בכמויות כאלו, ולמה שהיא תעשה את זה (בסיס הכוח שהיא מחזיקה נובע מהמטבח).

האמא הלטינית עם הבת הצעירה והבת ששונאות ביחד מעצבנות אותי, מעניין אם זה יתפתח למשהו אחר.

Alex Burgess

New member

לפי מה שהבנתי, היא קילקלה את המקרר בכוונה כדי שיביאו חדש. היא הזכירה להילי שאין שום מטבח בלעדיה, כך שכדאי שהוא ייענה לדרישות שלה.

אגב, דאיה היא הבת היחידה (בכלא) של האמא הלטינית. יש שם מישהי שמציגה את עצמה בתור בת שלה בהתחלה, אבל רק במונחים של כלא.

לא פשוט

לראות את בלונדי מורעבת.
ועוד הסוהר ידע אז למה לא לקחת אותה לחדר שלו שתאכל שם?

אהבתי את RED בעברה. סיפור נוגע ללב ואיך שהיא פוצצה לה את השתל

בכלא אני פחות מתחבר אליה...

einat162

New member
לגבי הסוהר -

הוא סוטה שמחזיק את עצמו מלאנוס את האסירות, הוא לא בנאדם ברמה שאכפת לו אם הן סובלות (לפחות איך שאני רואה אותו).
מסכימה לגבי RED.

einat162

New member
חחח.... נראה לי שהוא גם "סוהר"

אבל בלשב הזה שלא התפקסתי עדיין על כל השמות בוא נקרא לו "הסוהר" ו- "הסוהר המשופם"

ולגבי הלא משופם, אני חושבת שהוא תכנן / חשב על מהלך יותר גדול כנגד RED ואז בסוף הכל הסתדר אז לא היה לו צורך.

למעלה