פרק 3 עונה 1

einat162

New member
פרק 3 עונה 1

קרייזי אייז מעצבנת אותי! לא משנה אם יגיעו ל"סיפור שלה" מתישהו- אני בספק שהיא תתחבב עליי.

הסיפור של הטרנסית מעניין (כבאי מצ'ואיסטי כביכול בעברה), לא מצליחה להבין את האישה שנשארה ותמכה בו/בה.
בלי קשר לכל הסיפור האישי של הכבאי, מוזר שבסוף הוא בכלא על תרמית כרטיסי אשראי / גנבה- בכל מקרה זה היה מאוד מעניין שהסיפור שלו רחוק ממה שחשבתי (זנות, סחר בסמים).
דפוק שיש עוד ילד מעורב בסיפור הזה !

ג'ייסון ביגס עוד פעם צריך לזייף מול המצלמה... סדרת אמריקן פאי לא הספיקה לו? יש לו תפקיד כלשהו שהוא לא צריך לעשות את זה? נראה שהוא באותו טייפקסט לנצח.

פייפר צריכה להסתדר עכשיו בחלק של "הגטו".. חחח... מה שלא הבנתי זה איך היא הגיעה לשם - הרי המנהל ניסה למנוע את הסידור שקרייזי אייז ארגנה (ובסוף היא מוכנסת לאותו איזור בעייתי?).

קרייזי אייז בהחלט שיגעה אותי בפרק הזה.

מקווה שיהיה עליה פרק בהמשך [אני עדיין בפרק 8] להבין מה הולך איתה.

הטרנסקסואלית היא אחת הדמויות האהובות עלי בסדרה

היא ממש מצחיקה אותי ואני מניח שבאמת קשה לאשה שאיתה, "התחתנתי עם גבר" ועכשיו היא כביכול לבד.

הידעתם? ג'ייסון ביגס לא יהודי.
היה איתו ריאיון ב'7 לילות' והוא גם סיפר ששיחק בסרט של וודי אלן וכשהאחרון שאל אותו איפה הוא עושה את ראש השנה הוא חשש לענות לו כדי שלא יפטר אותו

C l u e

New member
על רגל אחת

וזה כנראה יהיה מאד לא מדויק, מתנצלת מראש.

טרנסג'נדר זה יותר ברמה הרעיונית וטרנס סקסואל זה יותר ברמה הפיזית. מילת המפתח היא "יותר", אלה לא הגדרות סגורות. אם אני אישה ביולוגית אבל אני מרגישה מבחינה מגדרית כמו גבר, אני אגדיר את עצמי כטרנסג'נדר. אני לא חייבת להסתפר קצוץ ולהתלבש כמו גבר. אני יכולה ללכת עם מיני, איפור ועקבים, ועדיין להרגיש כמו גבר מבפנים ומכאן שאני עונה להגדרה של טרנסג'נדר. לעומת זאת, טרנסקסואליות היא החלפת המגדר. כשאישה ביולוגית אכן משנה את מראה החיצוני כדי שיהיה בעל סממנים אותם התרבות מגדירה כגבריים, כשהשיא כמובן הוא ניתוח לשינוי מין, אנחנו כבר יותר בטריטוריה של טרנסקסואליות.

למעלה