פרק 5 בעונה 1

einat162

New member
פרק 5 בעונה 1

ממש אהבתי את הפרק הזה, כל הסיפור עם התרנגולת היה קורע, מן אתנחתא קומית לא קשורה.....

נחמד היה לראות את הפלאשבקים עם דאייה, עדיין לא יודעת מה היא עשתה כדי להגיע לכלא (רצחה את סוחר הסמים?). לגבי הסצנה של האמא בחדר שירות - בהתחלה חשבתי שהיא סתם מנייאקית, ואז ראינו את הפלאשבק של דאייה...

די ! הקטע שפייפר נתנה נאום לרד לגבי המרדף אחרי התרנגולת היה קורע

Maldini Girl

New member
וווואי את לא מבינה

אתמול נסעתי לעבודה, עמדתי בתחנת אוטובוס וחיכיתי לטרמפ שלי, ופתאום, אני רואה, על הטיילת ליד הכביש- הולכת תרנגולת.
ואני כזה- ההההההההא??? וואט דה פאק? והייתי בטוחה שאני הוזה! כשהגיע הטרמפ שלי שאלתי את הבחורה "אני הוזה או שיש פה תרנגולת?!?!"
וישר זה הזכיר לי את הסיפור של פייפר.

*אזהרת אולי
*
בנוגע לדאייה- אני גם לא ממש הבנתי מה היא עשתה כדי להיכנס לכלא, אבל אני יכולה לנחש- גם על אמא שלה לא ממש מוסבר, היא רק אומרת שהיא נכנסה לכלא בשביל ה"בחור שלה" שכזכור הוא סוחר/ יבואן של סמים. וכשאמא של דאייה נכנסת לכלא רואים את דאייה מתנשקת עם אותו בחור. אז הסברה שלי זה שהיא תפסה את מקומה של אמא שלה בעבודה עם הסמים ועל זה נכנסה לכלא.
בכל אופן, היא בטוח לא רצחה אותו כי הוא מופיע שוב בהמשך הסדרה.

קרה לי משהו דומה עם צפרדע.
ואני גר בעיר די מתועשת אין מקום ליצורים כאלו כאן...

*היא נדרסה ע"י אוטובוס.

קרה לי משהו דומה עם צפרדע.
ואני גר בעיר די מתועשת אין מקום ליצורים כאלו כאן...

*היא נדרסה ע"י אוטובוס.

Maldini Girl

New member
אני מקווה שלתרנגולת שלי

היה סוף טוב יותר. אני גרה בקיבוץ אגב אבל אין לנו לול. אז מוזר למצוא תרנגולים...

dori78

New member
כשאומרים שמישהו נכנס לכלא

בשביל מישהו אחר, בד"כ זה אומר שהוא לקח את האשמה.
אז יכול להיות שאמא של דאיה לקחה עליה את האשמה על הכנת הסמים אצלה במטבח, קשה לי להאמין שדאיה נכנסה על אותו דבר. ואף אחת משתיהן לא באמת היתה קשורה לעסקי הסמים.

Maldini Girl

New member
כן, זה מה שהנחתי

שהיא החליטה להסגיר את עצמה ולא למסור את השם שלו (להבדיל מאהמאהמאלכסאהמ)

אתנחתא קומית לא קשורה???

התרנגולת מסמלת את צרכיה החדשים של הגיבורה, אותם עניינים פעוטים ושוליים לכאורה, אשר אין להם כל חשיבות ב"עולם האמיתי", אותו עולם אשר חי בו ארוסה, והוא לא יוכל להבין את החשיבות של אותה תרנגולת. אנו מבינים בשלב זה של הסיפור את הניתוק האינסופי השורר ביניהם.

התרנגולת מייצגת את החיים החדשים של הגיבורה, בעוד שהביזנס שפתחה, והשיחה החשובה ככל שתהיה אינם רלוונטים יותר. הגיבורה נאלצת להבין שעל מנת לשרוד במקום שכוח אל זה, עליה לזנוח את חייה הישנים ולנסות להשתלב כאן. אי תפיסת התרנגולת מהווה את הביטוי המשמעותי ביותר למצוקה בה נתונה גיבורת הסיפור, אשר גם כאן, אינה מצליחה להסתדר...

למעלה