סיכום שבועי

riktal

New member
סיכום שבועי

איך עבר השבוע?
האם אני צמוד/ה למסך הטלויזיה בגלל האירועים או שמתעלמים מהם?
האם אני בקו האש?

סדרות השבוע שלי
סרט טוב שראיתי לאחרונה
תוכניות לשבוע הבא
שיר שאהבתי השבוע
סרטון
תמונה

Ayelet 363

New member
מסכמת

איך עבר השבוע? עם הרבה דאגות.
האם אני צמוד/ה למסך הטלויזיה בגלל האירועים או שמתעלמים מהם? בעיקר קוראת באינטרנט.
האם אני בקו האש? אני בחיפה. חמאס איימו על העיר במפורש והייתה פה אזעקה בשיש בסביבות 3 וחצי בבוקר ואני מאוד מפחדת, אבל זה לא כמו בשאר הערים.
תהיו חזקים ותשמרו על עצמכם.

משי22

New member
היי

איך עבר השבוע? מאוד מתוח
האם אני צמוד/ה למסך הטלויזיה בגלל האירועים או שמתעלמים מהם? צמודה לחלוטין... עד שנמאס לי ואני עוברת לפייסבוק, ואז נמאס לי ממנו וחוזרת לטלוויזיה

האם אני בקו האש? ב"ה לא, אני מהקריות. אבל אחי בצו שמונה, ויש אינסוף משפחה וחברים לדאוג להם בכל פעם שמודיעים שיש אזעקה.

סדרות השבוע שלי: בפרץ נוסטלגיה מפליא, סדרת השבוע שלי הייתה הנסיך המדליק מבל אייר
סרט טוב שראיתי לאחרונה: רק לא מזמן ראיתי את הסרט של ורוניקה מארס. לא יודעץ מה מעריצים אחרים חשבו, אבל בשבילי הוא היה מצויין. עומד בכבוד בכובד הציפיות שהיו עליו.
תוכניות לשבוע הבא: ראיון עבודה בקרוב...

סרטון: אם כבר נוסטלגיה... הרבה מהמערכונים של זהו זה ממלחמת המפרץ. מדהים כמה שזה מצחיק גם היום.
תמונה: נקרעתי מצחוק

דיי ואת לא מעדכנת אותי?!

אני מבקשת עדכון פרטי על חווית הצפייה!

ואיזה מגניב שראית הנסיך המדליק!!! הלוואי שהיו משדרים את זה שוב ביס!! מה זה בא לי..אין לי כוח לראות באינטרנט..חח

משי22

New member
צודקת!!

(
לסרט ורוניקה מארס אם זה משנה למישהו)

אני לגמרי חשבתי עלייך כשראיתי את הסרט, אבל חשבתי שבטח את לא תאהבי, כי את לא בעד ורוניקה/לוגן, ולא היה שם דאנקן בכלל (ואפילו את אלונה רק הזכירו בשם ולא הראו איזה תמונה שלה או משהו). אבל בשבילי בתור תומכת נחרצת של ורוניקה/לוגן (ושונאת מושבעת של פיז) הסרט היה ממש טוב. הוא פשוט היה כמו המשך ישיר של הסדרה, כאילו לא עברו כבר כמה שנים מאז... כולם היו בדיוק כמו שהם צריכים להיות. התעלומה והמתח היו בסדר גמור והחזיקו יופי את הסרט, כמעט כל הדמויות המוכרות קפצו לפחות לסצנת אורח קצרה.

מה שכן, הם קצת הגזימו לדעתי עם השחיתות של המשטרה. בתקופה של לאמב מהסדרה המשטרה היתה אולי לא מאוד יעילה, ולאמב היה חולה תקשורת ועם אגו גדול, אבל בסך הכל הוא כן היה אדם הגון שניסה לעשות את העבודה שלו כמו שצריך (במסגרת כישוריו המוגבלים). פה המשטרה הדרדרה לרמה של ארגון פשע ממש, ולא ממש הבנתי למה היה צורך בזה. אלא אם כן הם מתכוונים להוציא עוד סרטים ולראות איך ורוניקה מנקה את העיר? הלוואי, מצידי....

את ראית את הסרט? מה חשבת עליו??

התקבלת?

אני התקבלתי ממש מהר..תוך 3 ימים

התחלתי ביום שלישי עד כה סבבה אבל יהיה תפקיד קשה ומאתגר.

התפקדות!

איך עבר השבוע?
מלחיץ..
האם אני צמוד/ה למסך הטלוויזיה בגלל האירועים או שמתעלמים מהם?
בגדול כן..אבל נרגעתי קצת ביומיים האחרונים..מנסה להסיח את דעתי..למרות שקשה
האם אני בקו האש?
אממ סוג של..ברעננה היו 4 אזעקות (טפו טפו מקווה שנגמר) יכול להיות שחלקן היו מהרצליה אבל בגלל שאנחנו לא באמת מבדילים כולם יוצאים מהבית למרחב מוגן! לפחות יש קצת אינטראקציה עם השכנים והכלבה שלי ממש אטרקציה לכל הקטנטנים פה..

סדרות השבוע שלי
מעצבן אותי שאת דה וויס כל הזמן מבטלים ואת האח הגדול לא! חוצפנים..בגדול יצא לי לראות רק היפה והחיה השבוע..זה מתחיל להימאס כבר (סוף עונה 2)
סרט טוב שראיתי לאחרונה
האמת שמזמן לא ראיתי סרט טוב נראה לי שאגרור מישהו..
תוכניות לשבוע הבא
כרגע מחפשת עבודה..מקווה שיתקדם משהו עם זה כבר..למרות שיש משהו נחמד בכל הזמן הפנוי הזה..בעיקר שגם החבר מובטל

שיר שאהבתי השבוע
עדיין דבוקה לRADIOACTIVE לקאברים שונים שלו (מעניין שהמקור ממש מעפן והקאברים לרוב טובים!) הנה 2:
https://www.youtube.com/watch?v=P6qFCqOy3HU
ובגרסה שקטה:
https://www.youtube.com/watch?v=eUYy1JcTHBc

למעלה