תקשור חדש

חני1110

New member
תקשור חדש

פמלה קריב מתקשרת את ישוע

26 למארס, 2014

מאנגלית: סמדר ברגמן

ידידים יקרים, אני מקדם את פניכם בברכה ומברך אתכם ממעמקי לבי. אני שמח כל כך להיות עמכם. אני מעריץ אתכם בשל האומץ והנחישות שלכם.

הגעתם לכדור הארץ כדי לתרום דבר מה לזמן תמורה זה. כולכם נושאים מתנה יקרת ערך ביותר בתוככם: את מתנת מהותכם והיותכם. ואתם רוצים להעניק אותה לפלנטה, כיוון שאתם אוהבים אותה. הייתם על כדור הארץ פעמים רבות וחלק מכם שייך לכאן.

אתם נושאי אור. אתם משתוקקים להביא אור למציאות שהייתה שרויה בחשכה, שבה החשכה מייצגת פחד, בורות ותשוקה לכוח. וגם אתם הלכתם לאיבוד בחשכה, כיוון שחלק מהמשימה שלכם כלל היכרות עם החושך, כדי שתוכלו למצוא את העוצמה הפנימית להתגבר עליו.

השקעתם את עצמכם בחשכה כדי לדעת כיצד נראה האור, ולהכיר את התחושה שמתלווה לעת שבה אתם מגלים מחדש את עצמכם על כדור הארץ כמלאכי אור. הגילוי המקורי התרחש באופן טבעי למדי, כיוון שכאשר אתם נמצאים בסביבה של אור, אהבה ובטחון, אין כמעט גבולות ביניכם לבין השלם. אך מה שעשיתם עתה, מהות המשימה שלכם בעבר ובהווה, היא שאור זה – תחושה זו של אחדות ובטחון מוחלט – יובא לכדור הארץ כדי שיוכל להתגלם בסביבה ארצית זו.

בעשותכם זאת, טבעי שתחוו תנודות, כיוון שלעתים אתם מפקפקים האם אתם יכולים באמת להניח את הבסיס לאנרגיה זו על כדור הארץ. ישנם ספקות ופחדים, ולכן ברצוני לסייע לכם לזכור מי אתם באמת. אני רוצה להחזיר אתכם לסביבה של אור ואהבה שהיא המקור שלכם על ידי כך שאבקש מכם לדמיין שאתם נמצאים שם עכשיו. בדרך זו, אנו מעגנים חלק מאותה סביבה כאן ועכשיו על כדור הארץ. סביבה זו, תוכלו לומר, היא סביבת גן העדן, או הדבר שאתם מדמיינים כגן העדן.

אפשרו לכל דימוי המשקף את רעיון גן העדן שלכם לצוץ ולצוף. עמוק בתוך לבכם נחבאת נקודה שבה קיימת תחושת נוסטלגיה למקום זה, לאהבה ולאור. דמיינו דבר מה מוחשי. אולי תראו נוף יפהפה לפניכם שבו הכול פורח ומשגשג בשפע. דמיינו את עצמכם צועדים בתוכו ומצאו לעצמכם בית. בראו נוף, מקום, שבו אתם מרגישים בנוח, שבו אתם מחוברים לטבע הסובב אתכם. בואו לנוח כאן, ופשוט היו במקום זה והאזינו לצלילי הטבע.

ראו את האור סביבכם, ואת הצמחים והעצים הפורחים. הרגישו בשפע מהותכם, כיוון שאלה אתם. סביבה זו מבטאת את המהות האמיתית שלכם. מלאו את עצמכם באנרגיות הריפוי של הטבע. הרגישו בקסם של המהות האמיתית שלכם, שהיא מלאך בעומק הווייתכם. כוחות בריאה אלוהיים שייכים לטבע שלכם. אתם מקור כל הבריאות שלכם; אתם יכולים להגשים כל דבר שאתם רוצים, ולמשוך אליכם כל דבר שאתם צריכים. אם אתם נמצאים במקום זה, בפיסת גן העדן שלכם, אזי הדבר קל ואתם תבחינו שדרך הוויה זו טבעית עבורכם. הרגישו בשלוות המקום הזה עמוק בתוך כל תאי גופכם. והרגישו כיצד ממקום זה נדדתם פעמים רבות אל כדור הארץ, כמו גם לממלכות אחרות, אולי דחוסות וחומריות פחות מכדור הארץ, או אולי לפלנטות אחרות. העובדה החשובה היא שערכתם מסעות רבים; אתם, הנשמה, הליבה, הניצוץ האלוהי, הנח עמוק בתוככם.

דמיינו לרגע שאתם שמש ומהותכם אור מנחם חם שממלא אתכם, ומתוך מרכז השמש הזאת אתם שולחים קרניים לכל סוגי המציאויות. אחת מהקרניים הללו מתגלמת עתה על כדור הארץ, והיא אתם. אתם כאן כדי לחפש אחר הזדמנויות להגשים את אורכם על כדור הארץ; דרכים להקרין את העוצמה הסולרית שלכם ככל האפשר, כדי שתוכל להאיר את כדור הארץ. אך לעתים קורה ואתם הולכים לאיבוד, אתם מרגישים תקועים בדרך ללא מוצא ואינכם מסוגלים לחוות באמת את האור שלכם. אני מבקש מכם לשחרר רעיון זה, הרעיון שהדברים אינם אפשריים, שאתם תקועים, שאתם חסרי אונים. נסו לשחרר לרגע תחושה זו של התכווצות.

דמיינו שאתם יוצאים מאותו מבוי סתום, ועל ידי שימוש באותה קרן שמש שהיא מהותכם, אתם חוזרים למרכז השמש. שחררו לרגע כל דבר בחייכם למענו אתם מתאמצים יתר על המידה, בגינו אתם מוטרדים כל כך, וכל דבר שמעסיק את מחשבותיכם. שחררו הכול, ועל ידי שימוש באותה קרן אור שהיא מהותכם, הפליגו עליה למרכז השמש, אל תוך ליבת מהותכם. הנה אתם שוב באותו מקום בטבע, בגן העדן, שם אתם מרגישים שהכול אפשרי; שם אינכם מוגבלים על ידי הזמן והמגבלות החומריות. אז דמיינו שבאותה נקודה, אתם מגלים פעילות יצירתית שמתאימה לכם מאוד. דמיינו שאתם חיים ועובדים שם, וכל דבר לו אתם זקוקים עומד לרשותכם. כמו כן, ישנם ידידים שתומכים בכם וממריצים אתכם, ושעמם יש לכם חיבור אוהב. דמיינו שאתם חיים באותה פיסת גן עדן בקהילה אליה אתם מרגישים שייכים, וראו מה הייתם רוצים לעשות שם.

איזו משימה יצירתית צצה בקלות בראשכם? אל תגבילו את הדמיון שלכם. מה אתם אוהבים לעשות? האם אתם אוהבים לעבוד בחוץ? האם אתם נהנים לייצר או לבנות דברים? האם אתם נהנים לבשל? האם אתם עוסקים באמנות? האם אתם עושים משהו שקשור למוזיקה או לריקוד? או האם אתם עוזרים לאנשים אחרים בדרך כלשהי? ודרך אגב, אין הגבלות – יש שפע. התרומה שלכם זוכה להערכה. ראו אל מה אתם נמשכים באופן טבעי, ואז דמיינו שאתם עוסקים בפעילות זו. וראו גם באיזה קצב – באיזו מידה ותכיפות – הייתם רוצים לעסוק באותה פעילות. מה גורם לכם לחוש בטוב? מה משמח אתכם; מה מספק אתכם? חפשו אחר אותו רגע שבו אתם מרגישים מחוברים לגמרי לעולם הסובב אתכם ושבו אתם מרגישים: ״זה אני; כך אני רוצה לבטא את עצמי״.

חושו בקבלה החמה של האנשים שסביבכם וכיצד הטבע מודה לכם על תרומתכם ומעריך אתכם. אתם תוסיפו לשלם, כיוון שאתם מאוחדים עם כל האחרים ואף על פי כן, אתם מעניקים תרומה ייחודית לכלל. אתם חשים באיזו קלות הדבר מתרחש; כיצד אתם יכולים למשוך יכולת זו מתוך הגלגולים הרבים שבהם צברתם ניסיון בפעילות זו. פעילות יצירתית זו מתרחשת באופן טבעי, כיוון שאתם כבר יודעים כל כך הרבה עליה.

אז דמיינו שאתם לוקחים פעילות יצירתית זו של גן העדן אל תוך קרן האור של הגלגול הנוכחי שלכם, ואתם מאפשרים לאנרגיה מהעצמי הסולרי הפנימי שלכם להיכנס לאט לגופכם – ממש כאן, ממש עכשיו. החזיקו בדימוי זה: בקלות, באהבה, בחום שבהם התגלמות זו מתרחשת. בטחו שהיכולות הללו יגשימו את עצמן בקלות, ואפשרו להן להיכנס אל תוך לבכם הפיזי, כאן ועכשיו. הרגישו שוב בקסם מהותכם. הניחו לאור לזרום דרך עמוד השדרה שלכם, כל הדרך אל עצם הזנב. ראו אור זהב זה זורם לאיטו מטה דרך עצם הזנב שלכם, דרך רגליכם וכפות רגליכם, ומשתרש בכדור הארץ. והרגישו באיזו התלהבות כדור הארץ אומר ״כן״ לזרם זהב זה שהוא אתם, כיוון שכדור הארץ רוצה לעזור לכם להגשים ולהתגשם.

מתוך קרן אור זהב זו, הביטו בפחדים ובספקות שלכם, בחלק שלכם שחש חסר אונים, שאינו מסוגל לשנות את הנסיבות החיצוניות שלכם. דמיינו סמטה ללא מוצא, בה חלק שלכם תמיד נתקל בקיר. אז דמיינו כיצד אור הזהב מהעצמי הסולרי שלכם, אור זה המלא באהבה ובחמלה, זורם אל תוך הסמטה בדרך מקבלת לחלוטין ומזמין אתכם לצאת החוצה על ידי ויתור על המאבק. קיימות הזדמנויות ואפשרויות הממתינות לכם. הדברים אינם תמיד כפי שהם נראים, ולפעמים הזדמנויות חדשות מגיעות ממקור בלתי צפוי שאינכם יכולים לחזות באמצעות השכל הרציונלי שלכם. כעת עטפו את עצמכם לגמרי באנרגיה זהובה זו. דעו שהבטחון והאהבה של סביבת האור, מהמקום ממנו באתם, תמיד נגישה עכשיו, אם תאפשרו לכך להיות. עליכם רק לומר ״כן״, ולתת אמון.

תכופות אתם נאבקים בעצמכם. יש בכם ידיעה, געגועים הביתה ותשוקה להוריד אור זהב זה אל כדור הארץ ולרחוץ בו, ואף על פי כן, בו בזמן, אתם מהססים, כיוון שאתם מתמלאים בפחדים ובספקות. אני פונה לנחישות ולאמונה שלכם ומבקש שתמשיכו בדרך, כיוון שכולכם ערכתם מסע ארוך דרך תקופות חיים רבות ומאות שנים רבות. הגעתם עם פרח יפהפה בידכם, פרח שאתם רוצים לשתול כאן על כדור הארץ. ודעו שמוגשת לכם עזרה ותמיכה מצד האנרגיות שמעבר לכדור הארץ – אנרגיות רוחניות.

אין זה משנה באיזו איטיות הדבר מתרחש, בטחו והאמינו שאתם מתקרבים עוד ועוד לליבת עצמכם. ובעשותכם זאת, אתם עושים את מה שהתכוונתם לעשות – להביא את גן העדן לכדור הארץ. זו המשימה שלכם וזו מהות העידן החדש. אתם כדור הארץ החדש, מביאים את גן העדן לפלנטה. אתם מביאים חלק מהאור והאהבה שלכם, ואת תחושת הבטחון המשויכת לממלכת השמים, לכדור הארץ. זו התגלות העידן החדש.

אני מברך אתכם מלבי ושולח לכם אנרגיות של עידוד ובטחון. אתם עושים דבר מה דגול וכל רצוני הוא לעודד אתכם ולתמוך בכם בדרככם.

למעלה