האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 11

Yuval Ben Porat

New member
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 11

דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או
לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:

דנה1982

New member
המון זמן לא בכיתי בסדרה

מאז הפרק שהוקדש למארק, כלומר בתחילת העונה הקודמת... והנה הגיע פרק שגרם לי לייבב. אפילו מאמא-אייברי ריגשה אותי, אבל בעיקר ג'קסון (כי אין כמו לראות גברים יפים בוכים).
&nbsp
הדבר היחיד שהרס את הפרק לחלוטין זה אואן ואמיליה. אני ממש לא רוצה לראות אותם כזוג, ובכלל הדמות הבכיינית והקריזיונרית שלה כבר לא נעימה לי (היא הייתה טובה ב"מרפאה פרטית" אבל פה היא פשוט נודניקית).

כמהאפשר

New member
ספוילר

לא הבנתי או שפספסתי משהו? איך בפרק הקודם, אפריל אומרת שהיא ישבה וקראה ולמדה וחקרה וכו'(וזה מלבד העובדה שהיא רופאה, שאמורה להבין בעצמה מה גדל לה בבטן. בוודאי אם סטודנטית יודעת לזהות את זה ולדעת מה זה אומר!!)
וכאשר היא יושת מול רופאה, היא שואלת שאלות של אדם שאין לו מושג ברפואה?

wonderland91

New member
אלו לא היו שאלות של אדם שאין לו מושג ברפואה

אלו היו שאלות של אדם שמנסה לעכל את האסון

כמהאפשר

New member
לא יודעת(ספוילר)

זה נורא מוזר לי, שוב, כאשר היא אמורה להיות רופאה ופרק לפני כן היא יושבת וקוראת וחוקרת וכו'.

haych

New member
יש גבול לרציונליות

מעבר לכך שהיא הייתה בשוק, לפעמים צריך לשמוע את המילים במפורש בשביל שהם יחלחלו. כשאת נמצאת בסיטואציה הזאת שרק קראת עליה בספרות, את יכולה לחשוב שאולי לא תמיד זה ככה, אולי אצלך זה שונה, אולי את ה-1:0000000000000.1% של המקרים שמתבטאים אחרת. את יכולה להפליג בדמיונות עד שמישהו יגיד את האמת בקול.
היה איזה פרק, אני חושבת שמי שהיה מעורב היה אחד מהרופאים ולא מהמטופלים-שמישהו קרוב אליו נפטר. כשהמנתח יצא הוא התחיל להגיד we did everything we could ו- i'm sorry
ולמרות שמהמילים האלה כבר היה ברור שאותו אדם נפטר, ולמרות שהיה מדובר ברופא (נראה לי), הוא צעק על המנתח: say it! ורק אחרי ששמע את זה במפורש הוא התפרק.

חיפאית88

New member
מפסיקה להיות סמויה

הרבה זמן הייתי סמויה בפורום ולא הגבתי אבל באמת שהפרק הזה גרם לי לרצות להגיב.
&nbsp
לא חושבת שהיה פרק באנטומיה שגרם לי ככה לבכות, יכול להיות שזה גם קשור לנושא שאני בתחילת ההריון אבל יבבתי כמו ילדה.
שני הפרקים האחרונים מבחינתי קצת מצליחים לשפר את העונה (אם כי עדיין לא התגברתי על העזיבה של כריסטינה)

haych

New member
אזהרה למי שעדיין לא ראה...

במקום בו ראיתי את הפרק היה לראשונה תקציר לקראת הפרק הבא... זה היה ממש שניה אחרי שנגמר הפרק ונורא התבאסתי לגלות ספוילר (ועוד וואחד ספויילר...)
אז למי שלא רוצה לגלות ספוילרים - תפסיקו את הצפייה ממש כשנגמר הפרק.

haych

New member
פרק מעולה!

איכשהוא עברתי אותו בלי לבכות, אבל היה לי ממש קשה כל הפרק וקיוויתי כבר שאיפריל תלד כדי שיהיה סוף לכל הכאב לב הזה. הפרק היה עשוי מעולה בעיניי והכל התחבר כמו שצריך, ג'קסון פשוט נסיך, אין לי מה לומר. הוא בן זוג מדהים.
אהבתי את ההתגייסות של כולם להדליק נרות, גם הלא מאמינים מביניהם, שלא היה להם מושג מה הם עושים שם. אבל במצבים כאלה מנסים כל דבר, גם אם זה נראה מגוחך או מנותק מהאמונות שלך.
אהבתי ממש את הסצינה של איפריל עם הבחורה שאיבדה את ארוסה. סצינה מעולה ומרגשת.
אהבתי גם את הסיפור של הזוג שנולדה להם ילדה בהפתעה-אהבתי במיוחד את החיבור שלו עם הסיפור של איפריל וג'קסון. שני הריונות לא מתוכננים, שלאחד הזוג ממש ציפה אבל הגורל התאכזר אליו, והשני הרים ידיים והגורל סידר לו הפתעה.

מאמא אייברי - אהבתי את התספורת החדשה. היא גורמת לה להיות צעירה יותר. לא זיהיתי אותה בהתחלה, חשבתי ששלחו איזו נציגה מהכנסיה כדי לדבר איתם...היה יפה לראות את האישה החזקה הזאת כ"כ פגיעה פתאום.
לא אהבתי שוובר מתקרב אליה שוב. מצד אחד זה אצילי מצידו, להיות שם בשבילה למרות כל מה שהיה ביניהם, מצד שני-אחרי מה שהיה עם ההארפר אייברי אני מאוד מקווה שהוא רק מנחם אותה כי הוא בן אדם טוב, ושלא יקרה משהו מעבר.

פירס - פשוט דמות מעצבנת.

אמיליה-לא ראיתי מרפאה פרטית ואין לי מושג איך היא הייתה שם, אבל אני לא יכולה לסבול אותה. לא את הבעות הפנים, לא את הקרירות שיש בה ולא את הפעמים שהיא כאילו מנסה להיות שנונה. היא רעה וקצת עפה על עצמה, ולמרות שידעתי שזה הולך לקרות-ממש ממש מבאס אותי לראות שמתחיל משהו בינה לבין אוואן. אני מקווה שזה יגמר מהר מאוד.

עכשיו איך אני אמורה לחכות שבוע עם הפרומו הזה שדחפו בסוף הפרק?? אני במתח!

הדס178

New member
למה את לא אוהבת את פירס?

אני ממש רוצה שהיא ומרדית' יהיו חברות, אבל בינתיים היא לא מתנהגת אליה יפה.
קתרין אייברי הסתפרה או שזו היתה פאה
?
&nbsp
פרק הבא- ניחושים מישה בקשר למה שמרדית' עשתה

haych

New member
כי (ויש גם ספוילר בהמשך)

קודם כל, אני לא אוהבת את הנוכחות שלה בסדרה-על תקן המחליפה של של כריסטינה בקרדיו, חברה של מדרית וכו'.
דבר שני-היא מעצבנת אותי! יש בה משהו ממש מעצבן! בדיבור, בפרצוף, בהתנהלות.... היא משעממת וממש מיותרת.

לגבי מרדית-אני לא חושבת שזה מה שכביכול מובילים אותנו לחשוב. לא נראה לי שהיא בגדה ולא נראה לי שזה יהיה כזה משהו מטלטל. אולי נסעה לבקר עוד איזו אחות אובדת שהיא גילתה שיש לה...

דנה1982

New member
אני מסכימה לגבי הפרומו

קשה לי להאמין שמדובר ברומן, בעיקר כי אין לה ממש זמן לזה (בין להיות אם חד הורית ל-2 ילדים ובין העבודה שלה בביה"ח).
&nbsp
אני כן חושבת שהסיפור הזה אמור להביא איתו משהו קצת יותר מאשר "נסעה לבקר משפחה". מודה שאין לי שום ניחוש הגיוני מה זה כן (רק הרבה דברים שאני שוללת)

haych

New member
אולי זה יהיה קשור ל
- ספוילר חדש-לא קשור לפרומו

קראתי שסטפני הולכת לקחת חלק בפרויקט ענק ומשמעותי. היא אמרה שעד עכשיו היא רק נגעה בדברים גדולים-המדפסת תלת מיימד והגידול במוח עם אמיליה שפרד ושעכשיו היא ממש תכנס למשהו גדול. אז אולי זה קשור לזה איכשהו, אולי מרדית נסעה בשביל איזו הזדמנות תעסוקתית, אולי לבקר מישהו מאוד חולה שהיא תביא לבי"ח כדי לרפא אותו ותשלב בזה את סטפני.

כמהאפשר

New member
גם אני לא סובלת אותה.

היא לא מעצבנת, סתם פרווה כזו.
מיותרת.

יכלו לקחת דמות ולעשות אותה או אהובה או שנואה, או חיובית או שלילית- אבל זו פשוט לא ממלאת את התפקיד לכאן או לכאן.
וזה מה שמעצבן בה.
פשוט בזבוז.

למעלה